Bim Börek Fiyatları

Bim börek fiyatları 2023 detaylarını sizler için inceliyoruz. Bir varmış bir yokmuş. Bir zamanlar börekler bin bir zahmet ile evlerde yapılırmış. Fakat bunu yapamayan insanlar börek yiyemediği için çok üzülürmüş. İşte bu durumda imdada yetişen bir market zinciri varmış. İsmi de Bim imiş. Uygun fiyatlarla sattığı börekler sayesinde mideleri bayram ettirirmiş. Evet böyle bir girişle sizlere yeni konumuzu duyurmak istedik.

Ev böreği hasretinizi tamamen dindiremeyecek olsa da Bim markettekiler ona yakın bir lezzet yakalıyor. Hem de bunu yaparken fiyatlarını oldukça düşük tutuyor. En kaliteli gıdaları en ucuza almak isteyenler Bim için araştırmalar yapmaktadır. 2022 senesiyle birlikte fiyatlarda yaşadığımız dalgalanmalar hepimiz son derece yordu. Hangi markette hangi börek kaç lira? gibi konular aklımıza takılır oldu. Bundan dolayı bizler fedakarlık yapıyoruz ve sizler için gün gün Bim’i mercek altına alıyoruz.

Bim börek fiyatları 2022
Örnek bir börek görseli. Gerçekten müthiş.

Kahvaltı sofralarınızda klasik yiyecekleri yemekten sıkılmış olabilirsiniz. Ben de bazı günler farklı şeyler denemeyi çok seviyorum. Bunlardan bir tanesi de börek oluyor. Ama en baştan yapmak bana çok zahmetli geliyor. Bu durumda Bim’e gidiyorum ve hangi çeşidi istiyorsam sepetime ekliyorum. Avantajlı fiyatı sayesinde bütçemi zorlamıyorum. Sonra eve gelerek böreği fırına vererek pişmesini bekliyorum. İşte bu kadar kolay! Yaklaşık 15 dakikada harika bir kahvaltılık öğün hazırlamış oluyorum.

Bim’in satışa sunduğu börek dondurulmuş haldedir. Bu sayede çok uzun süre buzluklarda saklanabilir. Dolayısıyla israfın önüne geçilmiş olur. Zaten dondurulmuş börek fiyatları her zaman bir tık daha uygundur. Bunun sebebi üretildikten sonra yapılan şoklamadır. Markette bu börekler satılmasa bile son kullanım tarihine kadar bozulmaz ya da küflenmez. Ama taze olanlarda bunu yönetmek çok zordur.  İşte bundan dolayı Bim börek fiyatları her zaman kesenize uygun gelecektir.

Bim börek fiyatları 2022
Tam ayarında pişmiş ıspanak böreği.
  • Bim gül böreği fiyatı (tahinli/fıstıklı) = 13,50 TL

Bim Börek Ne Kadar? Ispanaklı Börek, Sigara Böreği Çeşitleri

Bu kadar övdükten sonra Bim börek ne kadar? Diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Kısaca bunlara değiniyor olacağım. Eğer Bim’e gitmeden önce siz de fiyatları sorguluyorsanız doğru adrestesiniz. Hem kendim için hem de sizler için her gün yakınımdaki mağazaya gidiyorum. Etiket bilgileriniz analiz ederek yazılarımda sizlerle paylaşıyorum. Konu hakkında yapmak istediğiniz bir yorum varsa lütfen çekinmeyin. Sizin de katkılarınızla okuyucularımızı bilgilendirmiş oluyoruz.

Bim Ispanaklı Börek Fiyatı

Böreğe en çok yakıştırdığım malzemelerden biri de ıspanaktır. Bu sebeple Bim ıspanaklı börek fiyatı konusu benim için de önem arz etmektedir. Ben aylık olarak gıda alışverişi için bütçe planlaması yapıyorum. Sizlere de tavsiye ederim. Çünkü yemek yemek çok büyük bir ihtiyaç. Dolayısıyla bunların fiyatlarını güncel haliyle bulabilmek de mesele haline geliyor. Siz de hem ucuz olsun hem de karnım doysun diyorsanız ıspanaklı böreği satın almanızda fayda olacaktır. Marka ismi çoğunlukla Lezzethane olarak geçmektedir.

Bim börek fiyatları 2022
Farklı bir börek çeşidi.

Genel olarak tepsi ile satılan Bim ıspanaklı böreği hazırlamak çok kolaydır. Kendi tepsisiyle birlikte fırında pişirebilirsiniz. Bu sayede ne bulaşık çıkar ne de çok zaman ayırmanız gerekir. Hem de çıtır çıtır lezzetli bir börek elde edersiniz. Bunu yaparken de fiyatı sizleri mutlu edecektir. Tamamen kendiniz yapmaya kalksanız epey bir para ödemeniz gerekecekti. Sonuç olarak her açıdan ıspanaklı börek satın almanız sizin için avantaj sağlayacaktır.

  • Lezzethane ıspanaklı börek fiyatı = 21,50 TL

Bim Sigara Böreği Fiyatı

Bim’in bizlere sunduğu harika alternatiflerden birisi de sigara böreğidir. Benim fikrime göre Bim sigara böreği fiyatı gayet uygundur. Marka adı Superfresh ya da Lezzethane olarak geçmektedir. İkisi arasında fiyat farkı bulunmaktadır. Çünkü Lezzethane tamamen Bim için sigara böreği üretir. Başka yerde bulamazsınız. Superfresh ise farklı firmalara ait zincir marketlerde bulunabilir.

Bim börek fiyatları 2022
Sigara böreği sunumu.

Sigara böreği yufka ve peynirden oluşur. İçerisine koyulan peynirin kalitesi büyük önem arz etmektedir. Ayrıca yufkanın tazeliği kriterlerden birisidir. Bana göre Bim sigara böreği bunlardan geçer not almıştır. Yaptığım pişirme testlerinde gayet çıtır olmuştur. Damakta da hoş bir tat bırakmaktadır. Bazen aktüel kampanyalarla Bim’de farklı markalarda bulunabilir. Bunları takip ederek daha ucuz fiyatlı sigara böreği alabilirsiniz.

  • Bim Lezzethane sigara böreği fiyatı (400 gr) = 9,25 TL

Aşağıdaki videoyu izlemenizi de önermekteyim.

Diğer yazılarım için aşağıdaki linkleri takip edebilirsiniz.

Bim Un Fiyatı

Bim Yufka Fiyatı

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir