Bim Kola Fiyatları

Bim Kola Fiyatları

Bim kola fiyatları güncel hali pek çok müşterisi tarafından merak ediliyor. 2022 yılına girmemizle birlikte acayip bir fiyat sirkülasyonu yaşandı. Birçok firma maliyetler nedeniyle etiketleri değiştirmek zorunda kaldı. Dolayısıyla kola fiyatları da bundan etkilendi. Hem Bim’de hem de diğer market zincirlerinde aynı durum geçerlidir. Yine de kendi markasını daha ucuza satabilmektedir. En güncel kola fiyatları için sayfamı takip edebilirsiniz.

Bim kola fiyatları
Cam şişede kola.

Bazı yemekler içecek olmadan düşünülemez. Akla ne içmeliyim? sorusu geldiğinde ise kola birinci sıradadır. Ülkemizde de tüketimi son derece yüksektir. Örneğin arkadaşınızla sahile giderek çekirdek, cips ve kola alabilirsiniz. Tuzlu yiyecekler olduğundan kola ile dengeleyebilirsiniz. Sohbet eşliğinde yapılan bu aktivite gerçekten keyif vermektedir. En önemlisi Bim kola fiyatları için yüksek ücretler ödemenize de gerek olmayacaktır.

Patlamış mısır ile de muhteşem bir uyum sağlamaktadır. Evde film keyfi yapmak istediğinizde ilk olarak Bim’e uğramalısınız. Cin mısır ve kolayı aldıktan sonra bir tencereye az miktarda yağ koyun. Mısırları atarak üstüne tuz serpin. Patladıktan sonra yanında kola ile servis edebilirsiniz. Benzer şekilde sinemaya gidildiğinde de genel tercih bu ikiliden yana olmakta. Fakat fiyatı biraz fazla olabilmektedir. Yine de değeceğini düşünmekteyim.

Bim kola fiyatları
Pizza ve kola uyumu.

Akşam yemeğinde kızarmış patates ve tavuk varsa yanında mutlaka kola aranmaktadır. Gerçekten de yemeğe ayrı bir keyif katmaktadır. Bim’de satılan farklı çeşitli kolalar denemenizi bekliyor. En yakın mağazaya giderek inceleyebilir buna göre seçim yapabilirsiniz. Ben genel olarak uygun olması nedeniyle 1 litre versiyonunu alıyorum. Aileniz büyükse 2.5 lt versiyonu da tercih edilebilir. Diğer formatlara göre Bim kola fiyatları çok daha avantaj sağlayacaktır.

Bim Le Cola Fiyatları

Yine belirttiğim gibi Bim mağazalarında kendisine ait kola satmaktadır. İşte bu yüzden Bim Le Cola fiyatları için notlarımı almış bulunuyorum. İnternet üzerinde karşılaştırıldığında genelde benzer kola fiyatlarına ulaşılıyor. Ancak Bim’e ait olan markayı bulmak ne yazık ki epey bir zor. Bugün yaptığım ziyarette bu konu aklıma geldi. Sizler için hazırladığım yazıyı hayata geçiriyorum. Soracaklarınız olursa yorum kısmından iletmeyi unutmayın.

Bim Le Cola fiyatları
Kola ve hamburger ikilisi.

Le Cola yalnızca Bim firmasında bulunabiliyor. Rakip şirketler de genelde farklı markalarla üretim yaptırıyor. Bana göre bu durum müşterilerin lehine oluyor. Bilindik markalara fazla para ödemek istemeyenler ucuz fiyatlı Le Cola’ya yöneliyor. Yaptığım tadım testlerinde iyi sonuç verdiğini söylemem mümkündür. Hamburger, pizza ya da nugget ile harika gitmekte. Bir kolanın güzel olması için en büyük kriter asit oranıdır. Bunu da harika bir şekilde başarmış görünmekteler. Hem de Bim Le Cola fiyatları sayesinde her geçen gün talebin arttığını söylemem de

Bim Coca Cola Fiyatları

Bim Coca Cola fiyatları da çok sorgulanan konulardan birisi. Hepimizin bildiği gibi “The Coca-Cola Company” dünyanın en büyük içecek şirketlerinden birisidir. Ülkemizin her gıda satışı esnafında rastlanmaktadır. Kola denildiğinde akla gelen ilk isim olmaktadır. Buna kayıtsız kalamayan Bim müşterilerini mağdur etmeyerek satmayı sürdürmektedir. Ulaşılabilir olması nedeniyle ben de Coca Cola alışverişlerimi kendilerinden yapıyorum.

Bim Coca Cola fiyatları
Buz gibi Coca Cola.

2022 senesinde tüm dünyayı etkileyen pandemi krizi hepimizi etkiledi. Global firmalar dahi ürünlerinde fiyat artışı yapmak mecburiyetinde kaldı. Coca Cola da bunlardan birisi oldu. Art arta yapılan değişiklileri takip edebilmek de zorlaştı. Buna rağmen fiyat performans oranı gayet iyi seviyede. Coca Cola şeker sevmeyenleri de düşündü biliyorsunuz. Zero modelini de yine Bim reyonlarından alabilirsiniz. Tüm bunlardan önce Bim Coca Cola fiyatları konusuna göz atabilirsiniz.

Bim Kutu Kola Fiyatları ve Şişe Kola Fiyatları

Bim kutu kola fiyatları ve şişe kola fiyatları da çokça soruluyor. Her türlü ihtiyacı düşünen Bim her çeşidi size sunuyor. Bazen aktüel günlerinde de farklı isimlere ait kolalar getirebilmekte. Bunun için Bim web sayfasına ara sıra bakmanız yeterlidir. Bu sayede bütçenize katkıda bulunabileceğiniz fırsatlar doğacaktır. Ben daha çok şişe kola alma taraftarıyım. Çünkü kutu kolaya göre porsiyon başına maliyet düşük oluyor. Ama eğer sadece tek bir öğün için ihtiyacım olduysa kutu kola da işimi görüyor. Sürekli içmeyecekseniz asidinin kaçması gibi durumları da yaşamamış olursunuz.

Bim Kutu Kola Fiyatları ve Şişe Kola Fiyatları
Kola ve mısır bir arada.
  • Le Cola 2.5 litre fiyatı = 8,50 TL
  • Coca Cola 1,5 litre fiyatı = 8,75 TL
  • Le Cola 1 litre fiyatı = 3,90 TL
  • Bim Pepsi kola fiyatı normal = 7,25 TL
  • Bim Pepsi Twist kola fiyatı = 7,25 TL
  • Bim Le Cola kutu 250 ml fiyatı = 3,45 TL
  • Bim Coca Cola 330 ml fiyatı = 5,15 TL

Farklı yazılar için tıklayabilirsiniz; Bim limonata fiyatı , Bim ramazan şerbeti fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir