A101 Pizza Fiyatları

A101 Pizza Fiyatları

A101 pizza fiyatları sıklıkla araştırılan konulardan birisidir. Günümüzde birçok markaya ait hazır pizza çeşidi bulmak mümkündür. Genellikle karışık versiyonu satılmaktadır. İçerisinde mısır, sosis, salam, sucuk ve biber bulunmaktadır. A101 market tarafından da dondurulmuş pizza satışı yapılmaktadır. Son derece lezzetli ve fiyatı da uygun seviyelerdedir. Canınız her pizza istediğinde buzluğunuzdan çıkartıp ısıttıktan sonra afiyetle yiyebilirsiniz.

A101 pizza fiyatları 2022
A101 pizza fiyatları 2022

Dondurulmuş halde olan hazır pizzaların en büyük özelliği pratik olmasıdır. Aynı zamanda restoranlarda satılanlara göre fiyatları bir hayli düşüktür. Bu sebeple ben de farklı lezzetler aradığımda A101 şubelerini ziyaret ediyorum. Sepetime Nimet pizza ekleyerek eve dönüyorum. Bunu yaparken de A101 pizza fiyatları oldukça hesaplı geliyor. 2022 yılında da avantajlı alışveriş için tercihim bu yönde olmaktadır. Sizlere de tavsiye ediyorum.

Nimet pizza fiyatı
Nimet pizza fiyatı

Birbirinden lezzetli gıda çeşitleri ile A101 her zaman uğrak noktam oluyor. Pizza üretirken kullandıkları malzemenin kaliteli olduğunu hissedebiliyorum. Yerken verdiği hazzın dışında fiyatları ile de beni kendisine çekmektedir. Sizler de daha önce denemediyseniz bir şans verin derim. Çünkü A101 dondurulmuş pizza fiyatı sayesinde cebinizden fazla para da çıkmıyor. Bence günümüz ekonomik şartlarında bu da çok önemli bir kıstas olmalıdır.

A101 dondurulmuş pizza fiyatı
A101 dondurulmuş pizza fiyatı

Akşam yemeği için harika bir menü oluşturmak istiyorsanız birçok seçeneğiniz bulunmakta. Patates ve nugget kızartmakla işe başlayabilirsiniz. Sonrasında donuk pizzayı fırına yerleştirmeniz yeterli. Yaklaşık 15 dakika sonra hazır hale gelmektedir. Bu üçlü lezzet ise birbiriyle muhteşem bir uyum sağlamaktadır. Damak zevkinize hitap edeceğine adım gibi eminim. Bunların yanı sıra A101 pizza fiyatları ile bütçenizi de zorlamamış olacaksınız.

  • Nimet dondurulmuş pizza fiyatı 2022 yılında 28,90 TL olarak belirlendi. İçerisinde 4 adet bulunmaktadır.

A101 Pizza Tost Fiyatları

A101 pizza tost fiyatları da merak edilen bir diğer konudur. Genel olarak Nimet markasına ait ürünler bulunsa da Superfresh markası da A101’de yer almaktadır. Pizza tost ise gerçekten başarılı sonuç vermektedir. Oldukça zahmetsiz bir şekilde hazırlanabilmektedir. Tost makinesinde yaklaşık 10 dakika bastırarak yiyebilirsiniz. Normale göre yapısı farklı olan bu pizza çeşidinin epey bir doyurucu olduğunu da söylemem gerekir.

  • Superfresh pizza tost fiyatı 250 gram için 18,60 TL olarak belirlenmiştir.

Bim pizza fiyatı
A101 milföy hamuru fiyatı
Bim nugget fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir