Bim Saç Boyası Fiyatları

Bim saç boyası fiyatları yazımızda güncel saç boyası fiyat bilgilerini öğreneceksiniz.  Kadınların çok sıklıkla kullandığı saç boyaları gerek değişiklik için gerekse saçta çıkan beyazları kapatmak için tercih edilmektedir. Hem saça farklı bir görünüm hem de canlılık katmaktadır. Kadınlar bir konuya üzüldüğünde ya da monotonluktan sıkıldığında değişiklik istediğinde yapacağı ilk şey saçıyla ilgilidir. Saçı boyayıp farklı bir görünüme sahip olmak depresif ruh halinden birden kurtarıverir. Sürekli aynaya bakıp çıkan beyazlarınızı gördükçe hiç üzülmeyin Bim’e gidip hemen bir kutu boya alın ve tüm beyazlarınızdan anında kurtulun. Ya da bir anda sarışın olmak fikri aklınıza gelirse bunu da kolayca yapabilirsiniz. Kadınlar dış görünüm açısından kendini iyi hissettiği anda hayata karşı daha olumlu olurlar öz güvenleri daha çok yükselir.

Bim saç boyası fiyatları 2022
Saç boyasının hazırlanış aşaması.

Bimde aktüel olarak gelen markalar dışında 2 çeşit marka bulunmaktadır. Bunlar; en çok tercih edilen A+plus saç boyası ve Palettedir. Bu iki markayı da Bim raflarında istediğiniz her an bulabilirsiniz. Yüz tipinize, ten renginize ya da ruh halinize göre bir renk belirleyip satın alabilirsiniz. Bu iki markada da oldukça fazla çeşit bulunmaktadır ve fiyatları bütçenize oldukça uygundur. Sizlere Bim saç boyası fiyatları 2022 versiyonu hakkında detaylı bilgileri veriyor olacağız. Bunlar genel olarak aşağıdaki gibidir;

1.0 Siyah

2.0 Koyu Kahve

3.0 Koyu Kestane

4.0 Kestane ya da Kahve

5.0 Açık Kahve ya da Açık Kestane

6.0 Koyu Kumral

7.0 Kumral

8.0 Koyu Sarı

9.0 Açık Sarı ya da Sarı

10.0 Çok açık sarı

Bim saç boyası fiyatları 2022
Kullanıma hazır saç boyası.

Örneğin  her rengin üzerine uygulanabilen ve beyazları rahatlıkla kapatabilen  Bim A+plus 1.0 siyah saç boyasını tüm Bim mağazalarında kolaylıkla bulabilirsiniz. Saç boyasının uygulaması da oldukça rahattır. Temiz saçınıza içerisinde ki kağıtta yazan şekilde hazırladığınız boyayı saç tellerinizin her yerine eşit yedirecek şekilde uygulama fırçasıyla sürüp en iyi sonuç için ortalama 35-40 dakika bekletip yıkamalısınız. Daha sonra saçınızı kurutup taradığınızda aynada istediğiniz görünüme sahip olduğunuzu görünce hayatınıza daha mutlu devam edebilirsiniz. Bim saç boyası fiyatları 2022 konusunda en güncel detaylara bu makalemizde  bilgi sahibi olabileceksiniz.  Sormak istediğiniz bir konu olursa yorum yaparak bildirebilirsiniz. Bim saç boyası fiyatları aşağıdaki gibidir.

Diğer yazılarımıza aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Bim şampuan fiyatları 2022
Bim sıvı sabun fiyatları

One thought on “Bim Saç Boyası Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir