A101 Cips Fiyatları

A101 Cips Fiyatları

A101 cips fiyatları oldukça popüler konulardan birisidir. Canınız cips istediğinde ilk yapacağınız şey güncel fiyatlarına bakmak olacaktır. Dolayısıyla hangi markette ne kadar? sorusuna ayrıntılı bir şekilde yanıt vermek istedik. Abur cubur denildiğinde akla gelen ilk seçeneklerden olan cips A101 market raflarında da kendine yer bulmaktadır. Bana göre fiyatları da son derece uygun kalmaktadır. Birçok çeşit olması ile her damak zevkine hitap edebilmektedir.

A101 cips fiyatları
A101 cips fiyatları

Cipsler genellikle patates ya da mısırdan üretilmektedir. Baharatlı, sade ve tırtıklı gibi türleri bulunmaktadır. A101 mağazalarında da hepsini bulabilmek mümkündür. Küçük boy, büyük boy ve süper boy gibi paketlere sahiptir. Tüketim miktarına göre seçim yapmanız daha iyi olacaktır. Ayrıca A101 cips fiyatları da buna göre değişecektir. Hatalı bilgi almadan markete gitmek istiyorsanız web sitemizi takip edebilirsiniz. 2022’ye ait bütün fiyatları ayrıntılı bir şekilde iletmeye devam ediyoruz.

A101 firmasının kendisine özel üretim yaptırdığı birçok markası vardır. Cips konusunda da reyonlarında Samba markasına yer vermektedir. Patates cipsleri gerçekten bir harikadır. Tuz ve yağ oranı bence ideal seviyelerdedir. Çıtır çıtır olması da artılarından birisidir. Bunun dışında A101 Samba cips fiyatları da avantaj sağlamaya devam etmektedir. Daha önce hiç denemediyseniz şans vermenizi tavsiye ederim. Yedikten sonra görüşlerinizi yorum kısmından yazarak okuyucularımızı da bilgilendirebilirsiniz.

A101 cips fiyatları 2022
A101 cips fiyatları 2022

Bir diğer satışı yapılan cips markası ise Doritos olmaktadır. A101 tanınmış markaları da müşterilerine sunmaktadır. Doritosun pek çok çeşidini satın alabilmek de mümkündür. Benim favorim ise peynirli ve acılı versiyonudur. Sizlerle 2022 yılına ait A101 Doritos cips fiyatları verilerini de paylaşıyor olacağım. Böylelikle diğer marketlerle kıyaslamaya gidebilirsiniz. Sizin için en uygun ve hesaplı hangisiyse ona yönelebilirsiniz. Sormak istediklerinizi olursa yorum kısmından bize iletmeyi unutmayın.

  • Cipso Patates Cipsi Ketçap 3×36 g = 10 TL
  • Samba Cips Patates Tırtıklı 150 G = 1 7,5 TL
  • Samba Süt Mısırı Cips 130 G = 1 5,50 TL
  • Patos Critos Cips Mısır Peynirli 115 G = 1 9,50 TL
  • Doritos Mega Boy Barbekü Sos Aromalı Cips = 1 13,95 TL

Bu sitede yer alan tüm konular tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir bağlayıcılığı yoktur. Her zaman işletmenin belirlemiş olduğu fiyat politikası geçerlidir. Firmanıza ait yazıların kaldırılması için iletişim formundan bize ulaşabilirsiniz. Ya da [email protected] adresine mail atabilirsiniz. En hızlı şekilde işlem yapılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir