Bim Kağıt Havlu Fiyatı

Bim Kağıt Havlu Fiyatı

Bim kağıt havlu fiyatı son dönemin en popüler konularındandır. Kağıt hammaddelerde meydana gelen fiyat artışları havluları da etkilemektedir. Bundan dolayı Bim’in satışa sunduğu şeylere ait fiyatları takip etmek oldukça güç duruma gelmiştir. Ekibimiz sizler için gereken tüm araştırmaları tamamlamıştır. Tuvalet kağıdında olduğu gibi kağıt havlu için de 2022 fiyatlarını paylaşıyor olacağız. Bim marketler tüm müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde hizmet sunmaktadır. Gıda için gösterdiği performans temizlik ürünlerinde de geçerlidir. Alışverişe çıkan insanların güncel etiketlere ulaşma ihtiyacı da iyice artmıştır. Özellikle “Bim kağıt havlu fiyatı ne kadar?” sorusu sıkça akıllara gelmektedir. Bu yazımızda tüm detayları ile birlikte sizler için ele alacağız.

Bim Kağıt Havlu Fiyatı
Örnek bir kağıt havlu görseli.

Bir kağıt havluda öncelikli olarak dikkat edilen şey emicilik özelliğidir. Alım yapacağınız kağıt havlunun kat sayısı burada önemli olmaktadır. Piyasada en sık tercih edilen çeşidi 2 katlı olanlardır. Bim marketlerde de bulunabilen bu kağıt havlu günlük hayatınızı oldukça kolaylaştıracaktır. Örneğin yemek yaparken etraf fazlaca kirlenebilmektedir. Bu durumda bez ile müdahale edebilirsiniz. Fakat bezler bir süre sonra kötü koku yaymaktadır ve hijyenik değildir. Ayrıca yıkaması ve temizlemesi de zordur. Bundan dolayı uygun fiyatı ile alacağınız Bim kağıt havlu paketi çok işinize yarayacaktır. Sadece bir kaç yaprak kopararak dökülen yemek soslarını temizleyebilirsiniz. Yüksek emiş gücü sayesinde sizi asla zorlamayacaktır. Hem de Bim kağıt havlu fiyatı sayesinde bütçenize katkıda bulunabileceksiniz.

Bim Kağıt Havlu Fiyatı
Kağıt havlunun dış mekanlarda kullanımı.

Bim raflarında yer alan havlu kağıtlar Blume markasına sahiptir. Çoğunlukla Queen markasına da denk gelinebilmektedir. Bu iki markayı da kullananlar genelde olumlu görüş bildirmektedir. Günümüzde hayatımızın her alanında kağıt havlu kullanımı mevcuttur. Ofis çalışanları genelde kolonya ile birlikte kişisel masasını temizlemektedir. Ev içinde ise çok farklı amaçlarla tercih edilmektedir. O nedenle kağıt havlu fiyatlarında kıyaslama yapmak gerekir. Çünkü en dayanıklı ürünü en ucuz fiyatlara bularak ekonominize katkıda bulunabilirsiniz. Cebinizden çıkacak parayı da minimuma indirmiş olursunuz. İleteceğimiz Bim kağıt havlu fiyatı sayesinde bu konuda yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Dilerseniz olumlu ya da olumsuz görüşlerinizi yorum bölümünden ekibimize iletebilirsiniz.

Bim 6’lı Kağıt Havlu Fiyatı

Kağıt havlu sizler için elzem bir ürün ise çoklu alım düşünebilirsiniz. Bu şekilde Bim 6’lı kağıt havlu fiyatı daha avantajlı olmaktadır. Sürekli olarak markete çıkmanız gerekmeyecektir. 6 adet rulodan oluşan bu paket sizlere uzun süre yetecektir. Özellikle kalabalık aileler sahip olan kişiler için kurtarıcı olmaktadır. Size en yakın Bim’e uğrayarak sepetinize ekleyebilirsiniz. Stok sorunu olmadığı sürece 6’lı kağıt havlular sürekli olarak raflarda bulunmaktadır.

Bim 6'lı kağıt havlu fiyatı
Kullanım için hazır kağıt havlu ruloları.

Bim’de bulunan 6’lı kağıt havlular Blume ismine sahiptir. Fakat aktüel olarak gelebilecek farklı markalar da olabilmektedir. Bunları sosyal medyadan takip etmenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü fiyatı da gayet uyguna gelebilmektedir. Sizlere ileteceğimiz Bim 6’lı kağıt havlu fiyatı kesinlikle günceldir. 2022 senesine verileri içermektedir. Çalışanlarımız sıkça marketleri ziyaret etmekte ve gereken notları alarak yazılara yansıtmaktadır.

  • Bim Blume 6’lı kağıt havlu fiyatı (2 katlı) = 23,50 TL

Bim Dev Kağıt Havlu Fiyatı

Bim dev kağıt havlu fiyatı da müşterileri için oldukça önemlidir. Diğer türlere göre tek rulo halinde satılmaktadır. Ancak bu rulo oldukça kalındır. Toplam yaprak sayısı 300 adettir. Bu sayede uzun bir kullanım ömrü sağlamaktadır. Fiyatı da son derece ekonomiktir. Bizim de tercih ettiğimiz çeşit bu olmaktadır. Fazla yer kaplamaması da tercih edilmesinde büyük rol oynamaktadır. Bim’de satılan dev kağıt havlunun markası Queen şeklindedir. Aynı marka tuvalet kağıtlarını da üretmektedir.

Bim dev kağıt havlu fiyatı 2022
Dev kağıt havludan koparılan yaprak ile temizlik.

Yakın zamana kadar dev kağıt havluların hayatımızda fazla yeri yoktu. Özellikle son senelerde oldukça popüler olmaya başladı. Kağıt havlu üreten birçok firma bunu da alternatif olarak sunmaktadır. Kıyaslamaya gidildiğinde fiyatının da bütçeyi yormayacak seviyede olduğu görülebilir. Aktaracak olduğumuz Bim dev kağıt havlu fiyatı sayesinde hesabınız iyi bir şekilde yapabilirsiniz. Siz de bizler gibi markete gitmeden önce fiyatlara göz gezdirmeyi seviyorsanız sayfamızı takip edebilirsiniz. 2022 senesine ait detayları aşağıda iletiyoruz.

  • Bim Queen dev kağıt havlu fiyatı (300 yaprak) = 14,90 TL

Diğer yazılarımız için aşağıdaki linklere gidebilirsiniz.

Bim tuvalet kağıdı fiyatları
Bim sıvı sabun fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir