Bim Hat Fiyatları

Bim hat fiyatları oldukça gündemde olan bir konudur. Cep telefonları artık 7’den 70’e herkesin kullandığı iletişim araçlarıdır. Günümüzde kullanımı çok çok fazladır. Telefonsuz bir hayat düşünülmeyecek hale gelmiştir. Çok uzaklarda ya da yakınımız da fark etmez sevdiklerimizle bir telefon aracılığı ile iletişim kurmak hayat kalitemizi son derece de arttırmaktadır. Cep telefonuyla arama yapmak, mesajlaşmak, internete girmek kısacası her şey için bir telefon hattına ihtiyaç duyarsınız. İlk tercihiniz Bim marketlerde satılan Bimcell olmalıdır.

Bim hat fiyatı
Bim hat ile mesajlaşan birisi

Bim her konuda tüketicinin yanında olduğu gibi teknoloji kategorisinde de büyük avantajlar sunmaktadır. Bir hattan istenen en büyük özellik iyi bir çekim gücüdür. Bimcell ile istediğiniz yerde dilediğiniz an çekme problemi yaşamadan rahatça telefon kullanabilirsiniz. Fakat öncesinde Bim hat fiyatları hakkında güncel bilgiye ulaşmalısınız. Önemli olan sonraki detay ise aylık olarak yapılan kampanyalı tarifelerdir. Çoğu size özel olarak sunulmaktadır. Bu hatlar faturalı ve faturasız olarak ikiye ayrılır.

Her ikisinde de avantaj her zaman tüketiciden yana olur. Kampanyaları dilediğiniz şekilde seçebilirsiniz. İsterseniz bol internetli isterseniz de bol konuşmalı olanları tercih edebilirsiniz. Diğer rakiplere göre en uygun fiyat garantisi Bimcell hattındadır. Ama satın almadan önce Bim hat fiyatları için fikir sahibi olursanız daha avantajlı olursunuz.

Bim hat fiyatları
Bim hattı kullanılan bir telefon

İsterseniz sıfırdan yeni hat satın alabilirsiniz. Ama eğer mevcut numaranız başka firmadaysa fakat Bimcell’e geçmek istiyorsanız numara taşıma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. TL yükleme işlemleri ve diğer tüm hat işleri için Bim’de kasa noktasına gidebilirsiniz.

Bimcell Yeni Hat İçinde Ne Var?

Bimcell yeni hat içinde ne var? en çok merak edilenler arasındadır. Bimcell‘den yeni hat alan abonelere özel HEDİYE 30 gün boyunca kullanabileceğiniz yurt içi her yöne 300 dakika, 300 SMS ve 9 GB cepten internet fırsatı! Hattınız aktif olduktan sonra, 30 gün içerisinde BIMCELL BONUS yazıp 4551’e gönderebilirsiniz!

Bimcell Hangi Operatöre Ait?

Bimcell hangi operatöre ait? yine merak konusudur. Bimcell Türk Telekom’un altyapısını kullanmaktadır. Türk Telekom’dan farklı olarak yalnızca ön ödemeli (faturasız) hat hizmeti veren Bimcell, perakendecilik sektöründeki gibi yüksek indirim modeline benzer bir sistem ile çalışmaktadır.

Bimcell faturasız hat fiyatı: 150 TL

Diğer konularımıza da göz atabilirsiniz;

Bim Pil Fiyatları 
Bim kulaklık fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir