Bim Süt Fiyatı

Bim Süt Fiyatı

Bim süt fiyatı 2022 senesinde de gündeme gelmeye devam etmektedir. Temel gıda denilince ilk akla gelenlerden birisi süt olmaktadır. Ancak son dönemde özellikle fiyat artışlarıyla gündeme gelmektedir. Ülkemizde süt satışı yapan çok sayıda firma ve market bulunuyor. Benim tercihim ise çoğunlukla Bim’den yana olmakta. Çünkü efsaneleşmiş olan markası Dost oldukça güven veren ürünler üretiyor. Hem de fiyatları birçok yere göre hala avantaj sağlayabiliyor. Siz de aylık süt alışverişleriniz için Bim’e göz atabilirsiniz. Evinizin ekonomisini böylelikle daha iyi yönetmiş olursunuz.

Bim Süt Fiyatı
İçerisine farklı kuruyemişler katılmış sıcak süt.

2022 yılına ait güncel fiyatları bulabilmek bazen zorlaşabiliyor. İnternet sitelerinde bulunan detaylar eskiye ait çıkabilmekte. Bu durum olumsuz sürprizlerle karşılaşılmasına neden olabilir. Siz değerli okuyucularım için her gün Bim marketi ziyaret etmekteyim. Eğer süt fiyatı için etiketler değişirse ilgili yazıyı düzenliyorum. Şirketler arası karşılaştırma yapmak isterseniz gunlukfiyat.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Burada aktaracak olduğum Bim Dost süt fiyatı gibi pek çok konuya erişebilirsiniz. Aklınıza takılan bir soru varsa lütfen yorum kısmından bildirin. En kısa sürede yanıt veriyor olacağım.

Türk mutfağına ait tatlı çeşitlerini sevmeyen yok denecek kadar azdır. Tariflere bakıldığında da ilk göze çarpan malzeme süt olmaktadır. Eğer canınız tatlı çekiyorsa Bim size tüm olanakları sağlamaktadır. Sürekli satışta olan Dost süt ile mutfağınızda harikalar yaratabilirsiniz. Örneğin en basitinden muhallebi yapabilirsiniz. Evden çıkmadan alışveriş listenize not almanız gerekenler şunlar oluyor; un, süt, şeker, nişasta ve vanilya. Hepsi ldukça ucuza mal edilebiliyor. Ayrıca Bim süt fiyatı sayesinde de cebinizden yüksek meblağlar çıkmamış oluyor. Ayrıca Dost kalitesiyle içiniz son derece rahat bir şekilde tüketebiliyorsunuz.

Bim Dost süt fiyatı
Dost süt ve kahvenin muhteşem uyumu.

Kahve severlerin de ilk aradığı malzemelerden birisi süttür. Sert içim sevmeyenler için gerçekten kurtarıcı olmaktadır. Hem de apayrı bir lezzet katmaktadır. Yapacağınız tek şey cezveye bir bardak Dost süt koymaktır. Üzerine tercih ettiğiniz miktara göre granül kahve atabilirsiniz. Bir de şeker ekleyebilirsiniz. İyice karıştırdıktan sonra ocağın üstüne koyuyoruz. Kısa bir pişme aşamasından sonra harika kahvemiz hazır hale geliyor. Artı olarak Bim Dost süt fiyatı ile fazla para ödememiş oluyorsunuz. Gerçekten kazançlı bir satın alım yapmak isteyenlere kesinlikle tavsiye ediyorum.

Bim Dost Süt Fiyatı Ne Kadar?

Bim Dost süt fiyatı ne kadar? diye soruyorsanız işte cevabı. Fiyatlar hakkında görüşlerinizi lütfen yorum olarak bizlere iletiniz. Bu sayede diğer kullanıcılarımız da merak ettikleri bilgilere ulaşabilecektir.

  • Dost 1 litre yarım yağlı süt fiyatı = 6,78 TL
  • Dost 1 litre tam yağlı süt fiyatı = 7,38 TL
  • Dost 200 ml küçük süt fiyatı = 2,24 TL

Bim Dost Altın Süt Fiyatı, Günlük Süt Fiyatı

Bim Dost altın süt fiyatı da popülaritesini her geçen gün arttırmaktadır. Herkesin ihtiyacına yönelik çeşitleriyle Bim müşterilerini memnun etmektedir. Birçok şehirde açtığı mağazalar ile de ulaşılabilirliğini arttırmaktadır. Aktaracak olduğum Dost altın sütü diğerlerinden ayıran çok büyük bir özelliği vardır. %5 yağ içermektedir. Bunun anlamı da şudur; kullanıldığı her yiyeceği mükemmel seviyeye getirmektedir. Tek başına içilmesi halinde bile  doygun bir tat vermektedir.

Bim Dost altın süt fiyatı
Kurabiye ile bir bardak altın süt harika gider!

Eğer yağ oranı yüksekliği sizin için önemliyse mutlaka altın süt satın almalısınız. Çünkü yaptığım denemelerde sonuçların çok başarılı olduğunu söyleyebilirim. Çocuklarınızın da güvenle tüketebileceği bir ürün ortaya çıkarılmış. Hem de Bim altın süt fiyatı el yakmayan türden olmuş. Sepetinize ekleyerek gıdaya ayırdığınız parayı fazla harcamamış olursunuz. 2022 yılına ait bütün detaylarını da bu yazımızdan inceleyebileceksiniz.

Bim altın süt fiyatı
Altın süt ile yapılan pudingin tadı bambaşka oluyor.

Bir diğer sevilen tür de Dost günlük süt olmaktadır. Uht olarak geçen uzun ömürlü versiyonuna göre daha kıymetlidir. Çünkü uht çok daha fazla ısı ve işleme maruz kalmak anlamına geliyor. Yapılma sebebi de rafta kalma süresinin uzatılmasıdır. Bim’de sunulan günlük süt ise daha az işleme tabi tutuluyor. Ondan ötürü son kullanım tarihi daha kısa olmaktadır. Ayrıyeten soğuk gıdaların olduğu dolapta saklanmaktadır.

Bim Dost günlük süt fiyatı
Günlük süt günlük kalsiyum ihtiyacınızı karşılamada yardımcıdır.

Bilindiği üzere evde yoğurt yapımı da gitgide yaygınlaşıyor. İyi bir yoğurt için ise yağ oranının fazla olması gerekmekte. Eğer siz de yapmaya niyetlendiyseniz muhakkak tercihinizi Dost altın süt ya da günlük süt türlerinden yana kullanın. Amiyane tabirle taş gibi bir yoğurt elde edebilirsiniz. Hem de lezzeti sayesinde bir daha dışarıdan alma ihtiyacı duymazsınız. Tüm bunlardan önce ise Bim Dost günlük süt fiyatı ile ilgili merak ettiklerinizi bizden öğrenebilirsiniz. Şimdi 2022 yılına ait not aldığım etiket değerlerini sizlere aktarmak istiyorum.

  • Dost altın süt 1 litre fiyatı =12,50 TL
  • Dost günlük süt 1 litre fiyatı = 8,90 TL

One thought on “Bim Süt Fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir