Bim Çamaşır Deterjanı Fiyatı

Bim Çamaşır Deterjanı Fiyatı

Bim çamaşır deterjanı fiyatı hemen hemen herkes tarafından merak edilen araştırılan bir konu olmaktadır. Çamaşır deterjanı her evde bulunan olmazsa olmaz bir temizlik maddesidir.  Petrol türevli kimyasal ürünlerden elde edilen ve temizleme işlemlerinde kullanılan ürünlere deterjan denir. Çamaşırların derinlemesine temizlenmesi, lekelerin çıkarılması gibi birçok işlevi vardır. Ve aynı zamanda yıkadığınız eşyalar mis gibi kokar. Verdiği temizlik hissi insanda pozitif bir oluşum yapmaktadır. Türkiye’nin ilk çamaşır deterjanı markası Tursil olmakla birlikte zamanla çok sayıda marka ortaya çıkmıştır. Çamaşır makinesi kullanımı yaygınlaşmadan önce elde yıkama deterjanları bulunmaktaydı. Ancak çamaşır makinesi artık her evde bulunmaktadır, bunun içinde makine deterjanları ortaya çıkmıştır.

Bim Çamaşır Deterjanı Fiyatı 2022
Toz çamaşır deterjan kullanımı.

Aile bütçesinde aylık alışveriş listesinin çoğunu temizlik malzemeleri kapsamaktadır. Ve oldukça fazla bütçe ayırmak gerekmektedir ancak Bim çamaşır deterjanı fiyatı aile ekonomisine gayet uygundur.  Bim’de pek çok marka çamaşır deterjanı bulunmaktadır. Bunlar arasından Bim Peros toz deterjan fiyatı en merak edilenlerdendir. Peros marka hem çok uygun fiyatlı hem de çok memnun kalınan bir markadır. Onun dışında Bim Omo çamaşır deterjanı fiyatı da oldukça aranmaktadır. Çünkü deterjan denince akla ilk gelen markalardan birisidir. Fiyatı piyasaya göre yüksektir fakat Bim’de daha uygundur. Çamaşır deterjanı renkliler ve beyazlar olarak ikiye ayrılır. İçeriğindeki özel bileşimler ile lekeleri çıkarır ve parfüm bileşenleri ile o mis kokuyu sağlar.

Bim Çamaşır Deterjanı Fiyatı 2022
Örnek bir çamaşır deterjanı görseli.

Toz deterjanlar genellikle 1.5,5,7,10 kilo olarak değişmektedir. Bim’ de bulunan markalar Ariel, Omo, Art matik, Bill matik, Boron ve Perostur. Mesela 1.5 kilo genellikle 10 yıkamadır. 5 kilo 33 yıkama ve 7 kilo 51 yıkamadır. Bu şekilde ilerler. Çamaşır deterjanını belirtilen talimatlara uygun yıkadığınız şekilde yıkama sayıları tam tutmaktadır. Evden çamaşır deterjanı almak için çıkacaksanız Bim Çamaşır deterjanı fiyatı hakkında güncel bilgiye sahip olmalısınız. Bir ayrıntıdan daha bahsedecek olursam;  Deterjanlar genelde hatta çoğu petrol türevi olsa da daha masum içerikli deterjanda bulunmaktadır. Bu marka Boron’dur. Bor madeninden elde edilen doğal mineralli bir deterjandır. Bim çamaşır deterjanı fiyatı şöyledir;

  • Bim Omo toz deterjan fiyatı 5 kg = 110 TL
  • Bim Peros toz deterjan fiyatı 3 kg = 54 TL

Diğer yazılarımız için aşağıdaki adresleri ziyaret ediniz.

Bim çamaşır suyu fiyatı 2022
Bim sıvı sabun fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir