Bim Meyve Suyu Fiyatı

Bim Meyve Suyu Fiyatı

Bim Meyve Suyu Fiyatı yaygın olarak incelenmekte olan bir konudur. Meyveler insan beslenmesinde önemli bir yere sahiptir. Her bireyin vitamin deposu olan meyvelerden günlük olarak tüketmesi gerekmektedir. Yoksa birçok vitamin eksikliği meydana gelebilir. Meyveden elde edilen meyve suları ise tüketici tarafından çok sevilmektedir. Birden fazla meyveyi bir arada tüketme şansı sunan bu meyve suları sıcak yaz günlerinde içinizi de ferahlatır. Asitsiz olması sebebi ile de mideyi gereksiz şişirmeyecek sizi rahatsız etmeyecektir. Bu meyve suları üretilirken beraberinde şeker ilavesi de yapılır. Ama tabi bu çeşidine göre değişmektedir. Mesela %100 olan çeşitlerinde sadece meyve kullanılır içerisinde ki tatlı tat meyvenin kendi şekerinden gelir.

Bim meyve suyu fiyatı
Şişede meyve suyu

Bim markette meyve suyunun fazlaca çeşidine ulaşabilirsiniz. Hatta gitmişken iki üç tane alıp buzdolabında saklamak oldukça mantıklıdır. Serinlemek istediğinizde, misafiriniz geldiğinde ya da bir öğününüzde rahatlıkla tüketebilirsiniz. Gazlı içeceklere göre çok daha sağlıklıdır. Fakat satın almak niyetinde iseniz önce Bim meyve suyu fiyatı hakkında en güncel bilgiye ulaşmalısınız. Şayet fiyat bilerek alışverişe çıkmak size birçok avantaj sağlar. Mesela bütçenizi daha rahat ayarlarsınız.

Bim meyve suyu fiyatı
Bardağa doldurulan meyve suyu

Meyve sularının farklı boyutları bulunur. Mesela ev için ya da kalabalık bir ortam için genelde 1 litre olanlar tercih edilir. Ama tek başınıza içecekseniz veya bardak bulamayacağınız bir yerdeyseniz 200 ml olanlar ideal olur. Çocukların beslenme çantasına, işe giderken yanınıza Bim 200 ml meyve suyu koyabilirsiniz. Pipeti sayesinde rahat bir tüketim sağlarsınız. Dilerseniz Bim küçük meyve suyu koli fiyatı için bilgi alıp toplu alımda sağlayabilirsiniz. Tüm etiket bilgileri için Bim meyve suyu fiyatı konusunda bilgi sahibi olacaksınız.

Bim Meyve Suyu Çeşitleri Ve Fiyatları

Bim meyve suyu çeşitleri ve fiyatları hakkında tüm bilgiler yazımızın bu bölümünde yer alacak. Bu markette en yaygın olarak Jucy marka satılmaktadır. Bim meyve suyu markası kendisine aittir. Sevilen aroması ve uygun fiyatı ile meyve suyunda markalaşmış isimlerden daha da öne geçmeye başlamıştır. Özenle seçilen meyveler yine aynı özen ile işlenerek paketlenir ve raflarda yerlerini alır. Üretimin her aşamasında alanında uzman mühendisler tarafından sıkı kontrollerden geçer. Bu sebepten dolayı içiniz rahat bir şekilde tüketebilirsiniz.

Jucy dışında pek çok markayı da reyonlarında satmaktadır. Bunlar Dimes, Cappy, Capri Sun gibi isimleşmiş markalardır. Tabii ki hiçbirinin kalitesi tartışılamaz. Fakat Jucy kadar uygun fiyatta değillerdir. Hepsinin kalitesi aynı fakat fiyat farklıdır. Seçiminizi buna göre yapabilirsiniz. Cappy meyve suyunun Bim’de genelde sadece portakal suyu satılmaktadır. Capri sun ise çocukluğumuzun simgesi haline gelmiş olan bir meyve suyudur. Günümüzde hala çocuklar tarafından çok sevilmektedir. Dimes ise Türkiye’nin ilk meyve suyu markasıdır. Birden fazla çeşidini size en yakın mağazasında bulabilirsiniz.

Çeşit olarak ise genelde şeftali, kayısı, karışık, elma suyu, vişne ve portakal suyudur. Sevdiğiniz meyveye göre seçiminizi yapabilirsiniz. Çocuklarınıza da güven ile verebilirsiniz. Meyveyi meyve olarak yemeyen çocuklar için en ideal çözüm mutlaka meyve sularıdır.

Bim Jucy Meyve Suyu Kim Üretiyor?

Bim Jucy meyve suyu kim üretiyor? akıllarda olan bir sorudur. Çünkü bilindik markalar tarafından üretilmesi güveni daha da arttırmaktadır. Bu sebeple biraz araştırma yaptık. Jucy markalı meyve suları Bim Birleşik Mağazaları için Tamek, Meysu gibi içecek firmaları tarafından üretilmektedir.

Bim Jucy Vişneli Meyve Suyu 1 lt fiyat; 7,50 TL

Bim Jucy Karışık Meyve Suyu 1 lt fiyat; 7,50 TL

Şeftalili Meyve Suyu 1 lt Fiyatı; 7,95 TL

Kayısılı Meyve Suyu 1 lt Fiyatı; 7,95 TL

Jucy Karışık 200 ml fiyatı; 1,75 TL

Diğer konularımıza da göz atabilirsiniz;

Bim ice tea fiyatı
Bim kola fiyatları

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir