Bim Hurma Fiyatı

İçindekiler

Bim Hurma Fiyatı

Bim hurma fiyatı konusunu inceliyoruz. Hurma oldukça tatlı yapısı olan bir meyve çeşididir. Tek başına yenilebildiği gibi birçok tarifte de kullanılmaktadır. Özellikle diyet yapan kişilerin gözdesi haline gelmiştir. Bim’de müşterilerine paketli haliyle sunmaktadır. Dışarıdan alınabilecek hurmalarda hijyen şüphesi olabilmektedir. Açıkta satıldığı için toz tutabiliyor. O nedenle ben daha çok kapalı pakete sahip olanları tercih ediyorum. Bunu yaparken de fiyatlarından dolayı Bim’i tercih etmekteyim. Son derece etli ve leziz hurma almak için size de önermekteyim.

Bim hurma fiyatı
Hurmalı kek.

Ramazan ayının yakınlaşması ile birlikte hurma konusu daha merak edilir oldu. Ben de Bim’e giderek dikkatli bir şekilde notlarımı aldım. Bunu zaten kendim için yapıyordum. Sizlerle de 2022 yılına ait fiyatları paylaşmaya devam ediyorum. Hurma hakkında soracaklarınız olursa yorum yapabilirsiniz. Bim bazı aktüel indirim günlerinde farklı çeşitlerini getirebiliyor. Afişleri kontrol etmenizi tavsiye ediyorum. Kendi web sitelerinden ya da sosyal medya hesaplarından duyuruyorlar. Bu sayede Bim hurma fiyatı sizler için daha uyguna gelecektir.

Bim hurma fiyatı
Hurmalı pasta.

Hurma, diyet yapanlar ya da sağlıklı beslenmeyi ilke haline getirenlerin gözdesi olmaktadır.  İçinde demir, b12 ve a vitamini olan tek meyvedir. Bu yönüyle özellikle diyet yaparken yaşanan vitamin eksikliğine çok iyi gelmektedir. Kan şekerini dengeleme rolünü de muazzam bir şekilde yapmaktadır. Bir adet Bim’den alınan hurma yediğimde bile tatlı krizimi bastırmayı başarıyorum. Yanında da süt içerek denge sağlıyorum. İçerisinde şeker oranı epeyce düşük. Bir hurma toplam 15 kalori içeriyor. Gönül rahatlığıyla Bim’den alarak tüketebilirsiniz. Fiyatı sayesinde de zorlanmazsınız.

Bim hurma fiyatı
Muhteşem görünen hurmalar.

Tek başına hurma yemeyi sevmiyorsanız farklı yöntemler mevcuttur. Benim tavsiyem muhallebisini denemeniz. Bu lezzet karşısında oldukça şaşıracağınızı garanti ediyor. Önce işe Bim’e giderek kuru hurma, süt, un, nişasta ve vanilya almakla başlayalım. Bunu yaparken de Bim hurma fiyatı sayesinde fazla para ödemeyelim. Eve gelince sütü kaynatalım. Üzerine çekirdeklerini çıkardığımız hurmaları ekleyelim. Sonra blender kullanarak püre yapalım. Muhallebiyi hazırlayarak bu püreyi içerisine dökerek karıştıralım.

  • Bim Rabbi hurma fiyatı = 12,90 TL
  • Bim Simbat kuru hurma fiyatı = 18,90 TL
  • Çikolata kaplı bademli hurma fiyatı = 24,90 TL
  • Bim Hudri yaş hurma fiyatı = 27,90 TL
  • Mebrum hurma fiyatı = 32,90 TL
  • Bim Medjoul hurma fiyatı = 42,90 TL

Farklı yazılar için bağlantıları takip edebilirsiniz.

Bim güllaç yaprağı fiyatı
Bim pasta keki fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir