Bim Arko Krem Fiyatı

Bim Arko Krem Fiyatı

Bim Arko krem fiyatı yaz ya da kış fark etmeksizin kişisel bakım ürünlerinden en çok aranan konulardandır. Gün içerisinde ellerimizle birçok iş yaparız. Uzuvlarımızdan en fazla kullandığımız eller gerekli bakımı yapılmazsa kurur ve çatlar. Hiç güzel bir görünümde olmaz ve günlük yaşam konforunuz eksilir. Çoğu işimizi halletmeye yardımcı olan ellerimize her gün özenle bakım yapmalıyız. Bunun ilk yolu ise kremlerden geçer. Ve krem deyince de akla ilk Arko krem gelmektedir. Çok eskilerden beri var olan bu markayı Bim raflarında en uygun fiyatlarla bulabilirsiniz.

Bim Arko krem fiyatı
Arko krem tüp formu

Arko kremin günümüzde hala çok kullanılan çantaya, cebe atmalık klasik tüp kremi en tercih edilendir. Kremlerin artık birden fazla çeşidi çıksa da bizce bu tüp kremin yeri bir başkadır. Sizde doğru bilgiye ulaşmak istiyorsanız Bim Arko krem fiyatı için yazımızı okumalısınız. Mesela koyu sohbetli bir arkadaş ortamında birisi Arko krem sürmek için çıkarıp herkese bu tüp kremden ikram ederse hiç şaşırmayın. Bu artık klasik bir harekettir. Tabii bunun dışında evde bulunduracağınız kutu kremlerde yüksek gramajı sebebiyle tercih sebebi olmaktadır. Bunu da çantaya koyabilirsiniz. Ama taşıması daha zor olacaktır.

Bim Arko krem fiyatı
Arko krem kutusu

Bim market tüketicinin tüm ihtiyaçlarına uygun fiyat politikasını benimseyerek yanıt vermeye çalışmaktadır. Her eksiğiniz için tercih edeceğiniz ilk yer Bim olmalıdır. Krem gibi mutlaka evde bulunması gereken bir ürünü dilediğiniz an satın alabilirsiniz. Zaman geçtikçe her üründe olduğu gibi kremde de farklı çeşitler çıkmaya devam etmektedir. Zaten tek başına bile güzel nemlendirme sağlamaktadır. Ama eklenen birçok farklı katkı ile içeriği daha da zenginleşir. Satın almak için yola koyulmadan önce Bim Arko krem fiyatı hakkında bilgi alırsanız daha rahat bir alışveriş sağlarsınız.

Bim Arko Avokado Krem Fiyatı

Bim Arko avokado krem fiyatı popüler konulardan olmuştur. Arko’nun krem formülüne yeni bir boyut getirdiği bu çeşidi çokça sevilmiştir. Satışları bir hayli yüksektir. Avokado çok yararlı bir meyvedir. Yiyecek olarak tüketilse de bu faydalarından her alanda yararlanılmak istenmiştir. Bu sebeple avokadoyu pek çok kozmetik ürününde görebilirsiniz.

Arko kremde bunlardan birisidir. İçerdiği yüksek sağlıklı yağ oranı ile cildinizi yormadan pamuk gibi yapar. Bu çeşidini de Bim marketten temin edip deneyebilirsiniz.

Bim Arko Zeytinyağlı Krem Fiyatı

Bim Arko zeytinyağlı krem fiyatı yine merak edilmektedir. Zeytinyağının mucizevi faydaları tartışmasızdır. Sayılamayacak kadar yararı mevcuttur. En yaygın mutfakta kullanılsa da, zeytinyağını bir sürü alanda görebilirsiniz. Arko krem böylesine faydalı olan zeytinyağını cildinizden mahrum bırakmak istememiştir. Zeytinyağlı kremi cildinize sürdüğünüz anda farkını hemen anlamaya başlarsınız. Elleriniz yüzünüz yumuşacık olur.

Arko klasik krem fiyatı; 12,70 TL

Arko zeytinyağlı krem fiyatı; 15,90 TL

Arko avokadolu krem fiyatı; 15,90 TL

Diğer konularımıza da göz atabilirsiniz;

Bim BB Krem Fiyatı 
Bim vücut losyonu fiyatı

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir