Bim Salam Fiyatları

Bim Salam Fiyatları

Bim salam fiyatları bu yazımızda inceleyeceğimiz konu olacaktır. Günlük olarak takip ettiğim gıda fiyatlarını sizlere sunmaya devam ediyorum. En çok sorulanlardan birisi de salam olmaktaydı. Bim’e giderek gerekli verileri edindim. 2022 yılına ait en güncel halini gunlukfiyat.com sayfasından görüntüleyebileceksiniz. Her zaman kaliteli ürünleri ucuza alma arayışlarım devam ediyor. Bundan dolayı marketler arası salam fiyatları için karşılaştırma yapma ihtiyacı doğmaktadır. Etrafımda bulunan pek çok farklı şubeyi ziyaret ederek bunu sağlayabiliyorum.

Bim Salam Fiyatları
Yenilmeye hazır salamlar.

Benim salamı kullanma şeklim genellikle sandviç içerisinde oluyor. Bunun dışında pizza içinde vazgeçilmez malzemeler arasında bulunuyor. Kendi mutfağınızda emek vererek yapmanız halinde keyfi gerçekten başka olmaktadır. Uğraştırmaması için ben hazır pizza hamuru alıyorum. Üzerine Bim’in sattığı salam, sosis ve sucuk ekliyorum. Arzunuza göre mantar ve mısır da kullanabilirsiniz. Tüm bunları yaparken de Bim salam fiyatları sayesinde hesaplı bir alışveriş yapmış olursunuz.

Salamın çok sayıda türü bulunmaktadır. Hindi, piliç ve dana etinden üretilenleri mevcuttur. Ayrıca aç bitir, baton ve füme gibi ayrı salamlar satılmaktadır. Kullanma amacınıza göre seçim yapmanız ise oldukça önemlidir. Örneğin soğuk sandviç için füme salam çok yakışmaktadır. Hamburger ekmeğinde yapılacaksa baton versiyonu tercih edilmelidir. Dana salam olmasını da ekstra olarak dikkat edilmelidir. Tüm bunları anlattık sonra Bim de salam fiyatları ne kadar? diye sorabilirsiniz. 2022 yılına ait tüm ayrıntıları aşağıda bulabilirsiniz.

Bim de salam fiyatları ne kadar?
Bol salam içeren pizza. Gerçekten müthiş duruyor.
  • Danet piliç füme salam fiyatı 4,90 TL şeklinde belirlendi.
  • Lezita dilim piliç salam 8,90 TL olarak satıştadır.
  • Bim Tombik salam fiyatı ise 14 TL şeklindedir.
  • Pınar Aç Bitir fıstıklı hindi salam 50 gr = 5,50 TL
  • Namet dilimli hindi salam 75 gr = 6,90 TL
  • Namet hindi füme et salam 60 gr = 6,90 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir