Bim Bayram Şekeri Fiyatı

Bim bayram şekeri fiyatı konusunda gerekli tüm bilgileri bulabilirsiniz. Aktüel olarak gelen çeşitli ürünlerin fiyatlarını aktarıyoruz.

Bim Bayram Şekeri Fiyatı

Bu konumuzda Bim bayram şekeri fiyatı için detayları ileteceğiz. Ramazan bayramının yaklaşması ile birlikte Bim markete pek çok farklı ürün satışa sunmaktadır. Aktüel kampanya düzenleyerek sınırlı sayıda farklı markaları raflarında sergilemektedir. Bunlar ise bayram şekeri ve çikolatası olmaktadır. Uygun fiyatları nedeniyle benim de tercihim oluyor. Yüksek kaliteye sahip içerikleri ile de gönlüm rahat bir şekilde satın alım yapabiliyorum.

Bim bayram şekeri fiyatı
Bim bayram şekeri fiyatı

Kültürümüzde ve geleneklerimizde bayram şekeri önemli bir yer kaplamaktadır. Genelde misafirliğe gelen eş dost akrabaya çikolata ikram edilir. Yanında da Türk kahvesi çokça içilir. Bunun dışında kapıya gelen çocuklara da şeker vermek adettendir. Bu sayede çocukların sevindirilmesi amaçlanmaktadır. Miniklerin o mutluluğu gerçekten görmeye değerdir. Bunlar için Bim bayram şekeri fiyatı sizlere yardımcı olacaktır. Kaliteli ve hesaplı ürünleri çekinmeden sepetinize ekleyebilirsiniz.

Bime bayram şekeri ne zaman gelecek? sorusu sıkça akıllara takılmaktadır. Yanıt vermek gerekirse bu hafta içerisinde mağazalarda satışı başlamıştır. Farklı boyutlarda, şekillerde ve ağırlıklarda bulabilmek mümkündür. Özellikle bu sene gerçekten iyi iş çıkarmışlar. Herkese hitap edecek biçimde geniş bir yelpaze oluşturulmuş. Ayrıca 2022 yılında da Bim bayram şekeri fiyatı fark yaratmaya devam ediyor. Ben de tüm ayrıntılarını sizlere aktararak markete gitmeden öğrenmenizi sağlıyorum.

Bim bayram çikolata fiyatıları
Bim bayram çikolata fiyatıları

Herkesin etrafında yeterli sayıda esnaf bulunmayabiliyor. Bu durumdan ben de yakınmaktayım. Fakat Bim gerçekten çok işime yarıyor. Yürüme mesafesinde olan mağazasını sıkça ziyaret ediyorum. Bayram alışverişi için uzak mesafeler gitmeye gerek kalmıyor. Reyonlarında bulunan çok sayıda ürün sayesinde tüm ihtiyacımı karşılayabiliyorum. Ayrıca Bim bayram şekeri fiyatı da oldukça avantaj sağlıyor. Web sitelerinden aktüel katalogları inceleyerek siz de doğru kararı verebilirsiniz.

Bime bayram şekeri ne zaman gelecek?
Bime bayram şekeri ne zaman gelecek?

Bu hafta yayınlanan afişlere baktığımda ilk dikkatimi çeken şeylerden birisi en sevilen markaları getirmesi oldu. Hem de ucuz olması beni gerçekten memnun etti. Artış gösteren gıda fiyatları nedeniyle tasarruf etmek için benim de tercihim Bim olmakta. 2022 yılında da bayram çikolata çeşitleri gönülleri fethetmeye devam etmektedir.

Bim Bayram Şekeri ve Çikolatası Ne Kadar?

Bu kadar anlattıktan sonra bayram çikolatası ve şekeri ne kadar? sorusu aklınıza gelecektir. Yeni yayınlanan mağaza etiketlerini not alarak eve geldim. Şimdi de sizlere bütün ayrıntılarıyla sunmaktayım.

Çikolata çeşitleri

Tadelle çikolatalı bar (200 gram) = 26,90 TL
Kahve dünyası Gofrik (225 gram) = 29,90 TL
Ülker Lokumcuk şeker (350 gram) = 16,90 TL
Buono katmer (193 gram) = 22,50 TL
Sweet çikolata kaplı karamel (250 gram) = 16,90 TL
Pernigotti glutensiz çikolata (150 gram) = 22,90 TL
Buono dolce çikolata (360 gram) = 29,90 TL
Wolf çikolatin (400 gram) = 24,90 TL
Ülker konçerto çikolata (500 gram) = 29,90 TL
Wolf spesiyel çikolata (250 gram) = 29,90 TL
Ülker Efe çikolata (350 gram) = 34,90 TL
Wow bar çikolata (500 gram) = 32,90 TL
Donacci hindistan cevizi dolgulu mini bar (250 gram) = 16,90 TL

Bim Bayram Şekeri Ve Çikolatası Ne Kadar?
Bim Bayram Şekeri Ve Çikolatası Ne Kadar?

Şeker çeşitleri

Frutto Bon Bon meyve sulu şeker (350 gr) = 14,90 TL
Buono çikolata kaplı naneli Fondaz (200 gram) = 12,90 TL
Kent Assortmen şeker (375 gram) = 16,90 TL
Kent Kremmilk şeker (375 gram) = 16,90 TL
Jel Party meyve aromalı jöleli (500 gram) = 14,90 TL
Tindy Candy karışık meyveli sert bonbon şeker (700 gram) = 14,90 TL

Bim baklava fiyatı
Bim kadayıf fiyatı
Bim ceviz fiyatı
Bim draje fiyatı 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir