Bim Reçel Fiyatları

Bim Reçel Fiyatları

Reçel kahvaltıların vazgeçilmez lezzetlerinden birisidir. O nedenle Bim reçel fiyatları konusunu ele almak istedim. Birçok meyveden ve sebzeden reçel yapılabilmektedir. Her kesimin damak zevkine uyacak şekilde türleri mevcuttur. Sıklıkla kahvaltılık alışverişlerimi Bim’den yapıyorum. Sevdiğim reçeller varsa mutlaka sepetime ekliyorum. Piyasaya göre bana fiyatları da uygun geliyor. Aktüel kampanyalar dahilinde gelen farklı markaları da test etmeye çalışıyorum.

Bim reçel fiyatları
Çok iyi görünen bir reçel kavanozu.

Bir reçel için önemli olan bazı kıstaslar vardır. Kesinlikle iyi meyvelerden yapılmalıdır. Ayrıca şeker oranı da fazla abartılmamalıdır. Çünkü çok tatlı olursa insanın genzini yakabilir. Kötü bir deneyim yaşatacaktır. Fikrime göre Bim reçelleri son derece kalitelidir. Kendisi için yaptırdığı özel imalat sayesinde Bim reçel fiyatları fazla yükselmemiştir. Benim gibi market market dolaşmayı sevmiyorsanız bu yazıyı referans alabilirsiniz. 2022’ye ait tüm detayları iletmeyi sürdürüyorum.

Bim’de satılan reçellerin hepsi kavanozlarda yer almaktadır. Plastikte sunulmaması benim gözümde son derece faydalı. Cam kavanozlar her zaman daha güvenilir gelmiştir. Kapakları oldukça sıkıdır. Hava almadığı için uzun bir raf ömrü vardır. Açtıktan sonra da epey bir süre yenilebilmektedir. Zaten reçel çabuk bozulan bir gıda değildir. Yine de farklı bir tat hissetmeniz durumunda riske girmemenizde fayda olacaktır. 380 gr, 1kg ve 2kg gibi seçenekler ile satışa sunulan bir üründür. Bazı dönemlerde kayısı ve karadut olanları da gelmektedir. Bunlar için de Bim reçel fiyatları ayrıntılarını paylaşacağım.

Bim İlkgün Reçel Fiyatları ve Çeşitleri

Bim’de sadece İlkgün markasına ait reçel çeşitleri mevcuttur. Buna istinaden Bim İlkgün reçel fiyatları verilerine de değineceğim. Bu markaya ait ürünleri başka hiç bir markette bulamıyorsunuz. Çünkü Bim özel üretim yöntemleriyle kendi raflarında sergilemektedir. Deneyimlerime göre her çeşidi epeyce lezzetlidir. Özenle seçilmiş malzemelerden yapıldığı belli olmaktadır. Bim bence her zaman kaliteyi ön planda tutan bir firmadır. Bunu yaparken de fiyatları ucuz tutma gayreti içerisindedir. Şimdi tek tek her çeşide ait detayları paylaşıyorum.

Bim Vişne Reçeli Fiyatı

Vişne son derece muhteşem bir yaz meyvesidir. Aynı şekilde reçeli de harika olmaktadır. İlkgün markasına ait bu çeşit sayesinde sofralarını şenlendirebilirsiniz. Ekmeğin üzerine sürerek afiyetle yiyebilirsiniz. Ayrıca birçok tatlı yapımında da kullanılabilmektedir. Özellikle cheesecake ve pastalar ile uyum sağlamaktadır. Bim’e uğrayarak görsel olarak inceleme yapabilirsiniz. Fiyatı bütçenize uygun gelirse sepetinize ekleyebilirsiniz.

  • Bim İlkgün vişne reçeli fiyatı 380 gramlık kavanoz 9,25 Tl, 1 kg fiyatı 18,50 TL, 2 kg için ise 34,90 TL’dir.
Bim Vişne Reçeli Fiyatı
Vişne reçeli.

Bim Çilek Reçeli Fiyatı

Çilek reçeli de oldukça güzel olan bir çeşittir. Benim de favorilerim arasındadır. Bim’in sattığı versiyonu son derece kalitelidir. Bazı markalarda çilek sayısı oldukça az oluyor. Bu da tadını olumsuz anlamda etkiliyor. İlkgün’e ait olanlarda böyle bir problem yaşamadım. Gerçekten ellerini bol tutmuşlar diyebilirim. Benim en çok sevdiğim yeme şekli ekmeğin üzerine bir kat margarin ve reçel sürmek şeklinde oluyor. Yanına da çay ile muhteşem bir kahvaltılık ortaya çıkıyor. Ya da kızarmış tost ekmeği üzerinde de harikalar yaratabiliyor.

  • Bim İlkgün çilek reçeli fiyatı 380 gram 9,25 Tl, 1 kg için 18,50 TL, 2 kg için ise 34,90 TL’dir.
Bim Çilek Reçeli Fiyatı
Ekmeğe sürülmüş çilek reçeli.

Bim Ahududu Reçeli Fiyatı

Bir diğer sevilen çeşit ise ahududu olmaktadır. Doğru zamanda toplanan ahududular fabrikaya getirilerek işlenmektedir. Yıkama, haşlama ve şekerle buluşma ile son halini almaktadır. Ahududu reçeli özellikle tart yapımında çokça tercih edilmektedir. Hamur içerisine doldurulması ve pişirilmesiyle gayet iyi sonuç vermektedir. Bim raflarında yerini sağlamlaştırmıştır. Farklı tatlar denemeyi seviyorsanız şans vermenizi öneriyorum. Şeker oranında aşırıya kaçılmamıştır. Yerken bayma durumu yaşanmamaktadır. Yine de sağlıklı beslenme taraftarıysanız belirli ölçülerde tüketmenizde fayda olacaktır.

  • Bim İlkgün ahududu reçeli fiyatı 380 gram 9,24 Tl, 1 kg için 18,51 TL, 2 kg için ise 34,91 TL’dir.
Bim Ahududu Reçeli Fiyatı
Örnek ahududu reçeli görseli.

Bim Böğürtlen Reçeli Fiyatı

Böğürtlen reçeli Bim müşterileri tarafından beğenilen bir türdür. Aslında ben ev yapımı versiyonunu daha çok seviyorum. Fakat böğürtlen tek başına fiyatı oldukça yüksek bir meyvedir. Bundan dolayı hazırlarına yöneliyorum. Bana göre Bim bu konuda da gayet iyi iş çıkarmış durumdadır. Keyifle yiyebileceğimiz şekilde üretmektedir. Bu reçelin birçok faydası bulunmaktadır. Örneğin sindirim sistemine katkıda bulunur. Bağışıklığı kuvvetlendirici özelliği vardır. Kemik sağlığına da iyi gelebilmektedir. Sonuç olarak hem fiyatı hem de yararları ile seçiminizi bu yönde yapabilirsiniz.

  • Bim İlkgün Böğürtlen Reçeli fiyatı 380 gram 9,26 Tl, 1 kg için 18,52 TL, 2 kg için ise 34,92 TL’dir.

Bim Süt Reçeli Fiyatı

Süt reçeli şifa kaynağı olarak geçen bir gıdadır. Son dönemlerde ismini sıkça duyurmayı başarmıştır. O yüzden Bim süt reçeli fiyatı için de biraz bilgi vermek istedim. Daha önceden satılan bir ürün değildi. Çünkü çoğu kişi tarafından bilinmiyordu. Daha çok yöresel çapta kullanılmaktaydı. O sebeple Bim’de süt reçeli var mı? sorusu akıllara takılıyordu. 2022 yılı itibariyle buna cevabım “evet” olacak. Beni de oldukça sevindiren bir gelişme oldu. Her yerde arayıp bulamadığım için hep vazgeçiyordum. Artık buna gerek kalmadı.

Bim Süt Reçeli Fiyatı
Yemesi oldukça zevkli olan süt reçeli.

Bim’de bulunan süt reçelinin markası Peysan olarak geçmektedir. Birçok farklı şirkette satılmaktadır. Online alışveriş ile de alınabilir. Fakat siz de benim gibi görerek almayı seviyorsanız Bim’e uğramanız yeterlidir. Soğuk gıdaların bulunduğu dolaptan temin edebilirsiniz. Peysan süt reçelini kahvaltılarda, ara öğünlerde veya tatlı türlerinde kullanabilirsiniz. Sizlere 2022 fiyatının güncel halini aktaracağım. Farklı sayfalardan edineceğiniz eski bilgilere gerek kalmayacaktır. Sayfamı takip ederek en yeni fiyatlara ulaşabilirsiniz.

  • Bim Peysan keçi sütü reçeli fiyatı = 14,90 TL (200 gr)

Diğer yazılara da göz gezdirmek isteyebilirsiniz.

Bim bal fiyatı
Bim kahvaltılık sos fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir