Bim Çamaşır Suyu Fiyatı

Bim çamaşır suyu fiyatı özellikle de pandemi döneminde en çok aratılan konulardan birisi olmuştur. Çamaşır suyu, genellikle etken madde olarak Sodyum Hipoklorit (NaClO) içeren ağartma, temizlik ve hijyen amacıyla kullanılan kimyasal maddedir. Özellikle mutfak ve banyo temizliğinde kullanılır. Fakat kullanım alanı oldukça çeşitlidir. Ve temizliğin vazgeçilmezi olan bir üründür. En çok kirlenen ve bakterilerin yoğun ürediği tuvalet, günlük olarak çamaşır suyu ile temizlenmelidir.  Çamaşır suyunun bakteriler üzerinde %100 öldürücü etkisi vardır. Bu sebeple Koronavirüs üzerinde de bu etkisi bilindiğinden pandemi döneminde önemi daha da artmıştır. Okul, işyeri gibi toplu kullanım olan yerlerde mutlaka çamaşır suyu ile temizlik yapılmalıdır.

Bim çamaşır suyu fiyatı 2022
Örnek bir çamaşır suyu kutusu.

Bim’in kendine ait çamaşır suyu markası Güldal’dır. Güldal çamaşır suyu kullanıcılar tarafından olumlu yorumlar almaktadır. Bu sebeple Bim Güldal çamaşır suyu fiyatı sık takip edilmektedir. Sağladığı maksimum temizlik ve bütçenize dost olması tercih sebebi olmaktadır. Temizlik yapacakken çamaşır suyunun olmadığını fark ettiğinizde hemen Bim çamaşır suyu fiyatı 2022 versiyonu hakkında sitemizden bilgi alabilirsiniz. Güldal markasının iki çeşidi bulunmaktadır İlki klasik, daha sıvı kıvamlı çamaşır suyu diğeri ultra yoğun kıvamlı çamaşır suyudur. Ultra yoğun kıvam kullanım açısından ekstra kolaylık sağladığından diğerine göre daha çok tercih edilir. Hem de konsantre formda olduğu için temizlik etkisi daha kuvvetlidir. Çamaşır suyunu çok dikkatli kullanmalısınız. Her yüzeyde kullanılmaz. Cildinizle gözünüzle temasından mutlaka kaçınmalı ve fazla solumamalısınız. Evde çocuğunuz varsa mutlaka erişemeyeceği bir yerde saklamalısınız.

Bim çamaşır suyu fiyatı 2022
Çamaşır suyu ve temizlik için gereken malzemeler.

Bim marketlere Güldal marka dışında aktüel olarak da farklı markalar gelebilmektedir. Bu yüzden Bim Domestos çamaşır suyu fiyatı da merak edilmektedir. Bu da iyi bir markadır fakat Güldal markasına göre daha pahalıdır. Sık gelen zamlardan dolayı Bim çamaşır suyu fiyatı 2022 detayları son günlerde daha da sık aranmaktadır. Bim sıfırdan tesis kurmak yerine o maliyeti fiyatlarına yansıtmaktadır. Ayrıca raf düzeninden, personel sayısından ve birçok maliyetten tasarruf edip fiyatlara olumlu yansıma yapmaktadır. Kolay ulaşılabilir olması da tercih sebebi olmaktadır. Ekibimiz sizler için sık market ziyaretleri gerçekleştirip en güncel fiyat bilgilerini sitemizde sunmaktadır. Aklınıza takılan ya da görmek istediğiniz bir ürün fiyatı olduğunda yorum kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Bim çamaşır suyu fiyatı şöyledir;

  • Bim Güldal çamaşır suyu fiyatı 1 litre = 9.45 TL
  • Bim Domestos çamaşır suyu fiyatı = 12.44 TL

Diğer yazılarımız için aşağıdaki linkleri ziyaret ediniz.

Bim çamaşır deterjanı fiyatı
Bim sıvı sabun fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir