Bim Maden Suyu Fiyatı

Bim Maden Suyu Fiyatı

Bim maden suyu fiyatı her mevsim aratılan bir konudur. Bu gazlı içecek halk arasında soda olarak da bilinmektedir. Aslında ikisi farklı şeylerdir. Öncelikle bunu ayrımını söylemek istiyorum. Soda, içme suyuna, 1 litreye en az 570 mg bikarbonat ve 1000 mg karbondioksit katılarak elde edilen yapay bir içecektir. Maden suyu ise doğal bir içecektir. Mineral açısından çok zengindir. Ancak ikisinin de amacı mideyi rahatlatmaktır. Özellikle akşam yemeği sonrası insanlar bu içeceklerden tüketir. İlk çıktığı zamanlar sadeyken şimdiler de onlarca çeşidi çıkmıştır.

Bim maden suyu fiyatı
Örnek maden suyu görüntüsü

Günümüzde dediğim gibi bir sürü çeşit çıkmıştır en temel olanları çilekli, mandalinalı, elmalı, limonludur. İçtikçe içinizi ferahlatan bu içeceğe bir de meyve aromaları eklenince daha da lezzetli olur. Maden suyunun en bilinen faydası vücuttaki magnezyum ihtiyacını karşılamasıdır. Özellikle hamile bayanların günde bir adet sade olarak tüketmesi önerilmektedir.

Çünkü magnezyum eksikliğinde bacak ve eklemlerde kramplar meydana gelir bu da acı verici bir durumdur. Bim’de birden fazla marka ve çeşit maden suyu satılmaktadır. Hem de fiyatları piyasaya göre oldukça uygundur. Satın almaya gitmeden önce çeşitlerini ve Bim maden suyu fiyatı hakkında bilgi almak bir çok avantaj sağlamaktadır.  Bim sayesinde bu ürünü de gayet uygun bütçe ile halledebilirsiniz. Tekli de satın alınmaktadır. Ama genelde 6lı satılır ve bu da çok daha avantajlıdır. Böylesine faydalı içeceğin içinde ne var diye de merak edilmektedir. Biraz bahsedelim;

Bim maden suyu fiyatı
Meyveli maden suyu örnekleri

Maden suyunun içinde ne var?

Sodyum: Asit-baz dengesi, uyarı iletimi, Kalsiyum: Kan pıhtılaşması, kemik ve diş sağlığının güçlenmesi, sinir uyarılarının iletimi,

Florür: Kemik ve diş sağlığı gelişimi, Magnezyum: Kas ve sinir sağlığı, kalp sağlığı ve enerji üretimi,

Potasyum: Vücuttaki su dengesi, hücre metabolizması, Bikarbonat: Sindirim sistemi,

İyodür: Tiroid bezi fonksiyonlarının düzenli çalışması, Sülfat: Mide, safra kesesi ve sindirim sisteminin korunması.

Gördüğünüz gibi resmen mucizevi bir içecektir. Evinizde sürekli bulundurmanızı tavsiye ederiz. Fakat öncesinde Bim maden suyu fiyatı için bilgi sahibi olmalısınız. Şimdi biraz Bim markette ki çeşitlerden bahsedeceğiz.

Bim Sırma Maden Suyu Fiyatı

Bim Sırma Maden Suyu Fiyatı hakkında bilgilendirme yapacağız. Bim markette sade maden suyu kategorisinde Sırma marka satılmaktadır. Ürün 6’lı şekilde satışa sunulur. Bu konuda gayet iyi olan Sırma sevilerek tüketilmektedir. Sırma markanın en çok çıktığı yer Sakarya/Sapanca’dır. Bim sayesinde bu ürünü diğer marketlere göre daha uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Günün her öğününde tüketebileceğiniz Sırma maden suyu Bim markette bazı kampanya dönemlerinde indirime girmektedir. İnternet ortamından takip edebilirsiniz.

Bim sırma 6’lı 200 ml maden suyu fiyatı; 10,90 TL

Bim Avşar Maden Suyu Fiyatı

Bim Avşar Maden Suyu Fiyatı bu market için en çok araştırılan konulardan birisidir. Çünkü bu marka Bim’ e ait olmasa da onunla özdeşleşmiş ürünlerdendir. Oldukça fazla çeşidi olan Avşar maden suyunun satışı çoktur. İçine katılan aromalar asla yapay bir tat vermeden içim keyfi sağlar. Sağlığa faydasının yanında lezzet olarak da mest olursunuz.

Ayrıca şöyle de bir şey var. Avşar maden suyu şişeleri son derece estetik üretilmiştir adından dış görünüşüyle de söz ettirmektedir. Bittikten sonra özellikle ev hanımları tarafından birden fazla ürüne çevrilerek geri dönüşüm sağlamaktadır. Buna örnek olarak benim en çok gördüklerim baharatlık ve vazodur. Peki Bim’ de bu içeceğin hangi çeşitleri var dersek; yeşil elma aromalı, mango& ananaslı ve karadut& frenk üzümü aromalıdır. Hepsini denemiş birisi olarak tüm çeşitlerini de çok beğendiğimi söyleyebilirim. Bim market dışında başka alışveriş yerlerinde bulmanız biraz zordur. Bu yüzden ilk tercihiniz Bim olmalıdır.

Avşar maden suyu yeşil elma aromalı maden suyu fiyat; 13,90 TL

Avşar mango& ananas aromalı maden suyu fiyat; 15,90 TL

Avşar karadut& frenk üzümü aromalı maden suyu fiyat; 15,90 TL

Avşar Maden Suyu Kaç Ml?

Avşar maden suyu kaç ml? diye oldukça merak edilmektedir. Avşar, 6’lı şekilde satılmakta ve her biri 200 ml’dir.

Bim Karlıtepe Maden suyu Fiyatı

Bim Karlıtepe Maden suyu Fiyatı için kısa bir bilgilendirme yapacağız. Bim market fazlaca sevilen ve maden suyunun en çok tüketilen çeşidi olan limon aromalıyı Karlıtepe markasında satmaktadır. Ve tüketici tarafından sevilerek tüketilir.

Bim Karlıtepe limon aromalı maden suyu fiyatı; 11,50 TL

Diğer konularımıza da göz atabilirsiniz;

Bim kola fiyatları
Bim gazoz fiyatları

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir