Bim Oda Kokusu Fiyatı

Bim Oda Kokusu Fiyatı

Bim oda kokusu fiyatı konumuzda sizlere en güncel bilgiyi sunacağız.  Güzel kokuların insanda oldukça pozitif etkiler bıraktığı bilimsel olarak da bilinmektedir. Bu yüzden oda kokuları da hemen hemen her evde bulundurulan bir üründür. Eve girince güzel bir kokunun olması herkesi mutlu eder. Kötü kokuları yok etmesi, ortamın hoş kokması kimin hoşuna gitmez ki. Özellikle de banyoda kullanılsa da evin her alanın da değerlendirilir. Oda kokularının çok çeşitli formları çıkmıştır. Sprey şeklinde, oda kokusu makinesinde, çubuklu oda kokusu, koku keseleri gibi birden fazla şekli bulunmaktadır. Hepsinin tek amacı bulunduğu yerin kokusunu hoş hale getirmektir.

Bim oda kokusu fiyatı 2022
Harika koku yayan oda spreyi.

Bim sprey formda Roomstar marka, çubuklu oda kokusunda Pereja ve Rebul marka satmaktadır. Özellikle de Roomstar oda kokusu Bim fiyatı sık araştırılmaktadır. Deniz kokusu, çam kokusu, çiçek kokusu gibi çeşitleri bulunmaktadır. Markete oda kokusu almaya gitmeden önce Bim oda kokusu fiyatı hakkında bilgi sahibi olmak sizin için bir avantajdır.  Çubuklu oda kokularından da Bim Pereja oda kokusu fiyatı çokça merak edilir. Çubuklu oda kokusu özellikle son dönemlerde daha popüler olmuştur. Çünkü fısfıs sıkmak yerine olduğu ortamı belli bir süre kendi kendine kokutur. Bambu çubukları parfüm şişesinin içine koymanız yeterli olacaktır. Bu gibi kokular banyolarda daha çok tercih edilir. Ve aynı zamanda çok dekoratif durmaktadır. Bizim gönlümüz daha çok çubuklu oda kokusundan yana. Size de şiddetle tavsiyedir. Ama tabii sprey formunda kullanım pratikliği ve daha az maliyetle daha uzun süre kullanımı mevcuttur.

Bim oda kokusu fiyatı
Çubuklu oda kokusu.

Bim Roomstar oda parfümü fiyatı kullanıcılar tarafından sık aratılmaktadır evet bunun sebebi piyasaya göre daha uygun fiyatlı olmasıdır. Ve ayrıca kokusunun uzun süre kalıcı olmasıdır. Kokulara karşı alerjiniz var ise dikkatli kullanmanızda fayda var. Bu yazımızda Bim oda kokusu fiyatı hakkında güncel bilgiye ulaşacaksınız. Bim’in kendine ait bir sitesi bulunmadığı için doğru bilgiye her zaman ulaşılamıyor fakat biz sizler için sık market ziyaretleri yapıyoruz ve sitemizde yayınlıyoruz. Bim’de aynı zamanda makine içinde kullanılan oda kokusu da bulunmaktadır. Bim oda kokusu fiyatı şöyledir;

  • Bim Roomstar oda parfümü fiyatı = 9,90 TL
  • Bim Pereja çubuklu oda kokusu fiyatı = 11,90 TL
  • Bim Rebul çubuklu oda parfümü fiyatı = 12,90 TL
  • Bim Rbl oda kokusu fiyatı = 18 TL

Diğer yazılarımız aşağıdaki gibidir.

Bim deodorant fiyatları
Bim ped fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir