A101 Börek Fiyatları

A101 Börek Fiyatları

A101 börek fiyatları güncel konular arasındadır. Börek özellikle Türk mutfağının gelenekselleşmiş tatlarından birisidir. Yörelere göre değişmekle birlikte birden fazla çeşitte börek bulunmaktadır. Emek emek açılan yufkalar arasına istenilen malzemeyi ekleyerek fırında pişirilmesi ile elde edilir. Tabii farklı çeşitleri olduğu gibi değişik yapım teknikleri de vardır. Mesela kol böreği, gül börek, tepsi böreği gibi örnekler verebiliriz. Fakat börek yapmayı herkes bilmez çünkü hamur yapmak onu açmak kolay işler değildir. Marifet gerektiren zahmetli işlerdir.

A101 börek fiyatları
Güzel bir tepsi böreği

Ama hiç üzülmeyin A101 market sayesinde sevdiğiniz ve aradığınız o tadı Nimet böreklerinde bulacaksınız. Börekte adını herkese duyurmuş olan A101, fiyatlarını da son derece makul tutmuştur. Sayfamızdan A101 börek fiyatları hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Ve o kadar pratiktir ki maksimum 40 dakika içerisinde hazır edebilirsiniz. İnsanlar için zaman kavramının önemi günümüzde iyice artmıştır.

A101 börek fiyatları
Tabakta börek sunumu

Yoğun iş temposu vb. gibi sebepler zaman darlığı yaratmaktadır. Bu sebeple tüketiciler pratik yöntemler aramaktadır. Üreticiler de arz talep doğrultusunda hazır gıda çeşitliliklerini arttırmaktadır. Dondurulmuş börekler ise çokça tercih edilmektedir. Misafir geleceği zaman çeşit çeşit ikramlıklar hazırlarız. Börek ise ikram masasının demirbaşıdır. Bu sebeple A101’den satın alıp pratik bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Ev böreği tadını inanın aratmayacaktır. Ama öncesinde A101 börek fiyatları için fikir sahibi olursanız bütçenizi daha kolay ayarlarsınız.

A101 Börek Çeşitleri

A101 börek çeşitleri tüketiciler tarafından oldukça merak edilmektedir. Zengin ürün grubuna sahip olan A101’de böreğin de hemen hemen her türüne ulaşabilirsiniz. Genel olarak bahsetmek gerekirse;

Tepsi böreği dediğimiz yuvarlak, sarmal şekilde dolanmış olan çeşidi en sevilenler arasındadır. Ispanaklı veya peynirli olarak iki çeşidi bulunur. Soğuk ürünler dolabında rahatça bulabilirsiniz. Büyük olduğu içinde kalabalık sofralarınıza iyi bir eşlikçidir. Lezzeti konusuna gelirsek de, bizce tadı asla tartışılamaz güzelliktedir.

Bir başka ürünü ise rulo börektir. Lezzet olarak aynı sadece şekil olarak farklıdır. Kısa kısa rulolar halinde satılmaktadır. Bu da tüketim açısından daha pratiktir. Genelde peynirli, ıspanaklı, patatesli olarak satışa sunulur. A101 rulo börek kaç adet? İçinden ortalama 15 adet çıkmaktadır.

Diğer ürünü ise yine en çok satışı yapılan dondurulmuş su böreğidir. Evde yapılması oldukça zor olan bu lezzeti A101 sayesinde dilediğiniz an tüketebilirsiniz. Birde sigara böreği bulunmaktadır. Diğerlerinden farklı olarak daha farklı bir yufkadan yapılır ve pişirme tekniği farklıdır.

A101’den Alınan Börek Nasıl Pişirilir?

A101’den alınan börek nasıl pişirilir? Sorusu akıllara ilk gelendir. En basit ve pratik yöntemi tabii ki fırındır. Aldığınız tepsi böreği çözündürmeden kendi tepsisiyle önceden ısıtılmış 200 derece fırında ortalama 40 dakika da pişirebilirsiniz. Rulo börekleri ise yağlı kağıt serilmiş fırın tepsisine dizerek yine aynı süre ve derecede hazırlayabilirsiniz.

Sadece sigara böreğinin tekniği farklıdır. Bol kızgın yağda 2-3 dakika kızartmanız yeterli olacaktır. Afiyet olsun.

A101 tepsi böreği fiyatı; 22,90 TL

A101 su böreği fiyatı; 21,50 TL

A101 rulo börek fiyatı; 17,75 TL

A101 sigara böreği fiyatı; 13,90 TL

Diğer konularımıza da göz atabilirsiniz;

A101 pizza fiyatları
A101 milföy hamuru fiyatı

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir