Bim Dolmalık Fıstık Fiyatı

Bim Dolmalık Fıstık Fiyatı

Bim dolmalık fıstık fiyatı da sizlerden gelen istekler arasındaydı. Bir diğer adı çam fıstığı olan bu gıda yemeklere kattığı eşsiz lezzetle bilinmektedir. Sıkça ihtiyaç duyulan bir malzeme olduğu için de Bim fiyatı merak edilmektedir. Çam kozalaklarının içerisinden çıkarılan bu mucize lezzeti hesaplı olarak almak isteyenler karşılaştırma yoluna gitmektedir. Bu yazımızda 2022 yılına ait güncel ayrıntıları bulabilirsiniz. Bizzat mağazaya giderek not ettiğim verileri paylaşmaya devam ediyorum. Dolmalık fıstık ile alakalı sormak istediklerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

Bim dolmalık fıstık fiyatı
Bim dolmalık fıstık fiyatı

Destan markası bilindiği üzere Bim’e özel birçok ürün sağlamaktadır. Uzun yıllardır raflardaki yerini korumaya devam etmektedir. Benim de gönül rahatlığıyla kullandığım gıda maddeleri yüksek kalite ve uygun fiyata sahiptir. Dolayısıyla her alışverişimde sepetime eklediğim çeşitlerinden birisi de dolmalık fıstıktır. İçine girdiği her yemeği adeta bir şahesere dönüştürmektedir. Fakat kilogram bazında alınmak istediğinde epey bir maliyet ortaya çıkmaktadır. Bundan dolayı daha çok küçük paketlerde sunulmaktadır. Bana göre Bim dolmalık fıstık fiyatı ise alınabilecek seviyelerde kalmıştır.

Bim çam fıstığı fiyatı
Bim çam fıstığı fiyatı

Harika bir fıstıklı pilava kim hayır diyebilir ki? Tane tane dağılan pirinçlerin arasında dolmalık fıstık arasındaki uyum damak çatlatacak türdendir. Böyle bir yiyeceği siz de menünüze katmak istiyorsanız yapacaklarınız çok basit. Bim markete giderek sepetinize pirinç, tereyağı, sıvıyağ ve kuş üzümünü atın. Sonra mutfağınıza geçip yağları eritin ve diğer malzemeleri ekleyerek iyice kavurun. Son olarak sıcak suyu dökerek pişmeye bırakın. İşte kolayca yaptığınız yemek hazır hale geldi! Öncesinde ise Bim dolmalık fıstık fiyatı konusuna göz atıp kaç TL olduğunu öğrenebilirsiniz.

  • Destan dolmalık fıstık fiyatı 2022 yılında 14,90 TL’dir. Aktüel olarak gelebildiği için her şubede olmayabilir.

Bim tarçın fiyatı
Bim çörek otu fiyatı
Bim kuru üzüm fiyatı
Bim susam fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir