Bim Kabartma Tozu Fiyatı

Kek yapmak isteyen kişiler için vazgeçilmez malzemelerden birisi de kabartma tozu olmaktadır. Bu yazımızda Bim kabartma tozu fiyatı konusunda bilgi vereceğiz. İnternet siteleri içerisinde yer alan fiyat bilgileri güncel olmayabiliyor. Bundan dolayı da Bim müşterileri mağduriyet yaşayabilmektedir. Sizlerle 2022 senesine ait olan tüm fiyatları güncel haliyle paylaşmaya devam etmekteyiz. Bilindiği üzere son aylarda tüm market ürünlerinde fiyat dalgalanmaları yaşanmaktadır. Bu yüzden hangi markette hangi gıda ürünü ne kadar? Gibi sorular akıllara gelmektedir. Bim kabartma tozu fiyatı da bunlardan bir tanesi olmaktadır. Sizlere ileteceğimiz tüm detaylar günlük olarak takip edilmektedir. Farklı bir bilgi vermek isterseniz yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Bim kabartma tozu fiyatı
Kabartma tozu ile hazırlanan tatlı.

Misafirleriniz gelecekse ya da canınız fazla uğraştırmayan basit bir tatlı yapmak istiyorsa ilk akla gelen şey kek olmaktadır. Peki lezzetinden parmaklarınızı yiyeceğiniz harika bir kek yapmanın sırrı nedir? Elbette Bim’den alacağınız kabartma tozudur. Çünkü kekinizin içe çökmemesi için özel formüller ile üretilmiştir. Mükemmel şekilde kekinizi kabartır ve hem görsel hem de lezzet olarak harika sonuçlar sunar. Tüm bu marifetlerinin yanı sıra fiyatı oldukça ucuzdur. Alışverişe çıkmadan önce buradan Bim kabartma tozu fiyatı için bilgi alabilirsiniz. Editörlerimiz günlük olarak Bim şubelerini ziyaret ediyor ve kabartma tozu gibi birçok gıdanın fiyatını sizlere güncel olarak iletiyor. Bu sayede kötü sürprizler ile karşılaşma ihtimaliniz ortadan kalkmış oluyor.

Bim kabartma tozu fiyatı 2022
Hamur kabartma tozuyla yapılmış harika bir kek.

Bim raflarında bulabileceğiniz kabartma tozunun markası Destan’dır. Keklerde kullanımının yanı sıra ekmek yapımında da tercih edilmektedir. Evde kendi ekmeğini yapmak isteyen kişilerin 5 malzemeye ihtiyacı olmaktadır: un, su, kabartma tozu, maya ve tuz. Bu sayede dışarıdan çok daha uygun fiyatlara ekmek yapmanız mümkündür. Tabi diğer malzemelerin fiyatları az çok bilinse de Bim kabartma tozu ne kadar? Sorusu akıllara gelebilir. Sizler için bu sorunun yanıtını makalemiz içerisinde vereceğiz. Destan markasıyla satışta olan kabartma tozları küçük poşetler içerisinde yer almaktadır. Tekli olarak satışı mevcut değildir. 5’li ya da 10’lu paketler halinde Bim’de bulunabilmektedir. Bu sayede Bim kabartma tozu fiyatı da ekonomik seviyelerde kalmaktadır.

  • 2022 yılına ait Bim kabartma tozu fiyatı 2.5 TL olarak belirlenmiştir.

Diğer yazılarımıza da bakmak isteyebilirsiniz.

Bim kakao fiyatı 2022
Bim irmik fiyatı 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir