File Market Kıyma Fiyatı

File Market Kıyma Fiyatı

File market kıyma fiyatı birçok müşterisi tarafından araştırılmaktadır. Kıyma almak isteyenler Bim, A101, File ve Şok gibi marketler arasında kıyaslama yapmaktadır. En kaliteli ürünü uygun fiyata alma gayesiyle hareket edilmektedir. Dolayısıyla File marketin sattığı temel gıda maddeleri de merak unsuru olmaktadır. Çünkü her geçen gün birçok şehirde mağaza açmaya devam ediyorlar. Bu da insanların dikkatini çekmeye başlıyor. Kıyma fiyatı ise bana göre hesaplı geliyor. Hem de kaliteli olması nedeniyle gönlüm rahat bir şekilde alışverişimi tamamlıyorum.

File market kıyma fiyatı
Kıyma ile yapılmış farklı bir yemek. Sizce de mükemmel görünmüyor mu?

Online market uygulamaları özellikle pandemi döneminde çok yaygınlaştı. Evden çıkmadan tüm eksiklerini gidermek isteyenler de telefonlarına mobil uygulamalar indirmektedir. En çok da çalışan kişiler için zaman tasarrufu sağlıyor. Dilerseniz kendi aplikasyonlarından birçok fiyatı bulabiliyorsunuz. Ya da File market kıyma fiyatı konusu için yazımıza göz atabilirsiniz. Bizzat yakınımda bulunan şubesine giderek notlarımı alıyorum. 2022 yılına dair tüm ayrıntıları sizlerle paylaşmaktayım. Sormak istediklerinizi yorum olarak yazarsanız mutlu olurum.

File market kıyma fiyatı
Kullanmaya hazır az yağlı kıyma.

Kıyma ile yapılabilecek yemeklerin neredeyse sınırı yoktur. İçine girdiği her tarifi güzelleştirmektedir. Bunun için de etin iyi yerlerinden çekilmesi gerekir. Örneğin köfte yapacaksanız az yağlı File market kıyması tercih edebilirsiniz. Yumurta kırarak yemek istiyorsanız da yağsız versiyonu daha lezzet verecektir. Her ikisinin de arasında çok yüksek fiyat farkı bulunmuyor. Alışverişe ayırdığınız bütçeyi iyi yönetmek için ise File market kıyma fiyatı sizlere yardımcı oluyor. Her zaman taze ve güvenilir ürünleriyle benim de gönlümü fethetmeyi başarmış bir firmadır.

  • File yağsız dana kıyma fiyatı = 124,90TL
  • Dana kıymalık parça et = 119,90 TL
  • Bonfilet dana kuzu 500 gr kıyma fiyatı = 48,90 TL
  • Beşler dana 500 gr köftelik kıyma fiyatı = 57,90 TL

File market yumuşatıcı fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir