Köpek Gezdirme Fiyatları

Köpek gezdirme fiyatları daha çok yoğun tempoda çalışan kişiler tarafından merak edilmektedir. Evinizin bir bireyi olan köpekler insani duygulara sahiptirler. Yeme, içme, uyuma gibi ihtiyaçları insanlar kadar düzenlidir. Köpekler en çok oyuna ve gezmeye keşfetmeye ihtiyaç duyarlar. Can dostumuzun karnının doyması kadar ruhunun da doyması oldukça önemlidir. Bu da ancak sizin ilginiz ve dışardaki hayatla olur.

Köpek gezdirme fiyatları
Köpekleri gezdiren birisi

Köpekler insanlar gibi sosyal varlıklardır. Dışarı çıkmaya tam anlamıyla can atarlar. Hatta çoğu zaman küçük bir çocuk gibi eve sokmaya ikna etmek zorunda kalırsınız. Dış dünyadaki sınırsız keşif alanları onları cezbetmektedir. Hatta yine çocuklar için olduğu gibi köpekler içinde parklar bulunmaktadır. Çünkü enerjisini atabilmek için koşmalı, zıplamalı, yakalamalı oyunlar oynamak köpeği bir hayli mutlu eder. Çalışan biri iseniz köpek gezdirme fiyatları hakkında bilgiye erişmek avantajlı olacaktır.  Can dostunuzu çok sevdiğinizden eminiz ona daha iyi hayat şartlarında bakabilmek adına çalışmanız hatta bazen uzun mesailere kalmanız gerekebilir.

İşte bu noktada köpeğinizi düzenli olarak gezdirmeniz pek mümkün olmayabilir. Düzenli olarak gezdirilmeyen köpekler çok ciddi hem fiziksel hem de ruhsal sıkıntılar yaşayabilirler. Çeşitli sebeplerle sahibi tarafından gezdirilmeyen köpekler sosyalleşme eksikliğinden ötürü ciddi psikolojik sorunlar yaşayabilir ve saldırganlık eğilimleri gözlemlenebilir. Fiziksel sorunlar ise çok daha vahimdir. Bu sebeple köpek gezdirme hizmeti almanız sizin için en mantıklısı olacaktır. Fakat öncesinde köpek gezdirme fiyatları için fikir sahibi olmalısınız.

Köpek gezdirme fiyatları
Köpek gezdirme işi yapan bir insan

Gezdirilmeyen köpeklerin obezite, kan-damar hastalıkları gibi hastalıklarla karşılaşma riski de çok yüksektir. Aynı zamanda düzenli köpek bakımı ve köpek gezdirme, tuvalet alışkanlığı gibi bazı disiplinleri de evcil hayvanlara kazandırmak için faydalıdır. Zaten dışarıda tuvalet alışkanlığı olan bir köpek saati geldiği zaman baya bir huzursuz olacaktır. Çeşitli ilan sitelerinden ya da çevrenizden güvenebileceğiniz birisini bulduğunuzda işiniz çok kolaylaşacaktır. Belirli saatlerde istediğiniz günlerde can dostunuz özgürce gezecek sizde içiniz rahat bir şekilde çalışacaksınız.

  • Köpek gezdirme hizmetinin bedeli, bulunduğunuz il ve bulunduğunuz ilçeye göre değişkenlik gösterebilir. Köpek gezdirme işinin saatlik ücreti bulunduğunuz il ve ilçeye göre köpek başı 15 liradan başlayarak 100 liralara kadar ulaşabilmektedir.

Köpek yıkama ücreti 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir