Bim Ağda Fiyatları

Bim Ağda Fiyatları

Bim Ağda Fiyatları birçok insan tarafından en çok aratılan konulardan birisidir. Kişisel hijyen ve bakım denilince akla ilk gelen ürünlerden birisidir ağda. Özellikle de bayanların çokça başvurduğu bir yöntemdir. Vücudun bazı bölgelerinde çıkan tüyleri almanın pek çok yöntemi mevcuttur. Ama ağda ilk çıkan yöntemlerden birisi olmasına rağmen kullanımı hala fazladır. Çünkü ağda ile alınan kıllar kökünden temizlenir. Bu sebeple kılın bir daha çıkma süresi uzar. Tertemiz pürüzsüz bir tene sahip olursunuz. Özetle ağda ile yapılan temizlik tertemiz bir sonuç doğurur. Ve sürekli bu yöntemi kullanan kişinin belli bir yaştan sonra tüylerinde azalma olur. Bu da en büyük avantajlardandır.

Bim ağda fiyatları
Ağda bandı görüntüsü

Bim market ağda konusunda ilk akla gelen alışveriş yeridir. Çünkü ağdaları yüksek kalitede ve düşük fiyattadır. Kullanıcıların hepsi çok memnundur. Her zaman evinizde bulunması gereken bu ürünü almaya gitmeden önce Bim ağda fiyatları hakkında makalemizden bilgi alabilirsiniz. Ağdanın çok fazla çeşidi mevcuttur her bölgeye özel farklı ürünler bulunur. Bunlar kartuş, boncuk, çam sakızı, ağda bandı gibi çeşitlerdir. Bim markette ise ılık ağda ve sir ağda bandı bulunur. Ve bizce en çok tercih edilen cinsi bunlardır. Bundan dolayı Bim sir ağda fiyatı merak konusudur.

Bim ağda fiyatları
Ilık ağda görüntüsü

Marka olarak ise Epi markasının satışı yapılmaktadır. Kendi deneyimimden de yola çıkarak söylüyorum ki bu marka çok iyi bir iş çıkarmış. Sık kullanılan bir ürüne dev paralar vermek istemeyen kişilerin ilk tercihi olmalıdır. Çok para verilen piyasadaki diğer ürünlerden hiçbir farkı yoktur. Kalitesi tartışılmazdır. Öncesinde Bim ağda fiyatları ile ilgili bilgi almak markete gitmeden önce birçok avantaj sağlar.

Bim Epi Ilık Ağda Nasıl Kullanılır?

Bim Epi Ilık Ağda Nasıl Kullanılır? Cilt tipiniz hassas ise size ılık ağdayı öneririm. Nasıl kullanılır derseniz; Eriyen ağdayı spatula ya da el yardımıyla tüylerin çıkış yönünde ince bir tabaka halinde sürünüz. Sürdüğünüz bölge üzerine ağda bezini yerleştiriniz ve bastırınız. Bezi tüylerin çıkış yönünün tersine doğru hızlıca ve tek bir harekette Çekiniz. Su ile durulayınız.

Sir ağda bantları ise daha pratik bir yöntem sağlar. Ağdayı eritmekle uğraşmazsınız. Ağda bantları eller yardımı ile ovuşturarak ısıtılır ve daha sonra ikiye ayrılır. Ağda bantları tüylerin çıkış yönüne doğru yapıştırılır. Ellerinizle bandın arasında boşluk kalmayacak şekilde cilde tamamen yapıştırılır ve tüylerin çıkış yönünün tersine doğru çekilir. Bim kağıt ağda fiyatları yazarak da sonuca ulaşabilirsiniz.

Bim Epi Ilık Ağda 350 gram Fiyatı; 8,85 TL

Bim Epi Sir Ağda Bandı 41 Adet Fiyatı; 10,60 TL

Diğer konularımıza da göz atabilirsiniz;

Bim saç boyası fiyatları 2022
Bim ped fiyatları

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir