Bim Eldiven Fiyatı

Bim Eldiven Fiyatı

Bim eldiven fiyatı herkes tarafından en gündeme gelen konulardan birisidir. Lateks eldiven olarak adlandırılan bu maddeye doğal plastik de denir. Evde temizlik esnasında, hastanelerde hastaya temas esnasında ve gıda üretim sektöründe gıdaya temas esnasında sıklıkla kullanılan bu eldivenler hastalık, kir, mikrop, bakteri vb. her türlü zararlı maddenin kişiye bulaşmasını önler. Özetle hangi sektörde ya da nerde kullanılırsa kullanılsın ortak amacı kullanan kişiyi hastalıktan korumaktadır. Çünkü eller vücudumuzda en çok kullandığımız yerdir. Bir yere dokunduktan sonra fark etmeden elimizi ağzımıza götürürüz. Bu da pek çok hastalığa sebep olabilmektedir.

Bim eldiven fiyatı
Lateks eldiven görüntüsü

Doktor eldiveni, plastik eldiven gibi isimleri de mevcut olan bu ürünü Bim markette Mr.Green markasıyla rahatlıkla bulabilirsiniz. Evinizde de sürekli bulundurmanızı tavsiye ederiz. Çünkü çıplak elle çiğ tavuk eti ya da çiğ kıyma vb. şeylere dokunmak beraberinde birçok zararlı mikroorganizmayı bünyemize sokmaya sebep olabilir. Ya da evde saç boyayacaksanız bu işi eldivensiz yapamazsınız. Yoksa boya tümüyle elinize geçer ve çıkartması zor olur. İşte tamda bu sebeplerden Bim eldiven fiyatı hakkında bilgi alıp satın almaya gitmelisiniz.

Zaten her alanda sıklıkla kullanılan bu ürün pandemi döneminde daha da önemli hale gelmiştir. Temas yolu ile bulaşan koronavirüsten korunmanın ilk yollarından birisi eldiven kullanmaktır. Özellikle de toplu taşıma, marketler mağazalar gibi yerlerde tek kullanımlık olan bu ürünü işiniz bittiğinde çıkarıp atmalısınız. Bu sebeple dışarı çıkarken size en yakın Bim mağazasından hemen satın almalısınız. Yanınıza da birden çok almanızı tavsiye ederiz.  Böylece başta koronavirüs olmak üzere birçok bakteriden kendinizi korumuş olursunuz.

Bim eldiven fiyatı
Eldiven kullanım örneği

Bim doktor eldiveni fiyatı konusunun çok tercih edilmesinin sebeplerinden birisi rahat bir konfor sağlamasıdır. Elinizi saran yumuşak yapısı sayesinde rahat bir şekilde hareket edersiniz. Aynı zamanda pudralı olmasından dolayı elleriniz yumuşak kalır ve terleme yapmaz. Ve kullanırken yırtılma gibi bir durum söz konusu olmaz. Bim Mr.Green eldiven fiyatı rakiplerine göre çok daha uygundur. Tabii çoğu şeye gelen zamlardan bu üründe nasibini almıştır. Bu sebeple bizlere Bim eldiven fiyatı konusu bize sıkça sorulan konulardan olmaktadır. Ama içiniz rahat olsun Bim 50li eldiven fiyatı bizce hala uygundur.

Bim Pudralı Eldiven Fiyatı

Bim Pudralı Eldiven Fiyatı konusunun sonuna geldik. Terleyen bir yapıya sahip iseniz pudralı eldivenler bu derdinize çare olacaktır. Çünkü içindeki pudra eldiven kullanırken terlemeyi önler. Böylece size daha rahat bir kullanım sağlar. Bu ürüne ait bedenler bulunmaktadır. Bunlar s/m/l/xl olmaktadır. Elinizin büyüklüğüne göre tercih edebilirsiniz. Eliniz biraz büyükse ve küçük beden alırsanız hem kullanamazsınız hem de yırtılır.

Bim Mr.Green lateks eldiven 50li; 39,90 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir