Bim Boza Fiyatı

İçindekiler

Bim Boza Fiyatı

Bim boza fiyatı son dönemlerde oldukça merak edilen konulardandır. Yakın zamanda Bim marketlerde satışı başlamıştır. Bu da boza severler tarafından sevinçle karşılanmıştır. Çünkü genel olarak zincir marketlerde boza satışına denk gelmek pek mümkün olmamaktadır. Boza, esasen mayalı bir içecektir. İçerisinde bulgur, şeker, su ve maya bulunmaktadır. Bu malzemelere intoleransı olan kişilerin tüketmesi tavsiye edilmez. Kıvamı ve lezzeti tamamen mayalanma aşamasına bağlıdır. Karanlık ve serin bir ortamda bekletilmesi gerekmektedir. Günümüz teknolojileri sayesinde bu süreçler oldukça hızlı geçilmektedir. Bim’de sunulan boza bizce hem kalitesi hem de uygun fiyatı ile tercih sebebi olmaktadır. Yazımızı cihazınıza kaydederek hızlıca boza fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Bim boza fiyatı
İçilmeye hazır boza sunumu.

Bilindiği üzere Bim birçok ürünü kendisine özel ürettirmektedir. Agah markalı boza da bunlardan bir tanesidir. Daha önce ilettiğimiz malzemeler el değmeden titizlikle makinalarda işlenmektedir. Ardından korunaklı plastik şişelere doldurulmaktadır. Son aşamada ise Bim mağazalarına dağıtımı gerçekleştirilmektedir. Tüm bunlar sayesinde ise Bim boza fiyatı gayet uygun tutulabilmektedir. Soğuk gıdaların bulunduğu buzdolabından erişebilirsiniz. Kıvamı boza içen kişilerin seveceği şekildedir. Yakın zamanda yaptığımız Bim ziyaretinde indirim yapıldığını tespit etmiştik. Özellikle çalışan kişiler müşterileri boza fiyatı hakkında bilgilendirmekteydi. Güncel durum sizler için tekrar gözden geçirilecektir. En kaliteli ürünleri en uygun fiyatlar ile almanız için çalışmalarımız hızla devam etmektedir.

Bim boza fiyatı
Harika bir boza görseli.

Eski zamanlarda boza seyyar bir şekilde sokakta satılmaktaydı. Fakat günümüzde bu satıcıları artık görmemekteyiz. Boza seven kişiler şarküteri tarzı dükkanlardan edinilebilmektedir. Her mahallede şarküteri olmaması da insanları Bim gibi zincir marketlere yöneltmektedir. Bim tüm gıda ürünlerinde olduğu gibi bozada da kaliteyi ön planda tutma gayretindedir. Bunu yaparken de fiyatını düşürebilecek tüm hamleleri yapmaktadır. Haftanın belirli günlerinde aktüel ismi verilen kampanya dönemleri olmaktadır. Bunların duyurusu da televizyonlarda, internet sitesinde ve sosyal medyada gerçekleştirilmektedir. Sıkı bir şekilde takip ederek bozayı daha iyi fiyat ile satın alabilirsiniz. Bu dönemlerde çoğunlukla butik markaların satışları yapılmaktadır. Dolayısıyla her zaman gelmeyeceğini göz önünde bulundurarak fazla sayıda alım yapmanızı tavsiye ederiz. Şimdi 2022 senesine ait Bim boza fiyatı hakkında gerekli bilgiyi sizlerle paylaşıyoruz.

  • Bim boza fiyatı 1 Litre = 7.25 TL’dir.

Diğer yazılarımıza aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Bim maya fiyatı 2022
Bim künefe fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir