Boheme Beach Giriş Ücreti

Boheme beach giriş ücreti, 2023 yılında da en çok aranan konular içerisinde yer almaktadır. Yaz aylarında günübirlik tatil yapmak isteyenler için birçok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi de özel beach merkezleri olmaktadır. Müşterilerin konforu gözetilerek tasarlanmış plaj kısmı sayesinde gün boyu keyifli vakit geçirilebilmektedir. Denize girmenin yanı sıra zengin yiyecek ve içecek menülerinden faydalanabilmek de ekstra bir avantaj yaratmaktadır. Bu yazımızda ele alacağımı Boheme beach işletmesini de yakın zamanda ziyaret ettik. Oldukça memnun kaldığımızı söylemek isteriz. Özellikle şezlonglar son derece rahattı ve gün boyu güneşin tadını çıkarabildik.

Boheme beach giriş ücreti 2022
Boheme beach giriş ücreti 2023

Yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktası olan Alaçatı beldesi popülerliğini korumaya devam etmektedir. Burada birçok otel ve pansiyonda konaklanabilmektedir. Ancak ücretlerin yüksek geldiği kişiler ya da otelde kalmaya vakti olmayanlar farklı arayışlar içerisine girmektedir. Burada da karşılaşılan ilk seçenek beach club olmaktadır. Sabah saatlerinde kapılarını açan işletmeler akşama kadar misafirlerini ağırlamaktadır. Kent yaşamının getirdiği tüm stresi burada atmak ve dingin bir şekilde eve dönmek mükemmel bir deneyim sağlıyor. Fakat gitmeden önce fiyat detaylarını öğrenmek isteyen kişilerin sayısı da bir hayli fazla durumda. Bu sebeple 2023 senesine ait olan Boheme beach giriş ücreti konusunu sizler için derlemek istedik.

Boheme beach Alaçatı giriş ücreti
Boheme beach Alaçatı giriş ücreti

Tatil mekanları birçok farklı konsepte ev sahipliği yapabilmektedir. Boheme beach ise rustik mimariyi tercih etmektedir. Bu da ziyaretçilerin oldukça farklı bir atmosferde tatil yapmasını sağlamaktadır. Bunun dışında sunmuş oldukları kokteyller de pek çok kişinin favorisi olmuş durumdadır. Ayrıca canlı müzik ve dj performansı gibi aktiviteler de mevcuttur. Tüm bunlar düşünüldüğünde kaliteli vakit geçirmek için bizim tercihimiz Boheme’den yana oluyor. Çalışanlar oldukça güler yüzlü ve ilgili davranıyorlar. Sorduğumuz tüm soruları profesyonel bir şekilde yanıtlıyor. Siz de buraya gitmek istiyorsanız Boheme beach giriş ücreti yazısına göz atıp hemen yola çıkabilirsiniz.

  • Boheme giriş ücreti 2023 yılında 300 TL olarak belirlenmiştir. İşletmeden teyit alınmalıdır.

Momo beach giriş ücreti
Quente Beach giriş ücreti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir