Bim Sıvı Sabun Fiyatları

Bim Sıvı Sabun Fiyatları

Bim sıvı sabun fiyatları özellikle pandemi döneminde iyice artarak sık araştırılan güncel bir konudur. Sabunlar temel kişisel temizlik denilince akla ilk gelen üründür. Sabunun tarihi insanlık tarihi kadar eskiye dayanmaktadır.  Ancak sıvı sabun 19.yy’da ortaya çıkmıştır.  Sıvı sabun hem kişisel hijyen için hem de pompası sayesinde kullanım kolaylığı sağlayarak katı sabuna göre daha çok tercih edilmektedir. Özelliklede toplu kullanılan lavabolarda sıvı sabun olması çok hijyeniktir. Sıvı sabunlar içeriğine eklenen nemlendirici özelliklerden dolayı ellerin nemini kaybetmesine de engel olur. Sıvı sabunun pek çok koku çeşidi bulunmaktadır. Örnek verecek olursak çeşitli çiçek kokuları, dağ esintisi, klasik beyaz sabun kokusu, meyve kokuları gibi sıralayabiliriz.

Bim sıvı sabun fiyatları
Sıvı sabun ile el temizliği.

El yıkamak her daim önemlidir. Ama pandemiyle birlikte çok daha önemli hale gelmiştir. Örneğin; Okuldan ya da parktan gelen çocuğunuz veya siz toplu taşıma araçlarında seyahat edip eve geldikten sonra el yıkamak olmazsa olmazdır. Sabunun virüsleri öldürücü antibakteriyel özellikleri bulunmaktadır. Bu sebeple Bim sıvı sabun fiyatları sık merak edilmektedir. Dışarıdan gelir gelmez yapacağımız ilk iş ellerimizi su ve sabunla en az 20 saniye olacak şekilde iyice yıkamaktır. Eğer ihmal edip yıkamazsak dışarıda dokunduğumuz yüzeylerden ağzımıza yüzümüze evdeki eşyalara bulaştırır hastalık riskini yüzde yüz arttırırız.

Bim’de kendine özel olarak üretim yaptırdığı Işıl marka sıvı sabun bulunmaktadır. Cildinize uygun Ph değeri ve fiyatıyla hem cebinize hem cildinize dosttur. Işıl marka sıvı sabun tüm kalite testlerinden geçmektedir. Gerekli tüm imalat sertifikalarına sahiptir. Işıl marka sıvı sabunun küçük ve büyük boy gramajları bulunmaktadır. Büyük olanlar daha avantajlı olsa da kullanacak kişi sayısına göre tercihinizi yapabilirsiniz.

Bim sıvı sabun fiyatları
Örnek bir sıvı sabun şişesi.

Bim Eyüp Sabri Tuncer zeytinyağlı sıvı sabun da raflarında bulundurmaktadır. Zeytinyağı özellikle yemeklerde kullanılsa da kozmetik sanayisinde de oldukça kullanılmaktadır.  Zeytinyağının cilde ve ellerinize birçok faydası bulunmaktadır. Elleri yumuşacık yapar ve kokusu da oldukça cezbedicidir. Eyüp Sabri Tuncer zeytinyağlı sıvı sabun doldurulduğu şişenin şıklığı ile de oldukça sevilmektedir. Bu yazımızda sizlere 2022 Bim zeytinyağlı sabununda fiyatını ileteceğiz. Sizler için sık bir şekilde market ziyareti gerçekleştirip en güncel ve en doğru fiyatları sizlere sunmak en büyük amacımızdır. Aşağıda yer alan Bim sıvı sabun fiyatları günlük olarak değişkenlik gösterebilecektir.

  • Bim Eyüp Sabri Tuncer zeytinyağlı sıvı sabun fiyatı = 18,90 TL
  • Işıl sıvı sabun fiyatı (700 ml) = 8,90 TL

Diğer konularımıza da bakmadan geçmeyin.

Bim şampuan fiyatları 2022
Bim ped fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir