Bim Salatalık Fiyatı

Bim Salatalık Fiyatı

Bim Salatalık Fiyatı özellikle yaz aylarında en çok araştırılan konulardandır. Meyve ve sebzeler hayatımızda olmazsa olmaz besin grubudur. Salatalık ise bunların başında gelmektedir. Kıtır kıtır olması ve ferahlatıcı tadı ile ağızda hoş bir lezzet bırakmaktadır. Kahvaltı sofralarında gözler mutlaka onu aramaktadır. Ama onun dışında günün her saatinde ister elinize alıp sade tüketin. İsterseniz akşam yemeğinizin yanında buz gibi bir cacık yapın. Dilerseniz de mevsim salatanızın içine ekleyin. Her türlü kullanımı gayet lezzetli bir hale gelmektedir.

Bim salatalık fiyatı
Dilimlenmiş salatalık

Bim market tüketiciye her çeşitten meyve veya sebzeyi sunmaktadır. Öyle ki her yerde bulunamayan egzotik meyveler bile satışta olmaktadır. Salatalık bu sene özellikle de son dönemde fiyat olarak çok artış göstermiştir. Bu sebeple insanlar nereden daha uyguna alabilirim diye araştırmaya girmiştir. Bundan dolayı Bim salatalık fiyatı için en doğru adrestesiniz. Diğer marketlerden tane hesabı ile alabildiğiniz salatalığı Bim’in uygun fiyat politikası sayesinde kilo şeklinde satın alabilirsiniz. Salatalıkta en önemli olan özellik yumuşamamış olması ve şüphesiz ki taze olmasıdır. Tüm temel gıda ve tüketim ihtiyaçlarını yüksek kalite, düşük fiyat prensibi ile satışa sunan Bim halkın yanında olmaya devam edecektir.

Gelen zamlardan dolayı sürekli değişen fiyat bilgilerini takip edebilmek oldukça zorlaşmıştır. Lakin sitemiz sayesinde istediğiniz her ürünün en güncel fiyatına ulaşabilirsiniz. Dilerseniz sitemizi kayıt ederek daha hızlı şekilde giriş yapabilirsiniz. Ekibimiz sizlere doğru bilgi verebilmek adına sıklıkla market ziyaretleri yapıp burada sizinle buluşturmaktadır. Her zaman evinizde bulunduracağınız salatalığın en taze olanını mutlaka Bim de bulursunuz. Güncel haliyle Bim salatalık fiyatı hakkında fikir sahibi olmak adına ilk önce sitemize girmelisiniz.

Bim salatalık fiyatı
Salatalık ile yapılan bir cacık

Salatalığın birkaç çeşidi mevcuttur. Yaz ayları geldiğinde evlerde bir turşu kurma dönemi gelir. Bu dönemde Bim markete turşuluk salata gelmektedir. Takip ederek ne zaman geleceğini öğrenebilirsiniz. Turşu denince akla ilk gelen çeşit olduğu için insanlar mutlaka bu konuyu araştırmaktadır. Bim salatalık kilosu rakip firmalara göre baya aşağıdadır.

Akşam yemeğinin yanına lezzetli ve besleyici bir tamamlayıcı arıyor iseniz bu mutlaka cacık olmalıdır. Ana maddesi salatalık olan bu tamamlayıcı tat hele ki yaz aylarında buz gibi tüketilir. Tavsiyem en yakın Bim mağazasına gidip salatalık satın almanızdır.

Bim Salatalık Kilosu; 9,90 TL

Diğer konularımıza da göz atabilirsiniz;

Bim patates fiyatı
Bim avokado fiyatı

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir