Bim Pirinç Fiyatı

Bim Pirinç Fiyatı

Pilav yapmak isteyenlerin öğrenmek istediği konuların başında Bim pirinç fiyatı gelmektedir. Pirinç, Türk mutfağında ayrı bir önemi olan tahıl ürünüdür. Çok sayıda yemek tarifinde kullanılmaktadır. Besleyici  ve doyurucu özellikleri nedeniyle tercih sebebi olmaktadır. Aylık alışveriş listesine eklenen pirinç için fiyat bilgisini öğrenmek oldukça önemlidir. Çünkü hiç kimse cebinden fazla para çıkmasını istemez. Bundan dolayı marketler arasında pirinç fiyatı kıyaslaması yapmak gerekir. Bunu yaparken de 2022 senesine ait pirinç fiyatını bulmak zor olabilmektedir. Güncel olmayan internet siteleri nedeniyle Bim şubelerinde gidildiğinde kötü sürprizlerle karşılaşılabilir. Tüm bunların yaşanmaması için sizlere en güncel etiket bilgilerini sunmaktayız. Sayfamızı takip ederek 2022 senesine ait gıda fiyatlarına hızlıca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bim pirinç fiyatı 2022
Harika görünen pirinç dolması tabağı.

Bim’de satışa sunulan pirinçlerin birçok çeşidi bulunmaktadır. Bunlar başlıca Baldo, Osmancık, kırık ve ekonomik olarak geçmektedir. Yapacağınız yemeğe uygun türü seçmek son derece önemlidir. Örneğin sade bir pilav yapma amacındaysanız baldo çeşidini tercih etmenizi öneriyoruz. Çünkü bu pirinç çeşidi oldukça iri boyutlara sahiptir. Pilav yaparken lapa olma ya da yapışma sorunlarını en aza indirmiş olursunuz. Onun dışında diyelim ki canınız biber dolması çekti. İlk olarak aklınıza “Hangi Bim pirincini seçmeliyim?” sorusu gelebilir. Bizim tavsiyemiz bunun için kırık versiyonu olacaktır. Biberlerin içini bununla doldurmanız halinde çok daha lezzetli bir sonuç ortaya çıkacaktır. Öncesinde Bim pirinç fiyatı makalemize göz atarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bim pirinç fiyatı 2022
Lezzetine doyum olmayan pirinç pilavı.

Piyasada bilinen pek çok markaya ait pirinç vardır. Bim’de satılan pirinç markası ise Efsane olarak geçmektedir. Bizce gayet kaliteli ürünler ortaya çıkartmaktadır. Tamamen Bim şubelerine özgü bir üretim gerçekleşmektedir. Bundan ötürü de fiyatı alınabilir düzeylerdedir. Sizler için Bim efsane pirinçleri aldık ve test etmek üzere pişirdik. Tereyağı ile birlikte harika bir pilav ortaya çıktı. Hem lezzeti hem görünüşüyle ev halkının da beğenisini kazandı. Üstelik bunu yapmak için çok miktarda para ödemedik. Çünkü Bim pirinç fiyatı bize göre oldukça avantaj sağlamaktadır. Siz de kesenizi düşünerek ucuz fiyatlı ürünlerin peşindeyseniz Bim’e uğramanızı tavsiye ediyoruz. En yakın şubeyi görmek için Bim web sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Buradan aktüel olarak gelen pirinç varsa onları da görebilirsiniz.

Bim pirinç fiyatı
Bim pirinci ile sarılmış harika yaprak sarmaları.
 • Bim Efsane pilavlık ekonomik pirinç fiyatı 1 kg= 7,90 TL
  Bim Efsane kırık pirinç fiyatı 1 kg = 7.90 TL
 • Bim Efsane Osmancık pirinç fiyatı = 7.85 TL
 • Bim Efsane pilavlık ekonomik pirinç fiyatı 2.5 kg = 18,50 TL
 • Bim Efsane yasemin kokulu pirinç fiyatı 1 kg = 16,50 TL
 • Bim Efsane yerli pilavlık pirinç fiyatı 2.5 kg = 26,90 TL

Bim Baldo Pirinç Fiyatı

Bim pirinç fiyatı konusu altında baldo pirincin özelliklerinden bahsetmiştik. Şimdi de Bim baldo pirinç fiyatı hakkında konuşmak istiyoruz. Efsane baldo pirinç ile çok sayıda eşsiz menüler oluşturmanız mümkündür. Örneğin pilav yapabilir ve üzerine haşlanmış tavuklar koyabilirsiniz. Bunun dışında sade şekilde tercih edebilirsiniz. Ancak tereyağı kullanmak çok önemlidir. Margarinler maalesef istenen lezzeti veremeyebilir. Ayrıca yapımında tavuk suyu kullanmak da çok doğru olacaktır. Bu sayede Efsane pirinç ile yapacağınız pilavı üst noktalara taşıyabilirsiniz.

Bim Baldo Pirinç Fiyatı
Baldo pirinç pilavı ve soslu tavuk ikilisi.

Bim baldo pirinç fiyatı piyasa koşullarına göre uygundur diyebiliriz. Akşam yemeğinde yapılacak yemeklerde pirinç pilavı başı çekmektedir. Örneğin kuru fasulye onsuz düşünülemez. Aynı şekilde nohut yemeği de bu kapsama girmektedir. Tek başına ana yemek yapıldığında doyurucu olmayabilir. Yanında Bim baldo pirinç kullanarak yaptığınız pilavı sunabilirsiniz. Genel olarak üç su bardağı kullanmak yeterli olmaktadır. Kişi sayısında göre arttırabilir ya da azaltabilirsiniz. Yorum kısmından püf noktaları ve örnek tariflerinizi gönderirseniz son derece memnun oluruz. Aşağıdaki videoyu izleyerek sizler de fikir edinebilirsiniz.

 

 • Bim Baldo Pirinç 1 kg fiyatı = 13,50 TL
 • Efsane baldo pirinç 2,5 kg fiyat = 31,90 TL
 • Bim baldo pirinç 2,5 kg fiyatı 2022 = 32 TL
 • Bim Baldo Pirinç 5 kg fiyatı = 60.90 TL

Diğer gıda ürünleri ve fiyatları için aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz.

Bim tereyağı fiyatı
Bim bulyon fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir