Bim Şekerpare Fiyatı

Bim Şekerpare Fiyatı

Bim şekerpare fiyatı herkesçe merak edilen konulardan birisidir. Tatlı denildiğinde ilk olarak Türk mutfağına özgü şerbetli olanlar gelmektedir. En çok sevilenlerden biri ise şekerpare olmaktadır. Hafif olması ve ağızda eriyen yapısıyla pek çok insanın favorisi arasına girmiştir. Bim marketleri de bunu dikkate alarak raflarında sunmaya devam ediyor. Hem de uygun fiyatı ile şekerpare almak isteyenler için iyi bir alternatif oluşturuyor. Bildiğiniz gibi Bim ürün çeşitliliği, kalite ve uygun fiyat politikası yürütmektedir. Bu da müşterilerini her zaman memnun etmektedir.

Bim şekerpare fiyatı
Bir tepsi dolusu şekerpare.

Evde şekerpare yapmak da aslında mümkündür. Fakat gereken malzemelerin çokluğu ekstra maliyet yaratmaktadır. Ayrıca hamurun hazırlanması gibi süreçler fazlaca vakit istemektedir. Bunları düşününce benim tercihim Bim şekerpare oluyor. Yapması oldukça pratik. Fikrime göre fiyatı da oldukça ekonomik kalıyor. Siz de canınız tatlı çektiğinde farklı arayışlar içerisine giriyorsanız Bim’e uğrayın derim. Bütçenizi aşmadan basit bir şekilde uygulayabileceğiniz çeşitler reyonlarda yerini almaktadır.

Bim şekerpare fiyatı
Şekerpare üzerine dökülen kuruyemiş çeşitleri.

Bana göre Bim her zaman cebinize dost fiyatlar sunmaktadır. Bazı günler ise aktüel ismiyle geçen kampanyalar yapıyor. Bunları Bim web sitesinden takip edebilirsiniz. Farklı isimlerle yöresel yiyecekler gelebiliyor. Yine şekerpare çeşitlerine de ulaşabilirsiniz. Hesaplı alışveriş denildiğinde akla gelen ilk marketlerden Bim sayesinde cebinizi rahatlatabilirsiniz. Aynı şekilde Bim şekerpare fiyatı da bence oldukça ucuzdur. Pastanede satılanlardan almaktansa kendiniz yapabilirsiniz.

Hazır şekerparenin tarifinden de kısaca bahsedeyim.

  1. Şerbeti için tencereye su ve şekeri koyarak karıştıralım.
  2. Kaynamaya başladıktan sonra limon suyu damlatıyoruz. Sonra biraz daha kaynatıyoruz ve ocağın altını kapatıyoruz.
  3. Cam tepsi üzerine dizdiğimiz Bim şekerpare taneleri üzerine sıcak halde olan şerbeti döküyoruz.
  4. Soğumaya bırakıyoruz. Servis etmeden önce fındık koyarak afiyetle yiyebilirsiniz.

Bim fındık fiyatı
Bim kemalpaşa tatlısı fiyatı
Bim Limon Suyu Fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir