Bim Yağlı Gevrek Fiyatı

Bim Yağlı Gevrek Fiyatı

Bim Yağlı Gevrek Fiyatı doyurucu ve leziz olduğundan sıklıkla incelenmektedir. Canınız hem lezzetli hem de karnınızı doyuracak bir atıştırmalık istiyorsa ilk tercihiniz yağlı gevrek olmalıdır. Halk arasında dilden dile dolanan bu lezzeti tabii ki Bim marketten tercih etmelisiniz. Yağlı gevrek uzun ve yassı şekilli üzerinde susam ve çörek otu bulunan kıyır kıyır bir üründür. Bir tane tadına baktığınızda gerisi kesinlikle gelmektedir. Çünkü damağınızda gerçekten çok leziz bir tat bırakmaktadır.

 

Bim yağlı gevrek fiyatı
Yağlı gevrek örneği

İnsanın her zaman evde kendisi bu tarz tarifleri hazırlayacak vakti olmamaktadır. Bunun yerine yağlı gevrek gibi hazır gıdalar size her daim kolaylık sağlamaktadır. Çay saatlerinin vazgeçilmez olması ile ünlenmiştir. Tüketiciye Bim tarafından uygun fiyat ile sunulan yağlı gevrek, taze olmasının yanı sıra oldukça da lezzetli bir tuzlu kurabiyedir. Buğday unundan elde edilen yağlı gevreğin içerisinde pek çok farklı besin bulunmaktadır. Açlığı yatıştırması ise en sevilen özelliğidir. Tane tane dökülecek kadar taze bir ürün olmasının yanı sıra, misafirler için ikramlık olması amacı ile de mutlaka elinizin altında bulunması gerekir. Bu sebeple Bim yağlı gevrek fiyatı hakkında bilgi sahibi olmalısınız.

Bim yağlı gevrek fiyatı
Yağlı gevrek için başka bir örnek

Bim market oldukça çeşitli ürün kategorisiyle tüketicinin her ihtiyacına karşılık vermeye çalışmaktadır. Tabi bunu olabildiğince ucuz fiyatlar ile yapmaktadır. Alışverişte ilk tercihiniz kesinlikle Bim market olmalıdır. Kuru pasta tarzı ürünlerini Bim Lezzethane markasında satmaktadır. Son derece taze ve temiz üretim yapılan Lezzethane tüketici tarafından tam not almaktadır. Satın almaya gitmeden önce Bim yağlı gevrek fiyatı aklınızda olursa bütçenizi daha rahat ayarlayabilirsiniz.

Bim Yağlı Gevrek Kalori

Kalorisinin büyük kısmını (%75) karbonhidrattan alan yağlı gevreği kilonuza göre hesaplayarak uygun miktarda tüketebilirsiniz.

1 Adet (15 gr) yaklaşık 55 kcal kalori içerir, 0.05 gr protein, 10 gr karbonhidrat ve 1.44 gr yağ bulunur ve 0.33 porsiyona eşittir. 1 Porsiyon (45 gr) yaklaşık 164 kcal kalori içerir, 0.14 gr protein, 30 gr karbonhidrat ve 4.32 gr yağ bulunur ve 3 Adete eşittir.

Bim Yağlı Gevrek Kaç Gram?

Bim Yağlı Gevrek Kaç Gram? konusu tüketiciler tarafından araştırma halindedir. bu ürün 500 gram ile satışa sunulmaktadır. Oldukça fazla olduğu için sizin için avantajlı bir seçenektir.

Bim Yağlı Gevrek İçindekiler

Bim Yağlı Gevrek İçindekiler listesine sizler için bir göz attık. İçindekiler: Buğday unu (gluten), bitkisel yağ (palm), su, invert şeker, susam, pamuk yağı, tuz, şeker, peynir altı suyu tozu (laktoz), çörek otu, kabartıcılar

Bim Lezzethane Yağlı Gevrek 500 gram Fiyatı; 15,50 TL

Diğer konularımıza da göz atabilirsiniz;

Bim Delites Fiyatı
Bim Petibör Bisküvi Fiyatı

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir