Bim Ped Fiyatları

İçindekiler

Bim Ped Fiyatları

Kadınlar için önemli kişisel hijyen ürünlerinden olan ped oldukça sık aratılan bir konudur. Şimdi Bim ped fiyatları konusunu bu yazımızda sizlere en güncel haliyle sunacağız. Pedler ergenlik çağına girmiş bütün kadınların sık olarak kullandığı hijyen ürünüdür. Kullanım amacı dışında kadın sağlığını direk etkilediği için çok önemli denetimlerden geçirilerek özenle üretimi yapılıp paketlenmelidir. Pedler her kadın için kolay ulaşılabilir olmalıdır. Bim sizlere bu kolaylığı sağlamaktadır.  Hijyenik ped bulunmadan önce kadınlar birçok farklı yöntem kullanıyordu. Hijyenik pedler çeşitleriyle de kadınlar için konforu oldukça yükseltmektedir. Çamaşırı tutan özel kanatlar, kanama yoğunluğuna göre değişen uzunluklar gibi alternatifleri bulunmaktadır. Kadınların yaşam kalitesini son derece yükselttiği aşikardır.

Bim ped fiyatları
Örnek bir ped görseli.

Günümüzde kullanılan hijyenik pedler sentetik ya da pamuk materyaller kullanılarak üretilmektedir. Çok yakın bir geçmişe kadar hijyenik pede erişim bu kadar kolay değildi. Hatta insanlığın başlangıcından beri her kadının yaşadığı bu duruma çözüm üretme fikrinin yalnızca 50 yıllık bir geçmişi bulunmaktadır. Bim marka olarak Scarlett, Lal, Molped, Kotex gibi markaları sizlere sunmaktadır. Bu markaların hepsinde de birden fazla çeşit bulunmaktadır. Bim Scarlett marka hijyenik ped kendisi için ürettirdiği markadır. Hem diğer markalara göre çok daha uygun olan fiyatı hem de sağladığı konfor ile çoğu kadın tarafından tercih edilmektedir. Scarlett marka hijyenik pedin pamuklu ve ince yapıda olması günlük yaşamda hareketlerinizi sınırlandırmanızı engeller. Normal, uzun ve gece olmak üzere üç çeşidi bulunmaktadır. Regl durumunuza göre kişisel tercihinizi yapabilirsiniz.

Bim ped fiyatı

Bunun dışında Bim günlük ped satışı da yapmaktadır. Günlük pedler ise regl durumu dışında kadınların yine sık sık kullandığı kişisel hijyen ürünüdür. Günlük pedin kullanım amacı ise kadınların yapısal durumlarından kaynaklı akıntıların iç çamaşırı kirletmesini önlemektir. Bu konuda kadınlar için oldukça önem taşımaktadır. Oldukça ince ve pamuklu olmasından dolayı sizi günlük yaşamınızda asla rahatsız etmez kullanırken hissetmezsiniz bile. Günlük ped kullanımını sizlere kesinlikle tavsiye ediyoruz. Yine ped markalarının hepsinin günlük ped çeşidi de bulunmaktadır. Bim Scarlett günlük ped fiyatları konusunu da bu yazımızda göreceksiniz. Güncel olarak 2022 Bim ped fiyatlarını sizlere özveri ile sunmaya devam edeceğiz. Bim Ped çeşit ve fiyatları şöyledir.

Diğer yazılarımızı aşağıda iletiyoruz.

Bim saç boyası fiyatları 2022
Bim yumuşatıcı fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir