Bim Cips Fiyatları

Bim Cips Fiyatları

Bim cips fiyatları 2022 senesinde bazı değişikliklere uğramıştır. Bundan dolayı güncel fiyatlara erişim sağlamak büyük önem kazanmaktadır. Cips çok yaygın olarak tüketilen bir atıştırmalık türüdür. Bim marketlerde de birçok çeşit ile satışa koyulmaktadır. Genellikle patates ve mısırdan üretilmektedir. Özenle toplandıktan sonra fabrikalara getirilmektedir. Son teknolojiye sahip makinelerde işlenmektedir. Daha sonra özel paketlere doldurulmaktadır. Bu sayede Bim’de satılan cipslerin fiyatları oldukça avantaj sağlamaktadır. Bazı aktüel günlerinde daha ucuza almak da mümkündür. Bunun için Bim web sitesini takip etmek gerekir. Her zaman bulunmayan farklı markalar da gelebilmektedir. Markete gitmeden önce cips fiyatlarına göz atmak istiyorsanız bu sayfayı favori kısmına ekleyebilirsiniz.

Bim cips fiyatları
Tırtıklı cips tabağı.

Cips denildiğinde akla pek çok marka ve çeşit gelmektedir. Bim de bu açıdan müşterilerini memnun etmektedir. Damak zevkinize hitap edecek cipsleri uygun fiyatlar ile satmaktadır. Bim raflarında bulunabilecek cipsler şunlardır; Party, Ruffles, Doritos, Lays, Pringles ve Patito. Hepsini gönül rahatlığıyla sepetinize ekleyebilirsiniz. Fakat kilo kontrolü yapmak istiyorsanız uzak durmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü cipsler içerdiği yüksek yağ  ve tuz nedeniyle kilo almanıza sebep olabilir. Sağlıklı beslenmek isteyenlerin yememesi gereken abur cuburlardan birisidir. Bim’de satılan cipsler dönem dönem indirime girebilmektedir. Size en yakın mağazaya giderek bu durumu kontrol etmelisiniz. Bu sayede Bim cips fiyatları sizin için daha ekonomik olacaktır.

Bim cips fiyatları
Birçok farklı cips çeşidinin olduğu reyon.

Bim’de bulunan cipslerin çeşitlerini de sizlerle paylaşalım. Ketçaplı, sade, peynirli ve soğan aromalı cipsler mevcuttur. Bir de yağ oranı daha az olan yoğurtlu versiyonu da vardır. Oldukça hafiftir. Bunlar dışında tırtıklı, düz ve çubuk şeklinde cipsler de vardır. Tamamen kişisel zevkinize göre tercih yapabilirsiniz. Hepimiz son dönemde market fiyatlarını takip etmekte zorlanıyoruz. Sıkça değişen etiketler nedeniyle kötü sürprizler ile karşılaşabilmekteyiz. Bundan dolayı Bim cips fiyatları ile birlikte tüm gıda ürünlerini eklemeye devam ediyoruz. 2022 senesine ait güncel ve gerçek fiyatları görüntülemek için web sitemizi takip edebilirsiniz. Herhangi bir fiyat artışı ya da kampanya durumunda yazılarımızı düzenliyoruz. Bu şekilde alışverişe ayırdığınız parayı daha kolay yönetebiliyorsunuz.

Bim Patito Cips Fiyatı

Bim Patito cips fiyatı bir diğer ele alacağımız konu olacaktır. Bim üretim yapan firmalarla temasa geçerek anlaşmaktadır. Tamamen Bim’e özel cips üretilmektedir. Bu sayede de fiyatları daha uyguna gelmektedir. Patito markası cips konusunda son derece başarılı işler çıkarmaktadır. Bilinen markalar ile yarışabilecek düzeydedir. Hem de fiyatı kesenizi çok zorlamayacak seviyelerdedir.

Bim Patito cips fiyatı
Örnek bir cips görseli.

Patito cips ambalajına bakıldığında tüm detaylar görülebilmektedir. Genel olarak 110 gram ağırlığa sahiptir. Fazla sayıda çeşidi bulunmaktadır. Bizim en beğendiğimiz ise patates cipsidir. Lays benzeri bir lezzet yakalamaktadır. Tuz oranı ise çok iyi ayarlanmıştır. Özellikle film izlerken mutlaka yediğimiz bir üründür. 2022 yılına ait Bim Patito cips fiyatı sayesinde de alışveriş bütçemize çok yük olmamaktadır.

  • Bim Patito cips fiyatı 2022 yılında 4,85 TL olarak satılmaktadır.

Bim Party Cips Fiyatı

Bim Party cips fiyatı da müşterileri tarafından çokça merak edilmektedir. Yine Patito da olduğu gibi Bim’e özgü üretilmektedir. Farklı marketlerde bulunamamaktadır. Bundan dolayı da fiyatı  bizce gayet alınabilir düzeydedir. En çok tükettiğimiz çeşidi ketçaplı olandır. Ketçap aroması cipslere çok iyi işlemiştir. Farklı bir tat katmaktadır. Bundan dolayı sizlerin de denemesini tavsiye etmekteyiz. Yorum kısmından fikirlerinizi de iletmenizi rica ediyoruz.

Bim Party cips fiyatı
Harika bir cips tabağı.

Party cipslerini diğerlerinden ayıran bir özelliği vardır. 210 gramlık oldukça büyük paketlerde satış yapılmaktadır. İsmi Party XXL olarak geçmektedir. Bu hiçbir cipste olmayan bir özelliktir. Bu kadar fazla olmasına rağmen fiyatı oldukça düşüktür. Kalabalık aileler ya da arkadaş grupları için harika bir alternatif olmaktadır. Yaptığımız denemelerde de tadının oldukça lezzetli olduğunu görmüş olduk.

  • Bim Party cips fiyatı 2022 senesinde 4,95 TL olarak belirlenmiştir.
  • Bim Party XXL cips fiyatı ise 7,54 TL şeklindedir.

Bim Pringles Cips Fiyatı

Pringles birçok kişi tarafından severek yenilmektedir. Bundan ötürü Bim Pringles cips fiyatı önem kazanmaktadır. Birçok farklı market zincirinde bulunabilmektedir. Pringles üretimini yapan firma Fritolay’dır. Bu firma aynı zamanda Doritos cipslerinin de sahibidir. Bim’de satılan Pringles’ın fiyatı diğer rakiplerine göre biraz daha yüksektir. Bunda markanın bilinirliği ve efsane lezzeti etkili olmaktadır.

Bim Pringles cips fiyatı
Pringles görseli.

Bilindiği üzere cipsler poşetli bir şekilde satılmaktadır. Bu da taşınma ve nakliye sırasında parçalanmaya ve ezilmeye yol açabilmektedir. Bim’de bulabileceğiniz Pringles için böyle bir durum çok nadir yaşanır. Çünkü kendisine has bir kutuya sahiptir. Bu sayede cipsler fabrikadan çıktığı şekilde sizlere ulaşır. Yerken etrafa dağılma ihtimali kalmamaktadır. Bim marketlerde yer alan Pringles çeşitleri genelde ikiye ayrılır. Bir tanesi sade diğeri ise baharatlıdır. Şimdi sizlere Bim Pringles fiyatı için detaylı bilgi sağlayalım.

  • Bim Pringles cips fiyatı 2022 senesinde 18,90 TL olarak belirlenmiştir.

Diğer yazılarımız için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Bim sürpriz yumurta fiyatı

Bim ketçap fiyatları 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir