Bim Margarin Fiyatı

Bim Margarin Fiyatı

Bu yazımızda Bim margarin fiyatı için detaylı bilgi sağlayacağız. Margarin hayatımızın birçok noktasında  tükettiğimiz bir gıda türüdür. Genelde iki şekilde kullanılır. Kahvaltı sofralarında kase margarin tercih edilir. Ekmeğin üstüne sürülerek yenilmektedir. Kızarmış ekmeğe ya da tosta da çok yakışmaktadır. Bu tür margarinleri ucuz fiyatı ile Bim’de de bulabilirsiniz. Diğer kullanım amacı ise yemekler içindir. Kase değil paketli halde satılmaktadır. Bizler bu çeşidini en çok pilav için kullanıyoruz. Pilava son derece güzel bir lezzet katmaktadır. Fiyatı da bir tık daha düşüktür. Ayrıca makarna için de kullanılabilir. Haşladıktan sonra tencereye margarin ve makarnayı koyarak karıştırmanız yeterli olmaktadır. Bu sayede çok daha lezzetli bir sonuç elde edersiniz.

Bim margarin fiyatı 2022
Yemekte margarin kullanımı.

Bim’de bulabileceğiniz farklı markalara ait margarinler vardır. Bunlardan en çok bilineni Sole olmaktadır. Bitkisel margarin olarak da bilinir. Diğer zincir marketlerde satılmayan bir üründür. Çünkü Sole margarin sadece Bim için üretilir. O nedenle de fiyatı gayet alınabilir durumdadır. Diğer margarinlere göre düşük kalmaktadır. Hepimizin bildiği gibi yakın zamanda süte yüksek bir zam yapıldı. Margarinin temel maddesi de süt olduğu için bu artıştan etkilendi. Yine de Bim Sole margarin fiyatı bizce dezavantaj oluşturmamaktadır. Alışveriş sırasında soğuk ürünlerin olduğu dolaptan bulabilirsiniz. Aktüel kampanyalar ile bazı günler indirim olabilmektedir. Bunları takip ederek 2022’ye ait Bim margarin fiyatı için avantaj sağlayabilirsiniz.

Bim Sole margarin fiyatı
Ekmeğe sürülmüş Sole margarin.

Bim’in müşterileri için tedarik ettiği bir diğer marka ise “Bizim” olmaktadır. Birçok markette bulunabilmektedir. Ülkemizde serbest piyasa söz konusudur. Bundan dolayı her firma farklı fiyatla satış yapabilir. Bundan dolayı Bim Bizim margarin fiyatı değişkenlik gösterecektir. Fakat Bim genel olarak standartlara yakın fiyatlandırma yapıyor. Bu açıdan da tüketicilerin beğenisini kazanmaktadır.

İnternet ortamında hem Sole hem de Bizim margarin hakkında yapılan yorumlar olumludur. Yemeklerinde bu margarinleri kullananlar sonuçların başarılı olduğunu iletmektedir. Biz de sizler için Bim margarin fiyatı araştırmasını tamamladık. Arkadaşlarımız mağaza ziyareti yaparak fiyatları not aldılar. Bu sayede 2022 için tüm detaylı verileri paylaşma amacındayız. Sormak istediğiniz bir şey olursa yorum kısmından aktarabilirsiniz.

  • Sole kase margarin fiyatı (%60 yağlı) = 7,25 TL
  • Sole  margarin fiyatı (%75 yağlı) = 6 TL
  • Bim Bizim margarin fiyatı 2022 senesinde 10,15 TL olarak sunulmaktadır. %70 yağ oranına sahiptir.
  • Bim Becel klasik/tereyağlı margarin fiyatı ise 11,50 TL’dir.
  • Teremyağ gurme kaymaklı margarin fiyatı (%59 yağlı) = 27,90 TL

Farklı yazılar için aşağıdaki adresleri takip edebilirsiniz.

Bim tereyağı fiyatı
Bim pirinç fiyatı
Bim yufka fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir