Bim ice tea fiyatı

Bim ice tea fiyatı

Bim ice tea fiyatı müşterileri tarafından sıkça incelenmektedir. 2022 yılına ait güncel detayları görebilmek için ise internet siteleri kullanılmaktadır. Sizlere ileteceğim ice tea fiyatları sayesinde bütçenizi daha iyi planlayabileceksiniz. Her yemekle mükemmel uyum sağlayan bu içecek Bim şubelerinde de yerini almaktadır. Soğuk gıdaların olduğu dolaptan temin edilebilmektedir. Özellikle sıcak yaz günlerinde buz gibi bir soğuk çaya kim hayır diyebilir? Bunun için yapmanız gereken ise konumuza göz atarak marketin yolunu tutmaktır.

Bim ice tea fiyatı
Bim ice tea fiyatı

Birçok farklı aromaya sahip ice tea alabilmek mümkündür. Karpuzlu, mangolu, şeftalili ve limonlu gibi versiyonları vardır. Bim raflarında da birçoğunu görebiliyoruz. Son derece lezzetli ve iç ferahlatan bu içecekler fiyatlarının uygunluğuyla da dikkat çekmektedir. Haftanın bazı günlerinde Bim tarafından aktüel indirimler düzenlenmektedir. Farklı markalar gelebildiği gibi mevcut soğuk çaylarda da kampanya yapılabilmektedir. Dilerseniz kendi web sayfalarını kontrol edebilir ve bu hafta gelip gelmediğini öğrenebilirsiniz.

Bim Teatone ice tea fiyatı
Bim Teatone ice tea fiyatı

İçecek denildiğinde akla ilk gelenler kola ve gazoz olmaktadır. Fakat ikisi de asit ihtiva etmektedir. Bunu sevmeyen kişiler ise alternatif olarak ice tea tercih etmektedir. Çayın soğutulmasıyla elde edilen bu ürün her daim Bim’de yerini almaktadır. Bütçe dostu olması nedeniyle ben de sıkça sepetime atıyorum. Genellikle canım istediğinde bardağa döküyorum ve üstüne buz ekliyorum. Harika bir içim keyfi sağlıyor. Bunu yaparken de Bim ice tea fiyatları sayesinde cebinizden yüksek meblağlar çıkmıyor.

Bim ice tea fiyatı
Bim Lipton ice tea fiyatı

Bildiğiniz üzere Bim bazı firmalarla anlaşarak private label dediğimiz markalar ortaya çıkarıyor. Bu sayede çok daha ucuza birçok gıda maddesi satın alınabiliyor. Teatone ice tea de bunlardan birisi olmakta. Farklı marketlerde bulunamayan bu ürünün fiyatı da oldukça ekonomiktir. Genel olarak 1 litrelik plastik şişelerde satışı mevcuttur. Bazı zamanlarda 2 litre halinde de bulunabilmektedir. Bana göre tadı gerçekten de iyi seviyededir. Bir diğer çeşit ise Lipton ice tea olmaktadır. Birçok zincir markette bulmak mümkündür. Sevilerek içilen soğuk çaylar üretmektedir. Benim favorim ise yeşil çaylı olandır. Tüm bunlardan bahsetmişken Bim ice tea fiyatı konusuna değinmeden olmaz. Aşağıda yer alan bilgiler tamamen güncel ve 2022 yılına aittir.

  • Teatone 1 litre ice te fiyatı = 5,5 TL
  • Lipton 2 litre ice tea çeşitleri = 9,85 TL

Bim maden suyu fiyatı
Bim limonata fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir