Bim Kolonya Fiyatları

Bim Kolonya Fiyatları

Bim kolonya fiyatları özellikle de pandemi döneminde belki de en çok araştırılan konulardan birisidir. Çünkü kolonyanın alkol özelliğinden ötürü bakteriler üzerinde öldürücü etkisi bulunmaktadır. Zaten eski zamandan beri var olan bu parfüm Türklerin konuk karşılama ritüeli haline gelmiştir. Ve hatta dini bayramların simgesi halindedir. Bu sebeple halkımız için son derece gelenekseldir. Fakat şimdilerde hemen hemen herkesin çantasında minik boyları bulunmaktadır. Toplu taşıma yolculuğu sonrası, iş yerinde, okulda aklınıza gelebilecek dokunulan her yüzey sonrası ellerin mutlaka kolonya ile dezenfekte edilmesi gerekmektedir. Bu sebeple Bim de limon kolonyası ne kadar diye merak edilmektedir.

Bim kolonya fiyatları
Kolonya şişesi ve maske

Bim markette sevilerek kullanılan Karayel marka kolonya bulunmaktadır. Uygun fiyatı ile ilk tercih sebebi olmuştur. Etiket bilgilerine Bim kolonya fiyatları diye aratarak sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Piyasadaki ismi en bilinen markalarla aynı kalitede olan Bim’in kendisine özel ürettirdiği bu kolonyayı raflarda her zaman bulabilirsiniz. Bunun dışında Bim aktüel kolonya fiyatı içinde kendi sitesini takip edebilirsiniz. Bim pek çok masraftan tasarruf ederek halkın yanında olmaktadır. Geniş ürün yelpazesi de onu her zaman ön plana çıkartmaktadır.

Kolonyanın bu özelliklerinin dışında en bilinen etkisi ellere ve yüze sürüldüğünde verdiği ferahlık hissidir. Sebebi içindeki etil alkolün uçucu olması ve buharlaşırken vücut ısısını da beraberinde götürmesidir. Pek çok çeşidi çıkmış olsa da temel olarak bilineni limondan elde edilen kolonyadır. Sizlerde Bim kolonya fiyatları için en güncel bilgiyi sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Kolonya etil alkol, su ve limon, çiçek veya tütün esansı gibi hoş koku veren maddelerin karışımından oluşmaktadır. Güzel koku, insanların çok uzun  yıllardır ihtiyaç duyduğu ve sevdiği bir şeydir. Örneğin bir kaç yıl önce kullandığımız bir kolonyayı tekrar kullandığımızda hemen o yıla döneriz, anılarımız gözlerimizin önünden geçer. Ve tarifsiz duygular yaşatabilir.

Bim kolonya fiyatları
Sprey kolonya

Kolonyadaki alkol miktarı derecesini belirler. 80 derecelik bir limon kolonyasında 883 ml etil alkol bulunur. Genellikle 70 derece ve 80 derece alkollü kolonyalar virüs sürecinde tavsiye edilen derecelerdir.

Bim Karayel Kolonya Kaç Derece?

Bim Karayel kolonya kaç derece? diye merak edilmektedir. Virüs içinde kabul görmüş olan 80 derecedir. Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Tabi dikkatli kullanmanızda fayda var. Elinizde bir yara varsa yakabilir. Gözünüzle temas ederse tahriş eder. Çocuklarında ulaşamayacağı bir yerde saklamanız gerekmektedir. İçilirse ciddi zararlara yol açar.

Karayel Kolonyaları Kimin?

Karayel kolonyaları kimin? sorusu da araştırılan bir konudur. Senso Kozmetik tarafından Bim adına üretilmektedir.

Bim Karayel Kolonya Ne Kadar?

Bim Karayel limon kolonyası 400 ml; 7,95 TL’dir.

Diğer konularımıza da göz atabilirsiniz;

Bim ıslak mendil fiyatı
Bim sıvı sabun fiyatları

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir