Bim Elma Fiyatı

Bim elma fiyatı en çok aranan meyvelerden birisidir. Elma çoğu kişinin severek tükettiği fazlaca faydası olan meyvelerdendir. Tatlımsı tadı ve kütür kütür olması oldukça cezbedicidir. Açlığınızı da son derece yatıştıran bir ara öğündür. Elmadan çeşitli şeyler yapılabilmektedir. Elmalı meyve suyu, kurabiye, soda vb. gibi birden fazla üründe kullanımı mevcuttur. Bim de aradığınız her çeşit meyveye uygun fiyat garantisi ile ulaşabilirsiniz.

Bim elma fiyatı
Dalında elma görüntüsü

Elmanın taze olması çürük ve kurtlu olmaması aranan ilk özelliklerden birisidir. Bim market sayesinde en kaliteli ve taze ürünlere düşük ücretler ile ulaşabilirsiniz. Elmalı kurabiye yapma hazırlığında iseniz Bim elma fiyatı hakkında bilgiye sahip olmalısınız. Ekibimiz sizin için sıkıca çalışarak daima en güncel şekliyle fiyatları yenilemektedir.

Bim, yaygın lojistik ağı sayesinde tüketiciye her ürünü kalitesinden ödün vermeden mağazalara sevk etmektedir. Uygun koşullarda saklandığı sürece meyveleri hep taze olarak bulabileceksiniz. Meyveler beslenmemizde mutlaka olması gereken besin grubudur. Fakat her şeye gelen zamlardan meyvelerde etkilenmiştir. Olumsuz hava koşulları, zirai ilaçlara gelen zamlar vb.  sebepler ile üretici de zora düşmüş durumdadır. Fakat Bim hem tarımcıyı destekleyip hem de tüketicinin yanında olmaktadır. Eğer meyve reyonunu ziyaret edecekseniz önce Bim elma fiyatı için bilgi almak birçok avantaj sağlayabilir. Elmanın faydalarından kısaca bahsedelim;

 • Elma kansere karşı koruyuculuk sağlar. Yapılan kanser araştırmalarında kanser hücrelerinin gelişmesini engellediği ve bu oranın yüzde 23’e kadar çıktığı görülmüştür.
 • Pektin içeren elma yüksek bir lif oranına sahiptir. Bu lif sayesinde metabolizma sistemi daha iyi çalışır ve bağırsaktaki faydalı bakterileri harekete geçirir.
 • Elma tüketiminin diş temizliğine de iyi geldiği bilinmektedir.
 • Hafızayı güçlendirir.
 • Lifli yapısı ile parkinsona karşı koruyucu bir görev gördüğü araştırmalarda belirtilmiştir.
 • Demir içerdiğinden dolayı anemiyi engeller.
 • Kalp dostudur. Kalp damarlarında meydana gelebilecek tıkanıklıkların olmasını engeller.
 • Bağışıklığın güçlenmesini sağlar.
 • Elmayı ısırarak yemek ağız ve diş sağlığı için faydalıdır. Çiğneme periodontal hastalıklara karşı koruma sağlar.
 • Bim elma fiyatı
  Yeşil ve kırmızı elma

Bir misafir geleceği zaman menünüzde elmalı turta ya da elmalı kurabiyeye mutlaka yer vermelisiniz. Bim elmalarıyla yapacağınız bu tarifleri misafirleriniz oldukça beğenecektir. Ve sizden püf noktalarını isteyecektir. İletmek istediğiniz bir şey olduğunda yorum kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.

Bim 1 kg Starking Elma Fiyatı; 7,25 TL

Diğer konularımıza da göz atabilirsiniz;

Bim muz fiyatı
Bim Salatalık Fiyatı

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir