A101 İrmik Fiyatı

A101 İrmik Fiyatı

A101 irmik fiyatı uygun yolla tatlı yapmak isteyenlerin favori aramalarındandır. İrmik, durum buğdayının öğütülüp elenmesiyle elde edilen bir gıdadır. Genellikle tatlı yapma amacı ile kullanılmaktadır. Besleyici değeri de gayet yüksek olan irmiği A101’den satın alabilirsiniz. Uygun fiyat garantisi ile ilk tercihiniz A101 olmalıdır. Süt ve irmiğin birleşiminden çok leziz tatlar ortaya çıkmaktadır.

A101 irmik fiyatı
İrmik helvası sunumu

İrmiği ek gıdaya geçen bebeğinize de verebilirsiniz. Hem lezzetini çok sevmektedirler hem de son derece besleyici olmaktadır. İçerisine labne peynir, bebe bisküvisi gibi gıdalarda ekleyerek iyice besleyici hale gelir. Bunun dışında en bilinen ise irmik helvasıdır. Birde içine vanilyalı dondurma koyarsanız efsane bir lezzet olur. Tabii öncesinde A101 irmik fiyatı için bilgi alıp satın almaya gitmeniz gerekir. Biraz irmiğin faydalarından bahsetmek istiyorum.

Enerji sağlar, kan şekerini düzenler, kas ve sinir sistemine faydalıdır. Kişiye Tokluk Hissi Sağlar. Hemoglobin açısından önemlidir. Kalp ve böbrek sağlığı açısından oldukça yararlıdır. Hücreleri yeniler.

A101 Bendo irmik en kaliteli durum buğdaylarından elde edilmektedir. Üretimi aşamasında alanında uzman gıda mühendisleri tarafından sıkı kontrollerden geçip sofranızda yerini almaktadır. Tüketiciler zaman kısıtlılığından dolayı pratik olabilecek tatlı tarifleri aramaktadır. Bunlardan birisi de sütlü irmik tatlısıdır. Kısaca tarifinden bahsedeyim. Fakat A101 irmik fiyatı hakkında doğru bilgiye ulaşıp öncesinde mutfağınızda hazır ediniz.

Gerekli olan malzemeler şöyle; 8 yemek kaşığı irmik, 10 yemek kaşığı şeker, kakaolu petibör bisküvi, 1 litre süt. Tüm malzemeleri tencerede koyulaşana kadar karıştırarak pişiriniz. Daha sonra yapacağınız kalıba muhallebiden biraz dökün bir kat bisküvi dizin. Ve kalan muhallebiyi üzerine ekleyin. Üzerini dilediğiniz gibi süsleyip soğuduktan sonra servis edebilirsiniz.

A101 irmik fiyatı
İrmikli muhallebi

Kendisine özel üretimi dışında A101 Filiz irmik de satmaktadır. Kalite olarak yine son derece iyi olan Filiz irmikle yapılan muhallebilerinizde tam kıvamında olmaktadır. Fakat Bendo da aynı kalitede ama diğer markaya göre çok daha uygun fiyatlıdır. Aile bütçesini sağlamanın bu kadar zor olduğu bu dönemde ufak şeylerden bile tasarruf etmeniz pek çok şeyi değiştirir. Bundan dolayı tercihiniz A101′den yana olmalıdır.

Bendo irmik 500 gram fiyatı; 4,50 TL

Diğer konularımıza da göz atabilirsiniz;

A101 cheesecake fiyatı
A101 Magnolia Fiyatı 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir