Bim Yoğurt Fiyatları

Bim Yoğurt Fiyatları

Bim yoğurt fiyatları son dönemlerin en popüler konularından biridir. Yoğurt, masanızda eksik etmemeniz gereken çok faydalı bir besin kaynağıdır. Hem lezzeti hem de vücuda sağladığı yararlar ile benim de favorim olmaktadır. Birçok markette, bakkalda ve şarküteride satışı yapılmaktadır. Ancak içlerinde en çok sevdiğim Bim yoğurdu oluyor. Kıvamı ve tadı gerçekten oldukça doğal gelmektedir. Fiyatları da üzmeyecek seviyelerde kalmıştır. Pek çok bilindik markaya kıyasla ucuz olmaktadır.

Bim Yoğurt Fiyatları
Bir kase yoğurt.

Yoğurt denildiğinde akla gelen ilk isimlerden birisi Dost olmaktadır. Bana göre bu çok büyük bir başarıdır. Bim’in müşterilerine sunduğu bu tarz alternatif markalar çokça beğenilmektedir. Ayrıca Bim Dost yoğurt fiyatı da insanları cezbetmektedir. Alışverişe ayırılan paranın tasarruflu bir şekilde kullanılması gerekiyor. Çünkü yakın zamanda başlayan fiyat dalgalanmaları hepimizin malumu. Siz de yoğurt alımlarınızı Bim mağazalarından yaparak ev ekonominize katkıda bulunabilirsiniz.

Bim Dost yoğurt fiyatı
Yoğurt ile yapılan farklı tarifler.

Dost yoğurt çeşitlerini sadece Bim’de bulabilirsiniz. Süt ürünleri yapan firmalarla anlaşan Bim özel üretim yaptırtmaktadır. Dolayısıyla düşük fiyatlara yoğurt temin etmemizi sağlamaktadır. Farklı markalar ise aktüel indirim günlerinde gelebilmektedir. Sık sık Bim web sayfasında ve sosyal medya hesaplarında yayınlıyorlar. Takip ederek daha avantajlı bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca gunlukfiyat.com adresinden en güncel yoğurt fiyatları için bilgi alabilirsiniz. Sürekli mağazaları ziyaret ederek değişiklik varsa yansıtmaya devam edeceğim.

Sofraya yoğurt olmadan oturamayanlardansanız Bim sizin için ideal olacaktır. Her yemeğin yanına yenilebilmektedir. Makarna, pirinç pilavı, bulgur pilavı, sarma, dolma, barbunya pilaki ve kuru fasulye aklıma ilk gelenler. Asitli içecekler tüketmektense Bim Dost yoğurt tercihi daha mantıklı geliyor. Zaten fiyatı da epeyce uyguna gelmekte. Sonuç olarak Bim kalitesi ve ürünlerinde gösterdiği özen ile her zaman talep gören bir firma haline gelmiştir. Tüm ilçelerde ve mahallelerde bir şubesine rastlamak mümkündür.

Bim yoğurt fiyatları
Tavuk yemeği ve yoğurt uyumu.

Diyet yapan kişiler de yoğurt yiyebilir çünkü içerdiği maddeler son derece zararsızdır. Başka bir deyişle fazla kilo almanıza neden olmaz. Yine de süt yağına sahip olduğundan ölçülü yenilmelidir. Size kısaca kendi diyetlerimde kullandığım tarifi vereyim. Öncelikle ucuz fiyatlı Bim yoğurdu bir kaseye alıyorum. Üzerine doğradığım meyve, yulaf ezmesi, fındık ve ceviz ekliyorum. Ondan sonra karıştırarak yumuşamasını bekliyorum. Gerçekten harika bir lezzet ortaya çıkıyor. Uzun süre tok tutması nedeniyle de açlık krizleri yaşatmıyor.

Bim Dost Yoğurt Fiyatları

Dost yoğurtlarından sıkça bahsetmiştim. Şimdi de en merak edilen Bim Dost yoğurt fiyatları için bilgi geçeceğim. Bilindiği üzere farklı gramajlarda satış yapılmaktadır. Günlük tüketim miktarınıza göre sepetinize ekleyebilirsiniz. Bim’in size sunduğu farklı yoğurt paketlerinden kısaca bahsedeyim; 500 gr, 3 kg, 5kg. Bunlardan 500 gram olanı küçük yoğurt olarak da geçmektedir. Benzer şekilde 3 kg olanı ise büyük yoğurt olarak söylenmektedir. İkisinin de fiyatları epey avantaj sağlıyor.

Bim Dost Yoğurt Fiyatları
Yoğurtsuz bir yemek düşünülemez.

Okuyucularımız tarafından çok sorulan 5 kg versiyonu ise sürekli satışta değildir. Bundan dolayı net fiyat iletmek mümkün olmuyor. Aktüel dönemlerinde gelebileceğini düşünüyorum. Şubelere giderek oradaki çalışanlara sorabilirsiniz. Camlara asılan afişleri de kontrol etmekte fayda vardır. Toplu alım yapmak için bunları uygulamanız yeterli. Fakat çok sık yemiyorsanız ya da kalabalık aileniz yoksa önermiyorum. Çünkü bir süre sonra küflenme sorunuyla karşılaşabiliyorsunuz. Etiketleri sürekli takip etmek hepimiz için zorlaştı. Bu nedenle aşağıda tüm detaylara ulaşabileceksiniz.

Marka Gramaj Yağ Oranı Fiyatı
Bim Dost Yoğurt 500 gram Tam yağlı (%4) 6 TL
Bim Dost Yoğurt 1,5 Kg Tam yağlı (%4) 14,45 TL
Bim Dost Yoğurt 2,5 Kg Yarım yağlı (%1,5) 18,50 TL
Bim Dost Yoğurt 3 Kg Yarım yağlı (%1,5) 27,50 TL
Bim Dost Tava Yoğurdu 1,5 Kg Tam yağlı (%5,5) 19,90 TL

Bim Süzme Yoğurt Fiyatları

Bim süzme yoğurt fiyatları da merak konusudur. Bu yoğurdu diğerlerinden ayıran özelliği ise daha katı olmasıdır. Bunu yapabilmek tüm suyu süzdürülmektedir. Ortaya çıkan sonuç cidden efsane olmaktadır. Bim sayesinde fiyatları da makul şekildedir. Çoğunlukla meze yapmak için kullanılsa da kahvaltılara da çok yakışır. Ekmeğin üzerine sürülerek yenildiğinde muhteşem bir lezzet patlaması olmaktadır.

Bim süzme yoğurt fiyatları
Süzme yoğurtla yapılan bir çeşit meze.

Esas olarak Bim süzme yoğurt alma nedenim haydari mezesidir. Herkesçe bilinir ki temel maddesi bu yoğurt çeşididir. İçerisine rendelenmiş sarımsak, zeytinyağı, nane, pul biber ve beyaz peynir ile harikalar yaratabiliyorsunuz. Karıştırıp iyice harmanladıktan sonra streç filmle üstünü kapatıyorum. Kısa bir süre dinlendikten sonra yemeğin yanında afiyetle yiyorum. Özellikle kebap, pide ve lahmacun ile harika uyum yakalayabiliyor.

  • Bim Dost süzme yoğurt fiyatı(800 gr) = 32 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir