Bim Lahmacun Fiyatı

Bim Lahmacun Fiyatı

Bim lahmacun fiyatı birçok müşterisi tarafından merak edilmektedir. Hızlı ve pratik bir yemek hazırlamak isteyen kişiler genelde dondurulmuş ürünleri tercih etmektedir. Son yıllarda Bim şirketi donuk ürünler konusunda kendisini oldukça geliştirmiştir. Yemekler dışında sebze, milföy hamuru ve pastalar gibi birçok alternatif ürün bulmak mümkündür. Bu yazımızda bahsedeceğimiz lahmacun ise oldukça popüler hale gelmiştir. Dışarıdan söylemek isteyen kişiler yüksek fiyatlarla karşılaşabilmektedir. Bölgeye göre değişse de restoranda ya da pidecide yapılan lahmacunların fiyatı 20 TL civarındadır. Bu da bütçeyi zorlayan bir hale gelmesine sebep olmaktadır. Siz de bu şekilde düşünüyorsanız Bim mağazalarında bulabileceğiniz uygun fiyatlı lahmacunu satın alabilirsiniz. Her şubede bulabileceğiniz dondurulmuş gıdaların bulunduğu dolaptan erişim sağlayabilirsiniz. Bizce piyasadaki diğer rakiplerine göre Bim dondurulmuş lahmacun fiyatı oldukça uygun kalmaktadır. Bu yazımıza göz atarak güncel 2022 fiyatını öğrenebilirsiniz. Bu şekilde markete giderek alışverişinizi kolayca yapabilirsiniz.

Bim lahmacun fiyatı
Müthiş görünen bir lahmacun tabağı.

Bim’de satışa sunulan lahmacunun markası Lezzethane olarak geçmektedir. Bu markaya ait farklı birçok çeşit ürüne de yine Bim’de ulaşmak mümkündür. Lezzethane esasen Bim’e özel bir üretim süreci yürütmektedir. Yapılan anlaşmalar sonucunda kendi fabrikalarında üretimi gerçekleştirirler. Bu lahmacunlar Bim’in sevkiyat araçlarına yüklenir ve Türkiye’nin dört bir yanına dağıtıma çıkar. Unutmamak gerekir ki lahmacun Bim’de dondurulmuş haliyle satılmaktadır. Bundan dolayı da soğuk zincirinin bozulmaması çok önemlidir. Tüketiciye ulaşana kadar bu ürünler özel muhafazalı araçlar ile taşınmaktadır. Tüm bu süreçler sayesinde ise Bim lahmacun fiyatı alınabilir seviyelerde tutulabilmektedir. Çünkü Bim kendisi bir işletme açıp orada üretim yapmak istese çok sayıda maliyete katlanması gerekecekti. Fakat bunlara gerek kalmadan lahmacun teminini sağlayabiliyor. Diğer tüm gıdalarda olduğu gibi müşterilerine kaliteyi uygun fiyata sunabiliyor. Bizler de sıkça yakınımızdaki şubeleri ziyaret ediyor ve bu fiyatları sizlere güncel olarak aktarıyoruz. Son zamanlarda sıkça fiyat değişiklikleri meydana geldiği için sayfamızı takibe almanızı tavsiye ediyoruz.

Bim lahmacun fiyatı
Yeşillik ve domates ile sarılmış lahmacun.

Bim marketlerde lahmacun 4’lü paket şeklinde satılmaktadır. Yaklaşık ağırlığı 185 gram olmaktadır. Bu sayede oldukça doyurucu bir öğün yapmanız mümkün olacaktır. Hazırlaması ise çok pratiktir. Fırınınız varsa önceden ısıtarak 200 derece pişirmeniz yeterli olacaktır. Ortalama 10 dakika içerisinde yenilmeye hazır hale gelmektedir. Bunun dışında fırını olmayan kişiler ise tavada bu işlemi uygulayabilir. Fakat burada dikkat edilmesi gereken husus ısının çok yüksek olmamasıdır. Çünkü Bim lahmacunu ince katmanlı olduğu için yanıklar oluşabilir. Dilerseniz yanına yine Bim’de satılan Dost ayran satın alabilirsiniz. Eğer mevsimindeyse maydanoz, roka ve domates gibi sebzeler ile menünüzü genişletebilirsiniz. Bunları yaparken de fiyatların avantajlı olması sayesinde aylık bütçenizi fazla aşmanıza gerek kalmayacaktır. Siz de bizler gibi fiyatları ince eliyor ve sık dokuyorsanız sitemizi takip edebilirsiniz. Çünkü bizler de Bim lahmacun fiyatı gibi diğer tüm ürünlere ait detayları kendimiz için araştırmaktayız. Bunu yaparken de buradan sizlerle paylaşımda bulunmaya devam edeceğiz.

  • Bim lahmacun fiyatı 2022 senesinde 18 TL olarak belirlenmiştir.

Diğer konularımız için aşağıdaki linklere tıklamayı unutmayın!

Bim makarna fiyatları
Bim nugget fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir