Bim Vanilya Fiyatı

Bim Vanilya Fiyatı

Bim vanilya fiyatı pasta sektörü için olmazsa olmaz bir yan ürün olduğu için sık aratılmaktadır. Vanilya  her türlü çörek, kurabiye, kek, süt tatlıları ve hamur tatlılarında kullanılan bir aromadır. Küçük paketler halinde satılır. Vanilin ise vanilyanın içerisinde yer alan ana maddedir. Yani halk arasında hem vanilin hem vanilya olarak bilinir. Verdiği aroma girdiği gıdanın içerisinde hemen fark edilir. İçeriği ise şöyledir; Şeker, vanilin (%3), topaklanmayı önleyici (trikalsiyum fosfat).

Bim vanilya fiyatı
Vanilyanın öğütülmemiş hali.

Toz yapıdaki bu ürün küçük paketler halinde satılmaktadır. Tek kullanımlıktır. Bim’de Destan marka vanilya bulunmaktadır. Destan markası Bim’in çoğu ürününde olduğu gibi kendisi adına üretim yaptırdığı bir markadır. 2022 senesi ne yazık ki zamların çok sık olduğu bir sene olmuştur. Fakat bunca zamlara rağmen Bim fiyatları aile bütçesine destek sağlamaktadır. Vanilya almaya gitmeden önce sitemizden Bim vanilya fiyatı hakkında bilgi sahibi olarak bütçenizi ona göre ayarlayabilirsiniz. Dediğim gibi bu sene zamlarla dolu bir yıl olduğu için özellikle pastacılıkla uğraşan kişiler tarafından Bim vanilya fiyatı 2022 merak edilmektedir. Bim üstün kaliteyi uygun fiyatla reyonlarında sizlere sunmaktadır. Kolay ulaşılabilir olması da bir diğer tercih sebebidir.  Vanilyayla ilgili pratik bir tarif vereceğim;

Malzemeler; 1 litre süt, 2 yemek kaşığı un, 2 yemek kaşığı nişasta, 1 çay bardağı şeker ve 1 paket Destan vanilya

Yapılışı;  Tüm malzemeleri kıvam alıncaya kadar ocakta pişiriniz. Koyulaşınca kısık ateşte 3-4 dakika daha pişiriniz. Ocaktan alıp içerisine vanilyayı ekleyiniz. Kaselere paylaştırınız. Afiyet olsun.

Bim vanilya fiyatı
Vanilyalı dondurma görseli.

Besin değeri ise şöyledir;

Beslenme Özeti:

Kal

385

Yağ

0g

Karb

96g

Prot

0g

 

Vanilya hakkında fiyat araştırması yapıyor iseniz mutlaka bizim sitemizden Bim vanilya fiyatı hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Çünkü biz sizler için sık market ziyaretleri yapıp en güncel fiyatı sunmaktayız. Bim vanilya fiyatı şöyledir.

  • Bim Destan Vanilya Fiyatı: 3.60 TL

Diğer yazılarımız aşağıdaki gibidir.

Bim kabartma tozu fiyatı
Bim irmik fiyatı 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir