Bim Lavabo Açıcı Fiyatı

Bim Lavabo Açıcı Fiyatı

Bim lavabo açıcı fiyatı mutlaka bilinmesi gereken konulardan birisidir. Özellikle mutfak lavaboları gün içerisinde en çok kullanılan yerlerdendir. Mutfak her türlü yeme içme hazırlığının yapıldığı yerdir. Kızartmalar, sulu yemekler, tatlılar aklınıza ne gelirse hazırlığında muhakkak lavaboyu kullanırsınız. Zaman zaman bulaşık artıkları, yağlar lavaboyu tıkamaktadır. Bu çok can sıkıcı bir durumdur. Çünkü açılmadan lavaboyu kullanamazsınız. Bu noktada imdadınıza Bim’den alacağınız lavabo açıcı yetişiyor.

Bim lavabo açıcı fiyatı
Lavabo açıcı ile açılmış gider

Bim market tüketicinin hayatını kolaylaştırabilecek her türlü ürünü en uygun fiyat garantisi ile satışa sunmaktadır. Yaygın lojistik ağı ile mağazalara sürekli sevkiyat gerçekleşmektedir. Sizlerde bu sayede istediğiniz ürünlere zorluk çekmeden ulaşabilirsiniz. Zamların sık olduğu bu dönemde ilk tercih edeceğiniz yer Bim olmalıdır. Fakat öncesinde Bim lavabo açıcı fiyatı için bilgiye ulaşmanız gerekir. Yüksek kaliteyi uygun ücretlerle alabilmenin tek adresidir. Aile bütçesini sağlamanın zor olduğu bir dönemdeyiz. Fakat her evde bulunması gereken ürünler vardır. Bunlardan bir tanesi de lavabo açıcıdır.

Bim lavabo açıcı fiyatı
Açıcı kullanılacak tıkanmış lavabo

Marketlerin açık olmadığı bir saat diliminde lavabonuz tıkanırsa ve açıcınız yoksa mecburen beklemek zorunda kalırsınız. Hayat konforunuzu minimuma indiren bu tıkanıklığın canınızı sıkmasını istemiyorsanız Bim lavabo açıcı fiyatı hakkında bir şeyler öğrenip satın almalısınız. En çok kullanıldığı alan mutfaklar olsa da banyo giderleri, banyodaki lavabolar da zaman zaman tıkanabilmektedir. Bu ürünü almanız yeterli olacaktır. Dikkat etmeniz gereken nokta; kimyasal bir ürün olduğu için işlem esnasında solunmamalı gözler ile temas etmemelidir.

Bim Lavabo Açıcı Nasıl Kullanılır?

Bim lavabo açıcı nasıl kullanılır? satın almadan önce bilmeniz birçok avantaj sağlar. Lavabo açıcı kullanımına geçilmeden önce, kimyasal koruyucu eldiven takmalısınız. Ayrıca açığa çıkacak buharın ortamdan çıkması için pencereleri açmanız gerekir. Son olarak buharı soluma ihtimaline karşı maske takmalısınız. Güvenlik tedbirlerini aldıktan sonra, bir paket lavabo açıcıyı lavabonun içine dökünüz.

Lavabo tıkalı olduğu için lavabonun içinde su birikintisi bulunur. Eğer lavabo içinde su birikintisi yoksa, lavabo açıcıyı döktükten sonra yarım litre su dökünüz. Suyu döktükten sonra ortamı terk ediniz, çünkü açığa çıkan buharı solumamanız gerekir. 5 – 10 dakika sonra lavabo tıkanıklığı kısmen de olsa açılmışsa ikinci bir paket lavabo açıcıyı tekrar lavaboya döküp aynı işlemleri tekrarlayınız.

Mr Bee Lavabo Açıcı Fiyatı; 17,95 TL

Diğer konularımıza da göz atabilirsiniz;

Bim Bulaşık Parlatıcısı Fiyatı
Bim Cif fiyatı

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir