Bim Limon Suyu Fiyatı

Bim Limon Suyu Fiyatı

Bim Limon Suyu Fiyatı hazır gıdalar arasında popüler aramalardan bir tanesidir. Limon, C vitamini kaynağı ve mutfakta en çok kullanılan sebzelerdendir. Özellikle de salatalarda çorbalarda son dokunuş limon ile yapılmaktadır. Bunun yanında kek çeşitlerinde ya da tatlılarda da tercih edilebilmektedir. Ve bence hepsine çok yakışır. Limonun lezzeti yanı sıra faydaları oldukça fazladır.

Bim limon suyu fiyatı
Limon suyu örneği

İnsanlar özellikle de son zamanlarda hazır gıdalara daha fazla yönelmiştir. Bunun sebebi iş, çocuk ve başka benzer sebeplerdir. Bundan sebep elimiz hep daha pratik olan yöntemlere gider. Hazır gıda çeşitlerinden birisi de marketlerde satılan limon suyudur. Tabi limonu alıp evde de sıkabilirsiniz. Fakat 1 şişeyi doldurmaksa amaç bu iş için neredeyse 2 kilo limon ve geniş bir zaman gerekir. Hem de daha maliyetli olacaktır. Lakin hazır alırsanız çok uygun fiyatla bu işi halledeceksiniz. Hem de hiç vakit kaybı yaşamayacaksınız. Limon suyunun satıldığı şişe özel kapaklıdır. Bundan dolayı işiniz daha da kolaylaşır. Başka yere aktarmanızı gerektirmez.

Bim market Lemonte markasını raflarında satışa sunmaktadır. Kalitesi yüksektir tüketiciler tarafından tam not almaktadır. Özellikle de ev mutfağı dışında lokantalar, kafeler gibi yerlerde kullanımı çok daha fazladır. Çünkü iş veren bu kadar kişiye hizmet eden bir yerde limon satın alıp sıkmak ile uğraşmak istemez. Bim marketlerden topluca alım yapmaktadırlar. Ancak öncesinde Bim limon suyu fiyatı hakkında bilgi almak isterler.

Bim limon suyu fiyatı
Bir başka limon suyu görüntüsü

Peki Lemonte limon suyunun içerisinde ne bulunur?  Su, asitliği düzenleyici (sitrik asit), limon konsantresi, şeker, limon aromalı bulanıklık verici emülsiyon, renklendirici (beta karoten)], koruyucu (potasyum sorbat), antioksidan (askorbik asit), limon aroması, renklendirici (aspir çiçeği).

Sağladığı tam ekşi tadıyla damakların favorisi haline gelen Lemonte markayı Bim’de bütçenize uygun şekilde temin edebilirsiniz. Ama markete gitmeden sitemizden Bim limon suyu fiyatı ile alakalı doğru bilgiye ulaşmalısınız. Her zaman için Bim halkın yanında olmaya devam edecektir. Bizlerse sizin için sürekli market ziyareti gerçekleştirip en güncel fiyat bilgisine ulaştıracağız. İletmek istediğiniz bir şey olduğunda yorum kısmından bize yazabilirsiniz.

Bim Limon Suyu Ne Kadar?

Bim Limon Suyu Ne Kadar? konusuna gelecek olursak en güncel haliyle karşınızda.

Bim Lemonte limon suyu 750 ml fiyatı; 5,00 TL

Diğer konularımıza da göz atabilirsiniz;

Bim nar ekşisi fiyatı 2022
Bim ranch sos fiyatı

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir