A101 Mantı Fiyatı

A101 Mantı Fiyatı

A101 mantı fiyatı sıkça araştırılan konulardan birisidir. Mantı herkes tarafından sevilen harika bir yemek çeşididir.. Kıymanın hamur ile buluşması ile ortaya mükemmel bir sonuç çıkmaktadır. Bu nedenle siz de sık sık mantı tüketen biriyseniz marketlerdeki fiyatları merak edebilirsiniz. A101 mağazasını ziyaret ederek gereken bilgileri edinmiş bulunuyorum. Sizlere tamamen güncel ve doğru fiyatları aktarmak için çalışmalarımı sürdürmekteyim.

A101 mantı fiyatı 2022
A101 mantı fiyatı 2022

Mantının aslında ev yapımı olanı daha makbuldür. Ancak yapabilmek maharet ve zaman gerektirmektedir. Ek olarak ayrı ayrı bir sürü malzeme almak gerekir. Dolayısıyla herkesin en baştan yapma fırsatı olmayabilir. Böyle durumlarda en iyi seçenek hazır mantı olmaktadır. Birçok çeşit ve gramaj ile A101 dolaplarında da yerini almaktadır. Ayrıca fiyatları da bana göre makul seviyelerde kalmaya devam etmektedir.

A101 birçok dondurulmuş gıda ürünü satışı gerçekleştirmektedir. Her gün ne yiyeceğini düşünenler için de bir çok alternatif bulunmaktadır. Nimet markasına sahip dondurulmuş mantı da bunlardan birisidir. Pişirmesi son derece pratiktir. Fazla vakit harcamanıza gerek kalmadan mükemmel bir menü oluşturabilirsiniz. Üstüne sarımsaklı yoğurt ve tercihe göre yağlı sos dökerek lezzetini katlayabilirsiniz. Bunları yapmadan önce de A101 mantı fiyatı için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

A101 dondurulmuş mantı fiyatı 2022
A101 dondurulmuş mantı fiyatı 2022

Nimet ismiyle satışa sunulan ürünler A101 markete özel imal edilmektedir. İhtiyaç duyulan birçok gıda maddesini temin etmemizi sağlamaktadır. Bunu yaparken de fiyatlarının uygunluğuyla dikkat çekmektedir. Mantı için de bu durum geçerlidir. Oldukça kaliteli malzemelerle yapıldığını düşündürmektedir. Pişme sırasında fazla dağılmaz ve yerken lezzetin doruklarına ulaşmanızı sağlar. Bunların yanı sıra A101 mantı fiyatı ile cebinizden yüksek ücretler çıkmamış olacaktır.

  • Nimet dondurulmuş mantı fiyatı = 8,50 TL
  • Bendo kuru mantı fiyatı = 19,90 TL
  • Superfresh Kayseri mantısı fiyatı = 16,70 TL

A101 börek fiyatları
A101 pizza fiyatları
A101 milföy hamuru fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir