Bim Draje Fiyatı

Draje birçok kişi tarafından sevilerek yenilen abur cuburlardan biridir. Sizlerden gelen talepler doğrultusunda Bim draje fiyatı 2023 versiyonunu öğrendim. Sayfamızı takip edenler bilir ki her gün Bim markete giderek fiyatları not alıyorum. Bu sayede draje fiyatı gibi birçok konuyu sizlerle paylaşabiliyorum. Gıda ve diğer ürünler için en güncel verilere web sitemden ulaşabilirsiniz. Sormak istediklerinizi ise yorum kısmından iletebilirsiniz.

Bim draje fiyatı 2022
Renkli drajeler.

Peki nedir bu draje? Diye soruyorsanız kısaca cevaplayacağım. Üstü çikolata ile kaplanan farklı kuruyemişler ve şekerlemeler anlamına gelir. Bim’de satılan drajeler müthiş lezzeti ile midenize bayram ettirecektir. Tatlı krizlerine birebir iyi gelmektedir. Her damak zevkine uygun çeşit bulmak mümkündür. Bim bu yönüyle müşterilerinin ilgisini cezbetmektedir. Ayrıca fiyatını uygun tutarak alışveriş bütçenize katkıda bulunmaktadır.

Bim şubelerinde farklı birçok markaya ait draje vardır. Bunlar Balbella, Hazine ve Buono olmaktadır. Her biri gerçekten harika drajeler üretmektedir. Her ne kadar şekerden uzak durmak istesem de arada kaçamak yaptığımda yiyorum. Genelde Bim için yapılan bir üretim söz konusudur. Dolayısıyla fiyatları da bir hayli uyguna gelmektedir. Sonuç olarak kesinlikle denemeniz gereken ürünler ortaya çıkmaktadır.

Bim Balbella draje fiyatı
Örnek draje görseli.

Benim en çok beğendiğim çeşidi fındıklı draje oldu. Bütün fındıkların üzeri çikolata ile kaplanmış. Adeta yerken mest oluyorum. Kullanılan tüm malzemelerin özenle seçildiği çok belli. Çikolatası ağızda eriyen cinsten. Fındıkların lezzeti ise kendini belli ediyor. Daha önce yemediyseniz kesinlikle deneyin derim. Göz korkutan bir ücreti yok. Bana göre Bim fındıklı draje fiyatı son derece makul. İndirimde yakalarsanız sakın kaçırmayın.

Bim fındıklı draje fiyatı
Fındıklı draje çeşitleri.

Bir diğer merak edilen çeşitlerden birisi de antep fıstıklı draje. Yine yoğun bir lezzetle karşılaştım. İmalat süreci şu şekilde gelişiyor; özenle toplanan antep fıstıkları fabrikaya getiriliyor. Burada özel makinalar ile kabukları soyuluyor. Sonrasında Bim’in tercih ettiği çikolata sosuyla kaplanıyor. Son olarak korunaklı paketlere dolduruluyor. Ortaya harika bir sonuç çıkıyor. Ayrıyeten Bim antep fıstıklı draje fiyatı da 2023 yılında oldukça uygun kalıyor.

Bim şubelerinde paketliler dışında bir de kutu draje satılıyor. En büyük özelliği birçok farklı türü içerisinde barındırması. Petek şeklinde kutu içerisinde değişen şekillerde drajeler var. Kare, yuvarlak, üçgen ve dikdörtgen bunlardan bazıları. Kutu drajenin ismine baktığımızda Hazine olduğunu görüyoruz. Gerçekten de bir hazine gibi sizlere sunuluyor. Tek bir seçeneğe bağlı kalmayı sevmiyorsanız bir deneyin derim. İleteceğim Bim Hazine kutu draje fiyatı konusuna göz atmayı da unutmayın.

Bim Hazine kutu draje fiyatı
Kutu draje içerisinden çıkanlara örnek.

Aşağıda bulabileceğiniz bilgiler tamamen günceldir. Eksik bilgi olduğunu düşünüyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Merakla beklediğiniz Bim draje fiyatı 2023 detaylarını paylaşıyorum.

  • Bim Buono fındıklı draje fiyatı = 7 TL
  • Bim Buono antep fıstıklı draje fiyatı = 8,5 TL
  • Balbella draje fiyatı = 16 TL
  • Hazine karışık draje kutusu fiyatı = 14,75 TL
  • Bim badem keyfi draje şeker fiyatı = 10,15 TL

Diğer yazılara da göz atabilirsiniz.

Bim sürpriz yumurta fiyatı
Bim cips fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir