Bim Erişte Fiyatı

Bim Erişte Fiyatı

Bim Erişte Fiyatı makarna severlerin favorisi olduğu için popüler aramalardan birisi olmaktadır. Makarna lezzetli doyurucu ve pratik bir gıdadır. Zaman darlığında hemen imdada koşmaktadır. Bim markette ise makarnanın istediğiniz çeşidini bulabilirsiniz. Ama en çok tercih edilen çeşidi erişte olmaktadır. Erişte ev yapımı tadında olduğu için tüketiciler tarafından bir hayli sevilmektedir. Bol tereyağlı ya da kaşar peynirli hazırlayarak kendinize mis gibi bir öğün hazırlayabilirsiniz.

Bim erişte fiyatı
Erişte fotoğrafı

Bim market erişteyi Ekmecik markasında satmaktadır. Doğru tadı yakalamak istiyorsanız kullanılan malzemenin kaliteli olması çokça önemlidir. Ekmecik markası bunu gayet iyi başarmaktadır. Erişte deyince akla ilk önce ev yapımı olması geliyor. Eskilerden beri geleneksel bir yöntem olan bu makarnayı yaz aylarında büyüklerimiz evde kendi yöntemleri ile yapıp kurumaya bırakmaktadır. Ama artık buna hiç gerek yoktur çünkü Bim Ekmecik erişte tamda evde yapılan doğallıktadır. Kendiniz hazırladığınızda özelliklede bu zam döneminde çok daha maliyetli olmaktadır. Ve harcayacağınız zamanda bir hayli çok olacaktır. Bunun yerine en yakın Bim mağazasına gidip temin edebilirsiniz. Fakat öncesinde sitemizden Bim erişte fiyatı hakkında bilgiye erişmeniz size birçok avantaj sağlayacaktır.

Günümüzde zaman kavramı iyice değer kazanmaya başlamıştır. Yoğun çalışma hayatı yaşayanlar, çok çocuklu aileler ya da farklı sebeplerle yemek yapmaya zaman ayırmak oldukça güçleşmeye başlamıştır. Bu sebeple insanlar daha çok hazır gıdalara yönelmeye başlamıştır. Üreticide arz talep ilişkisi doğrultusunda tüketiciye olabildiğince pratik gıdalar sunmaya çalışmaktadır. Bundan dolayı mutfağınızda elinizin altında bulunması gereken ürünlerdir. Hatta toplu alımlar gerçekleştirebilirsiniz. Fakat öncesinde Bim erişte fiyatı için bir fikir sahibi olursanız bütçenizi daha rahat ayarlarsınız.

Bim erişte fiyatı
Domatesli erişte görüntüsü

2022 senesi zamlarla dolu bir yıl olmuştur. fakat buna rağmen Bim market her zaman tüketicinin cebini düşünmektedir. Fiyatlarını olabildiğince düşük tutmaya çalışmaktadır. Ekibimiz ise hep olduğu gibi fiyatların en güncel haline sizi ulaştırmak adına sıkı bir şekilde çalışmaktadır. Bize iletmek istediğiniz bir şey olduğunda yorum kısmından yazabilirsiniz.

Bim Erişte Tarifi

Bim Erişte Tarifi satın almadan önce öğrenilmek istenen konulardandır. Öyleyse hemen tarife geçelim.

500 gr Bim Ekmecik erişteyi kaynamakta olan 2 litre suyun içerisine dökün. Tuzunu atıp 10-12 dakika aralığında pişirin. Bir kere soğuk sudan geçirin. Daha sonra tencereye tereyağı koyup eritin ardından erişteyi döküp güzelce karıştırın. Servise hazır afiyet olsun.

Bim Erişte Ne Kadar?

Bim Erişte Ne Kadar? konusuna gelmiş bulunmaktayız. Ev yapımı tadındaki bu lezzet şöleni içinde bulunan bol malzemesine rağmen uygun fiyatını korumaya devam etmektedir.

Bim Ekmecik 500 gr erişte fiyatı; 9,90 TL

Diğer konularımıza da göz atabilirsiniz;

Bim makarna fiyatları
Bim noodle fiyatı

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir