Bim Eti Canga Fiyatı

Bim Eti Canga Fiyatı

Bim Eti Canga fiyatı en sevilen abur cuburlardan birisi olduğu için sıklıkla araştırılmaktadır. Çünkü Eti markasının çokça sevilen bu ürününü Bim market piyasaya göre daha uygun fiyata satmaktadır. Dağıtılmış iri iri fıstık parçaları, enfes çikolata ve karamel nuganın bileşimiyle eşsiz bir lezzet sunan bu çikolatanın yeri bambaşka. Yerken ağza gelen bütün fıstıklarla birleşmiş çikolata tadı herkesi mutlu etmektedir. En sevilme sebeplerinden birisi malzemesinin oldukça bol olmasıdır. Böylesine güzel bir lezzeti Bim sayesinde en uygun fiyatlar ile alabileceksiniz.

Bim Eti Canga fiyatı
Eti Canga’ya benzeyen bir örnek

Eti dünyaca tanınan bir markadır. Ve bu işte iyi oldukları aşikardır. Ama en çok konuşulan çeşidi Canga’dır. Mideniz kazındığında ya da canınız tatlı bir şey istediğinde hiç büyük zahmetlere girmeden bir paket Cangayı Bim mağazasından satın alabilirsiniz. Ama öncesinde etiket bilgileri için Bim Eti Canga fiyatı hakkında bilgi alırsanız bütçenizi daha rahat sağlayabilirsiniz. Hatta gitmişken fazla fazla alın ki ani bir Canga kriziniz geldiğinde hemen elinizin altında olsun.

Peki bu güzel atıştırmalığın içerisinde neler vardır biraz bahsedelim; Şeker, Kakao Yağı, Süt Tozu, Peynir altı Suyu Tozu, Kakao, Emülgatör, Aroma, Yer Fıstığı %26, Tuz, Glukoz Şurubu, Yumurta Akı Tozu, Nem Tutucu / Sorbitol bulunmaktadır.

Eti Canga’nın birden çok çeşidi çıkmıştır. Bunlar Canga Gold, Canga bitterdir. Ama Bim’de sadece klasik çeşidi bulunmaktadır. Yer fıstığının bilinen çokça faydası bulunmaktadır. Bu sebeple çocuklarınız içinde içiniz daha rahat yedirebileceğiniz bir abur cuburdur. Bu ürünü aldıktan sonra serin ve kuru yerde muhafaza etmeyi de unutmayınız. Böyle zamlarla dolu bir dönemde en güncel hali için Bim Eti Canga fiyatı diye aratarak en doğru sonuca sitemizden ulaşabilirsiniz.

Peki Eti Canga’nın besin değeri nedir diye baktığımızda şu bilgileri ulaştık; 100 gramında 515 kalori vardır ve besin değeri olarak: 10 gr protein, 30 gr yağ, 55 gr karbonhidrat içermektedir. %30 yağ ve %40 şeker oranı vardır.

Bim Eti Canga fiyatı
Eti Canga fıstığı görüntüsü

Ekibimiz sizleri her zaman en doğru bilgiye ulaştırmak adına sıkça market ziyaretleri gerçekleştirmektedir. Günlük olarak bile değişebilen fiyatları anında güncellemektedir. İletmek istediğiniz bir şey olduğunda yorum kısmından bize yazabilirsiniz.

Bim Eti Canga Fiyatı; 2,70 TL

Diğer konularımıza da göz atabilirsiniz;

Bim çikolatalı sos fiyatı
Bim draje fiyatı 2022

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir