Quente Beach Giriş Ücreti

Yaz aylarında tatil yapmak isteyen bir çok kişi beach club seçeneklerini incelemektedir. Bu nedenle Quente Beach giriş ücreti de merak edilenler arasındadır. Her ne kadar tatil için oteller tercih edilse de özellikle günübirlik keyifler için en ideal mekanlar bu işletmeler olmaktadır. Tüm ihtiyaçları karşılayabilecek şekilde düzenlenmekte ve hizmet verilmektedir. Dolayısıyla müşterilere sağlanan imkan, beach club’ın bulunduğu konum ve benzer şartlara bağlı olarak fiyatlar da değişmektedir. 2023 senesine ait olan tüm detayları yazılarımızda bulabileceksiniz. Dilerseniz arama kısmını kullanabilir ve hızlıca istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz.

Çeşme Quente Beach giriş ücreti
Çeşme Quente Beach giriş ücreti

Quente Beach club, İzmir’in güzide tatil kenti Çeşme’de bulunmaktadır. Paşalimanı ismi verilen semt içerisinde konumlanmıştır. Bize göre harika bir şekilde dizayn edilmiştir. Ağaçların arasında doğallığın korunduğu bir ortam bulunmaktadır. Denizi ise gerçekten görülmeye değerdir. Su sıcaklığı çoğunlukla ideal düzeydedir ve plaj kısmı tamamen kumdan oluşmaktadır. Bu sebeple de gönül rahatlığıyla yüzme imkanı tanımaktadır. Denizden çıktıktan sonra şezlongunuza uzanabilir ve güneşlenmenin tadını çıkarabilirsiniz. Bunları yapmadan önce ise Quente Beach giriş ücreti konusu için web sitemize göz atabilirsiniz.,

Quente Beach club giriş ücreti
Quente Beach club giriş ücreti

Birçok kişi bu tarz yerlerde yemek konusunu da önemsemektedir. Çeşitliliğin fazla olması ve kaliteli yiyecekler sunulması başlıca kriterlerden oluyor. Bizlerin yaptığı ziyarette Quente Beach’in bu konuda son derece başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Menüsü oldukça geniştir ve çok sayıda içecek sipariş etme şansınız da bulunmaktadır. Güncel ürünler ve servis saatleri için direkt olarak kendileriyle bağlantı kurabilirsiniz. Unutulmayacak anılar biriktirmek için bize göre bu işletme oldukça idealdir. Öncesinde Quente Beach giriş ücreti hakkında bizlerden bilgi alabilir ve buna göre hareket edebilirsiniz.

Quente giriş ücreti
Quente giriş ücreti

Bu plaja girmek isteyen kişiler öncelikle belirli bir giriş bedeli ödemektedir. Sonrasında içeride verilecek siparişlere göre toplam tutar ortaya çıkmaktadır. Ayrıca normal şezlonglar dışında loca uygulamaları da mevcuttur. Burada ise fiyatta farklılık ortaya çıkmaktadır. Güncel loca kiralama hizmetleri için firma ile irtibata geçmenizi öneririz. Bu mekan Çeşme’nin merkezine de oldukça yakındır. Çarşıya araç ile ortalama 20 dakika içerisinde ulaşılmaktadır. İsterseniz çıktıktan sonra burayı da gezebilir ve Çeşme’nin doğal güzelliklerini görebilirsiniz. Bütün bunlardan önce ise Quente Beach giriş ücreti için web sayfamızı kontrol edebilirsiniz.

  • Quente Beach giriş ücreti 2023 yılında 150 TL’dir. Bu fiyat ortalamadır detaylı bilgi ve rezervasyon için işletmeyle iletişime geçilmelidir.

Bim Arko krem fiyatı
Bim mangal kömürü fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir