Bim Künefe Fiyatı

Bim Künefe Fiyatı

Künefe herkesin severek tükettiği şerbetli bir tatlı çeşididir. Bu sebeple de Bim künefe fiyatı merak edilmektedir. Bu yazımızda sizlere Bim künefesinin özelliklerini ve raf fiyatını paylaşacağız. Şerbetli tatlı yapan dükkanlarda yenilebilen ya da sipariş edilebilen bir tatlıdır. Fakat son dönemlerde fiyat artışlarından dolayı tatlı severleri üzmektedir. Bu durumda akıllara dondurulmuş hazır künefe gelmektedir. Birçok zincir marketin donuk ürün dolabında bulunabilmektedir. Sıkça Bim şubelerine gidiyorsanız ve canınız künefe istiyorsa Hastel markası size yardımcı olacaktır. Restoranlarda satılan künefelere göre fiyatı gayet uygundur. Hazırlaması çok pratiktir. Bundan dolayı mutfağa ayıracak vakti az olanlar için kurtarıcı olmaktadır.

Bim künefe fiyatı 2022
Harika bir künefe tabağı.

Gerçekleştirdiğimiz pişirme ve tadım testlerinde Bim künefesi gayet iyi sonuçlar vermiştir. Elbette taze şekilde pişirilen künefe performansını yakalayamamaktadır. Fakat bildiğiniz gibi donuk ürünlerin tümünde bu durum geçerlidir. Günü kurtaracak ve tatlı krizinizi bastıracak ürün arayışındaysanız kesinlikle tavsiye ediyoruz. Bim dolaplarında yer alan bu künefe sayesinde bütçeniz de fazla zorlanmamış olacaktır. Ayrıca ceviz ve antep fıstığı gibi kuruyemişler ile damak tadınıza uygun hale getirebilirsiniz. Künefenin temel malzemeleri kadayıf ve özel peyniridir. Bunlar ne kadar kaliteli seçilirse lezzeti de o kadar iyi olacaktır. Bim’in satışa sunduğu hastel markalı dondurulmuş künefeler de özenle üretilmektedir. Fiyatı da oldukça uygundur. Son kullanma tarihine kadar taze bir şekilde muhafaza edebilirsiniz.

Bim künefe fiyatı
Şerbeti dökülen hazır künefe.

Dondurulmuş küfeyi hazırlamanın oldukça kolay olduğundan bahsetmiştik. Tavada künefe olur mu? Derseniz ne yazık ki mümkün olmamaktadır. Fırına ihtiyacınız vardır. Bir tencerede şeker ve suyu kaynatmakla işe başlayabilirsiniz. Şerbeti soğumaya bırakıyoruz. Sonrasında paketinden çıkardığımız ucuz fiyatlı Bim künefesini önceden ısıttığımız fırına yerleştiriyoruz. Üstleri kızardıktan sonra tepsi ile birlikte çıkarıyoruz. Soğumasını beklemeden şerbeti üstüne döküyoruz. İşte künefeniz hazır! Gördüğünüz şekilde hiç zahmete girmeden hızlıca pratik bir tatlı ortaya çıkarmış oldunuz. Bunu yaparken de aylık alışveriş bütçenizi sarsmanıza gerek kalmadı. Çünkü Bim künefe fiyatı bizce bütçe dostudur. Gıdaya ayırdığınız parayı iyi bir şekilde kullanmak istiyorsanız sayfamızı takip edebilir ve tüm 2022 fiyatlarına hızlıca ulaşabilirsiniz.

  • Bim künefe fiyatı 2022 senesinde 11,90 TL olarak belirlenmiştir. Paket içerisinde 2 adet bulunmaktadır.

Farklı yazılarımız için aşağıdaki adresleri ziyaret edebilirsiniz.

Bim lahmacun fiyatı
Bim pudra şekeri fiyatı 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir